Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka usytuowana na 1 pierwszym piętrze w bardzo zadbanej oficynie kamienicy, blisko Centrum. Mieszkanie, niedawno po remoncie kapitalnym , składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

917 457 zł47,05 m² 19 499,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł132 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 102 m w sercu Jeleniej Góry | Klimatyczna kamienica z potencjałem Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: lokal użytkowy 75 m w odnowionym biurowcu Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 75 m położony na 2. piętrze nowoczesnego, odnowionego biurowca z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m - fenomenalna lokalizacja! Bydgoszcz, wzgórze Wolności , Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 530 m² 76 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy O pow. ok. 200m 2 W pobliżu centrum handlowego "sfera" gotowy do wynajęcia W super cenie! Do wynajęcia lokal usługowy/magazynowy o powierzchni ok. 210m 2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 161 m² 86,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Włodzice Wielkie, atrakcyjne działki budowlane, sprzedaż. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 245/12 o powierzchni 1161 mkw, usytuowanej w atrakcyjnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m , położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

799 000 zł183,68 m² 4 349,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szukasz nowego domu w Iławie - oto oferta dla Ciebie i to w wiosennej promocji. Cena niższa o 40 000 zł Proponujemy domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł822 m² 158,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych usytuowanych przy ulicy Konwaliowej. Na sprzedaż oferujemy łącznie trzy działki: - pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 364 zł37,61 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowo powstające osiedle 4 budynków oferuje kameralne budynki mieszkalne, każdy z nich z 10 mieszkaniami. Atuty mieszkania : w winda komórka lokatorska przestronne balkon Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 900 zł64,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Czeladź, centrum | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,2 m , zlokalizowane na I piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 723 zł26,17 m² 12 599,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37,03 m² 72,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 37,03 m2 nieruchomość: oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 37,03 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²164,60 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny, narożny, witrynowy lokal handlowo-usługowy 137,70m2. Nowy Targ, ul. Szaflarska. Dostępny od 1 kwietnia. Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska 8a., nieruchomość oddalona 160m.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 100 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Oferujemy do wynajmu przestronną i funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową, idealnie przystosowaną do intensywnej logistyki. Obiekt składa się z nowoczesnej hali magazynowej (oferując.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł200 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w strategicznej lokalizacji Gdańska - na Suchaninie, przy ul. Beethovena. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek w Zawoi, położony w centralnym miejscu krzyżujących się szlaków pieszych i rowerowych. Miejsce składa się z budynku głównego, murowanego, pokrytego dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Atrakcyjnie położone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2 w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej 7-200m od ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedazy działkę o pow 0.9080ha Obowiązujący mpzp, przeznaczenie : aktywność gospodarcza i usługi AG-U Wysokośc zabudowy do 20m powierzchnia zabudowy do 50% powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34,38 m² 101,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowy, nowy apartament | osobna sypialnia | stylowe, komfortowe wyposażenie | nowe osiedle | domaniewska - służewiec | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Dolna, w gminie Lesko. Działka posiada zapewnienie dostawy energii.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł62,45 m² 10 488,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe gotowe do w.prowadzenia. Lokalizacja: ul. Skautów Opolskich w Opolu, lokal ma powierzchnię użytkową 62,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł134,50 m² 5 568,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł63,30 m² 11 532,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 3 pokoje z balkonem (3,5m2). Ekspozycja okien jest dwustronna: salon - zachód, sypialnie - wschód. Mieszkanie jest zadbane oraz umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł26 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Kawalerka o powierzchni użytkowej około 26 m , położone na III piętrze bloku na alei Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą dom studenta zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu Rzeszowskiego , wspia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 697 m² 118,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz już dziś działkę idealną dla inwestorów planujących budowę budynku usługowego. Lokalizacja: działka położona jest w Opolu w dzielnicy Malina. Wielkim atutem tej działki jest to,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46 m² 19 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w miejscowości Werlas, w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:926 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Cisza i spokój ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 800 zł182,40 m² 8 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł164 m² 10 304,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m , położony na działce o powierzchni 304 m . Nieruchomość z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

164 900 zł53,18 m² 3 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkania położone w samym centrum miasta - Dąbrowy Górniczej ul. 3 maja. 1. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,18m2 i składa się z 2 pokoje (układ przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

23,89 zł/m²125,56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł69 155 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem opisu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,9155 ha, położona w Częstochowie, przy ul. Gościnnej, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła A1 Konopiska (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w stanie surowym zamkniętym położony w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom ma powierzchnię ok 110 m i położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,11 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w znakomitej lokalizacji, w samym centrum Świdnika. Mieszkanie ma powierzchnię 54m , zlokalizowane jest na trzecim piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.