Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu położonego na wysokim parterze o łącznej powierzchni ok 150 m2 usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii. Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120m 2 oraz posadowiony na niej budynek techniczny o metrażu 243,9m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł153,50 m² 3 771,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Przestronny dom dla rodziny lub inwestora - 153,5 m - działka ponad 24 ar-y Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny, o powierzchni użytkowej 153,5 m , położony na dużej, 24-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - Bielsko-Biała, ul. Karłowicza (centrum) Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 5. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

227 000 zł2 266 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bestwina ul. Rzeczna działka budowlana Proponuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. ok. 2266m2 o wymiarach 70m x 35m. Działka płaska w kształcie prostokąta, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł82 m² 25 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży absolutnie wyjątkowy apartament znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu, położonym w inwestycji Planty Racławickie przy ul. Wichrowej. Nieruchomość, która zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,50 m² 24 072,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł29,90 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe mieszkanie 29,9 m2 w budynku blisko pst - os. Zygmunta Starego 6 w Poznaniu. Mieszkanie jak nowe, umeblowane i wyposażone (klimatyzacja). Wszystkie zdjęcia w lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zgoda,kujawsko-pomorskie

585 000 zł8 367 m² 69,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki blisko Ciechocinka z wz miejsce idealne W zagłębiu ciszy I zieleni Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki nr 61 /1 o pow. 4767 m2 oraz działki 63/1 o pow. 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Okazja inwestycyjna, dwa mieszkania własnośc I preferencyjny najem od spółdzielni. 1. Mieszkanie: (własność księga wieczysta) usytuowane na ostatnim piętrze o powierzchni 36m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł155 m² 12 574,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Oferujemy Państwu niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł218 m² 1 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę w świetnej lokalizacji, o obszarze 1168 m2, z domem w budowie, w stanie surowym zamkniętym, w odległości zaledwie około 2 km od Koźla,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowy Jadów,mazowieckie

237 000 zł3 700 m² 64,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3700 m , położona w miejscowości Nowy Jadów, w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów. To.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom usytuowany w atrakcyjnej części Wilanowa. Zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność i elegancję, przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł86,70 m² 11 534,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 kondygnacyjne mieszkanie położone jest w spokojnej części miasta przy ul. Leśnej w Helu. Rozkład mieszkania: parter: przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczutki,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 007 m² 158,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w ofercie działki w Szczutkach z idealnym dojazdem do obwodnicy Bydgoszczy. Otoczenie małego osiedla domów jednorodzinnych. Aktualne warunki zabudowy. Na duże działki warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł56 816 m² 27,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w Bierdzanach już dostępna w sprzedaży! Jej powierzchnia i parametry zwiększają potencjał inwestycyjny. Parametry nieruchomości: łącznie powierzchnia aż 5,6816 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78 m² 12 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe mieszkanie blisko Lasu Kabackiego gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ursynów, warszawa 500 m od Lasu Kabackiego idealne miejsce na spacery, jogging i rower Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

15,09 zł/m²265 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia wyjątkowy obiekt usługowo-gastronomiczny zlokalizowany w samym sercu Krosna - bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem na krótki termin nowoczesny i komfortowy apartament, idealny dla osób ceniących wygodę i elegancki styl. Apartament o powierzchni 84 m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł42,54 m² 18 077,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja westate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, kanału Motławy oraz głównych atrakcji Gdańska. To idealna oferta pod dalszy wynajem, jako.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia Chełm, ul. Lubelska 77 | 50 m | wejście z ulicy Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m położony przy ul. Lubelskiej 77 w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,75 m² 12 553,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł124 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia przestronny apartament na poszukiwanym osiedlu Zielone Tarasy przy ul.Glinki. Walory tego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł8 600 m² 104,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka budowlana 8600 m2 w sąsiedztwie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poznań, ul. Polna - 36 m - 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze przy ul. Polnej w Poznaniu. Układ idealny dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 094 m² 88,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka na sprzedaż Wałcz okolice - Czechyń Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu (własność) o pow. 3094m2 Działka płaska w kształcie prostokąta, zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł770 m² 4 803,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Dom Handlowy Nieruchomość komercyjna położona w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Wzdłuż ulicy znajdują się miejsca parkingowe. Powierzchnia: - parter 378,70 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,92 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego apartamentu o pow. 36 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Młyny Mogilska - nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł7 774 m² 73,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę przeznaczoną pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną z własnym stawem. Działka posiada powierzchnię 7774m2 i jest objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 975 zł42,75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 42,75m. poziom: 1 Nmieruchomość do aranżacji z zagospdarowaną przestrzenią na: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²34 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu komfortowych lokali usługowych w nowoczesnym budynku z windą. Wszystkie lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, posiadają klimatyzację oraz dostęp 24.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feng shui w tym mieszkaniu sprawia, że wszystkie testy świecą się na zielono, a releasy idą gładko! Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność prezentacji oferty wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,58 m² 6 855,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, stanowiącej zabytek, przy ul. Stefana Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 62,58 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,50 m² 16 843,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 41,4 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²287 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia 271 m2 położona na parterze budynku biurowo-usługowego, która może być wykorzystywana zarówno na biuro, magazyn jak i cichą produkcję lub w innym dowolnym celu. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł38,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,39 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł240,21 m² 3 742,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Lokalizacja wśród natury - dom w miejscowości Dziemiany.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.