Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 550 000 zł4 793 m² 323,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa, nr. Ewidencyjny: 2/2 4 km do wjazdu na trasę S8 15 km do granicy Warszawy 25 km do ścisłego Centrum Warszawy sąsiedztwo takich firm jak np. Coca-Cola. przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77,52 m² 7 094,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyobraź sobie lot albatrosa nad sercem miasta, gdzie przestrzeń nie zna granic. To nie jest zwykłe mieszkanie, to Twoja prywatna dolina możliwości. Na 77 metrach kwadratowych poczujesz rozmach, którego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²177 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 177 m idealny pod gabinety lekarskie / stomatologię ul. Reja Do wynajęcia przestronny, w pełni przystosowany lokal użytkowy o powierzchni 177 m , położony na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł70,54 m² 13 184,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które łączy nowoczesne budownictwo z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70,54.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł47,94 m² 12 098,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie usytułowane w Lublinie w dzielnicy Węglin. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku z 2011 roku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokoje w cetrum, 57 m użytkowe plus antresola - łączny metraż około 64 m . Co oferuje: *przestronne dwa pokoje i aneks/antresola, idealne pod własną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,80 m² 15 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Brief: ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m na Mokotowie (sielce), na 1. piętrze w budynku z windą. Wschodnia ekspozycja i balkon z widokiem na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł127,50 m² 7 035,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 853 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa - pełne wsparcie i profesjonalna obsługa w cenie! Nieruchomość usytuowana w centrum malowniczego Bożnowa, zaledwie 3 km od centrum Żagania. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,84 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej o powierzchni 1600 m , położonej w miejscowości Płóczki Dolne, w gminie Lwówek Śląski, województwo dolnośląskie. Płóczki.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz miejsca, które połączy luksusową przestrzeń z bliskością natury i szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa posiadłość w Łomiankach to idealna propozycja dla wymagającej.

Szczegóły ogłoszenia

351 657 zł28,59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje, gotowe do sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł293 m² 23,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem biurowiec dwukondygnacyjny (6 biur), niepodpiwniczony o łącznej powierzchni 293m2 z niezależnym wejściem. Na parterze znajduje się holl dostępny dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji Osiedle domów w zabudowie szeregowej położone w okolicy Łodzi - Rąbień. 4 domy - dostępne jeszcze 2 środkowe Rozkład pomieszczeń: parter: holl Łazienka Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie urządzone w przepięknym stylu - to idealna przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny w doskonałej lokalizacji szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 191 m² 167,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Działki gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Powierzchnia działki wynosi 1191 m2, wymiary: 14x83,5 m. Działka nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 000 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje lokalizacja Działkę rolną o numerze ewidencyjnym 289/1 znajdującą się w Nowym Brzesku pomiędzy ul. Św. Huberta a drogą gminną prowadzącą z Nowego Brzesko do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kochlice,dolnośląskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu. Dom o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, idealny do prowadzenia pensjonatu czy agroturystyki. Budynek posiada dwa odrębne wejścia co.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł145 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjny w Bibicach przy ul. Leśnej mający 145 m2. Lokalizacja: dom znajduję się w Bibicach w gminie Zielonki, przy ul. Leśnej, 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 zł58 m² 76,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | nowa V dzielnica | ul. Wrocławska 53 | kraków Pet-friendly Klimatyzacja Wysoki standard Dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w kompleksie Salwator Tower na Bronowicach. Lokalizacja: bronowice to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Mieszkanie w trakcie remontu (możliwość doboru mebli i agd) Środkowe mieszkanie z antresolą na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy, ogrzewanie gazowe, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł123,64 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu klimatyzowanego trzypoziomowego loftu u Scheiblera o pow. 123,64 m2. Lokal dostępny od zaraz położony na III piętrze przy ul. Tymienieckiego 25C, blisko centrum Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Niektóre adresy z czasem stają się czymś więcej niż miejscem zamieszkania. Stają się symbolem wyboru świadomego, spokojnego, dojrzałego. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, ośmiolokalowym budynku. Rozkład i standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł30 931 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Idealna pod osiedle domów jednorodzinnych - Lokalizacja: piekary Śląskie, ul. Pod Gajem numer działki: 244/17 Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 47m2, w centrum miasta, w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Nieruchomość z pokojem dziennym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 250 zł26,75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,75 m , zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i komforcie codziennego życia. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł193 m² 4 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu dla rodziny w atrakcyjnej okolicy z dużym potencjałem - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Ta oferta tylko u nas! Robert Warczyk tel.: 660*359*762.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 000 zł6 596 m² 162,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

63,09 zł/m²102 m² 6 435 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

POWIERZCHNIA HANDLOWO USŁUGOWA NA WYNAJEM ul. Kapelanka | Zielińskiego | Dębniki |kraków Oferujemy na wynajem lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Dębniki w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

145 000 zł2 027 m² 71,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny