Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł49 m² 10 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na bydgoskim Czyżkówku w bloku z 2014 roku. W skład nieruchomości wchodzą : - duży salon a aneksem kuchennym - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 373 000 zł132,90 m² 10 331,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Prezentuję Państwu ofertę domu wolnostojącego, którego kluczowym wyróżnikiem jest niemal całkowita niezależność energetyczna i finansowa. To propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

165 100 zł1 270 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1 270 mkw., położoną w miejscowości Gostolin, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu, trzech sypialni, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Marzysz o porannej kawie na tarasie, bliskości jeziora i własnej łodzi czekającej przy brzegu? Ta wyjątkowa oferta w Boguchwałowicach to Twoja prywatna brama do świata relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł106,90 m² 6 220,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak na sprzedaż ul. Warszawska, rzeszów Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Sprawdź tę ofertę! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem na ostatnim piętrze biurowca, blisko al. Niepodległości i przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł177 m² 14 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł676 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Mierzyn (okolice Szczecina) Oferujemy trzy atrakcyjne działki położone w miejscowości Mierzyn, w spokojnej i estetycznej okolicy z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł82,67 m² 12 398,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł10 251 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnej działki w miejscowości Jełowa. Działka z wielkim potencjałem o powierzchni 1,0251 ha.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 070 000 zł88,50 m² 23 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament zlokalizowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

135 855 zł3 019 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tel:   . Oferujemy do sprzedaży dwie piękne działki o powierzchniach 3027 m2 i 3019 m2 z możliwością zabudowy, znajdujące się na terenie Bolimowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł101,20 m² 9 861,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - Jasień, ul. Rycerza Blizbora Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł979 m² 51,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane Lipka, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 133 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Dolinie Baryczy. Na działce ustanowiono mpzp - teren oznaczony jako mn/5. MN - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł75,15 m² 4 644,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie 75,15 m drugie piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,15 m położone na drugim piętrze przy aleji marszałka józefa piłsudskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł2 999 m² 289,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! 115g N. Sącz, ul. Łącznik, działka mieszkalno/usługowa, pow. 29,99 ar. Cena: 869 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka mieszkalno-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł174 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

W tym domu jest wszystko., przestrzeń, komfort, elegancja, cisza, wygoda, spokój. Z dumą oferujemy na sprzedaż zadbany dom położony w malowniczej wsi, tuż przy lesie. Twoje wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł43 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 4 piętrze, o powierzchni 43 m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Grzegórzeckiej 79 w Krakowie (dzielnica - śródmieście/grzegórzki) ->.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł3 200 m² 65,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa o pow. 32 ara i wym. ok. 52/77 w Przegini Narodowej, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym, uroczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł42,50 m² 18 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny Apartament o powierzchni 42,5 m , położony tuż przy Rondzie Matecznego - jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Krakowa. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

64 300 zł307 m² 209,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie działek o powierzchniach od 300m2 do ok 800m2 (możliwość ich łączenia) położona w Nadmorskim Rusinowie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł29 840 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych w Radawiu 10 km od jezior Turawskich. Działki są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

12 915 000 zł1 309,89 m² 9 859,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego obiektu pensjonatowego położonego przy ul. Oberconiówka 25 i 25a, zakopane. Dane obiektu: działki ewid nr.: 153/4, 153/7 obręb 123 oraz 153/3 i 153/14 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

57 861 zł2 143 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki W duląbce Duląbka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Na sprzedaż 2 działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury sklepy, szkoły, przedszkola i komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

30,43 zł/m²230 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni około 230 m2 Na powierzchnie 230 m2 składa się: - 200 m głównej powierzchni - 30 metrów zaplecza ,które składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną rozległą działkę o powierzchni 14 000 m (1,4 hektara), zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 009 m² 197,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koplany - blisko miasta działka pod Twój dom! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1009m zlokalizowaną w 6 km od granic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mokotów | Rozkładowe 3 pokoje | tramwaj do Centrum w 10 minut Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł18 m² 19 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny lokal 18 m2 - Warszawa Wiktoryn 6a Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 18 m2 położony w Warszawa przy ul. Wiktoryn 6a. Składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 999 zł136 m² 5 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak 136 m na działce 500 m Skotniki pod Łodzią stan deweloperski, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowena sprzedaż przestronny, piętrowy bliźniak o powierzchni 136 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34 m² 11 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,14 m | Szczecin Łękno / Pogodno | Parter z niezależnym wejściem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł987 m² 344,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*działka budowlana blisko białegostoku* Horodniany, ul. Leśny Zakątek Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 9 km od centrum Białegostoku (4 km od granicy miasta), dobry i szybki dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł35,92 m² 11 275,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna ograniczona czasowo do 31.03. M I E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł51,70 m² 7 059,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-