Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

899 917 zł37,52 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż lokal W zakopanem przy ul. Paryskich informacje podstawowe: - status - lokal usługowy - powierzchnia: 37,52 m2 - piętro: parter układ lokalu: - pokój dzienny, - funkcjonalna łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz rozpoznawalnej lokalizacji dla swojej firmy w Częstochowie? Do dyspozycji, nowoczesne i funkcjonalne lokale w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Jasnogórskiej 62 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne mieszkanie ul. Głęboka Oferuję do sprzedaży mieszkanie 59 m2 trzy pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Śródmieście przy ulicy Głębokiej , idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,10 m² 8 233,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²89,50 m² 5 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia katowice centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 89,5 m , położony w prestiżowej lokalizacji na rogu ulic Opolskiej oraz Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł173,39 m² 4 435,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przestronna szeregówka z ogrodem, garażem i poddaszem | Białystok, ul. Niemeńska 112| cena 769 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł80,83 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł1 787 m² 945,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1787 m I linia zabudowy Gliwice, ul. Daszyńskiego 258 (wójtowa Wieś) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m , zlokalizowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/9 oraz 498/10 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33,10 m² 11 450,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł224 m² 11 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu, komfortowy dom wolnostojący w Chmielowicach Przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej okolicy Chmielowic.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 55m z ogródkiem, położone na parterze w budynku w zabudowie szeregowej. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy po odświeżeniu w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,10 m² 15 335,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Wandy, na 2 i ostatnim piętrze budynku z lat 60, bez windy. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 752 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Góra Siewierska, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1752m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej, gdzie znajduje się woda prąd.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł133 m² 3 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

NA sprzedaż do wykończenia dom parterowy o powierzchni całkowitej 133 m2 posadowiony na działce o powierzchni 707 m2. Dom murowany metodą tradycyjną, - dach kopertowy pokryty papą, - okna.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł63 m² 14 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł960 m² 822,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchi 960 m2 położone w centrum Szklarskiej Poręby ul. Paderewskiego. Strona południowa z widokiem na Szrenicę i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł107,45 m² 8 282,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom na sprzedaż wągrowiec, marcinkowo dom parterowy na sprzedaż wągrowiec Przedmiotem oferty jest dom w Wągrowcu ul. Marcinkowo (obok osiedla Berdychowo- tuż przy obwodnicy miasta). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł74,90 m² 72,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 962 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego oraz w jego otulinie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m , położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 200 m² 374,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Roźwienica, w powiecie jarosławskim - idealną zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,15 m² 15 931,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Samuela Bogumiła Lindego budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku W ostatnich latach została wyremontowana w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

168 700 zł1 205 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

przepięknie położona działka budowlana w otoczeniu łąk, lasów i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Bliskość rzeki Mała Panew, lasy, brak zwartej zabudowy stanowi niesamowity walor dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

157 400 zł3 148 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

547 053 zł40,35 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 575 846 pln na 547 054 pln W ofercie kawalerka na jeżycach 3km od Starego Rynku 2,5km od Dworca Głównego 5km od Portu Lotniczego Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia - Centrum miasta 30 m świetna lokalizacja blisko Dworca pkp. Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 30 m , usytuowany na 2. piętrze reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 719 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana uzbrojona. Szerokość działki 44 m. Nieruchomość znajduje się w gminie Nowa Brzeźnica wieś Konstantynów. Powierzchnia 1719 m 2. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,84 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł1 809,63 m² 7 183,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż 53 lokale z łazienkami, 34 miejsca postojowe w garażu podziemnym o łącznej powierzchni całej nieruchomości 1809,63 m2. Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł13,52 m² 5 547,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż na sprzedaż- bielsko-Biała, ul. Akademii Umiejętności Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 13,52 m , zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Akademii Umiejętności. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem piękne mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada 54 m2, dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek. Lokalizacja: wrocław - Złotniki-.

Szczegóły ogłoszenia

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal biurowy 39 m ul. Półwiejska | Stare Miasto, poznań Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39 m , świetnie zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta. Stan bardzo dobry, pokoje rozkładowe. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 4 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

579 000 zł306 m² 1 892,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Nieruchomość w stanie surowym (pow. użytkowa 158m2, pow. całkowita 315 m2) usytuowany na działce o pow. 1493m2 w miejscowości Mochle, gm. Sicienko. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

9 457 200 zł31 524 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka położona na obrzeżach miasta z dala od zgiełku. W projekcie planu miejscowego ponad połowa terenu przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową ekstensywną.Pozostały obszar to.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:660 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem, w ciszy i zieleni, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy? Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Cienistej.

Szczegóły ogłoszenia

14,69 €/m²500 m² 7 344 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 500 m2 na 9 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.