Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł220,54 m² 4 076,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Poszukujesz gotowej inwestycji, którą wykończysz i zaaranżujesz według własnych upodobań, potrzeb oraz gustu? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem! Biuro Lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 501 800 zł100,12 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2028

Oferowany lokal to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Mieszkanie z antresolą oraz prywatnym tarasem na dachu zapewnia wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 747 zł41,19 m² 16 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2028

Oferowany lokal mieszkalny został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie codziennego użytkowania. Mieszkanie składa się z: przedpokoju 5,96 m , łazienki 4,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 244 zł58,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Oferowany lokal mieszkalny został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie codziennego użytkowania. Mieszkanie składa się z: przedpokoju 7,94 m , łazienki 4,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 000 zł68,26 m² 11 412,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj prezentuje państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,26m2 w Żernikach Wrocławskich, 1km od wrocław/jagodno. Lokal znajduje się na drugim piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,10 m² 4 808,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ,pragnie przedstawić państwu mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy, w malowniczej miejscowości Bolków. Lokal o powierzchni 60m2 , składa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,18 m² 6 324,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe, 2-pokojowe, posadowione na czwartym piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł600 m² 698,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:633 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu ofertę budynku gotowego do adaptacji, posadowionego na działce 633 m 2 o powierzchni 600 m 2. W nieruchomości znajduje się 65 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł81,94 m² 23 797,90 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 83,12 m2, stanowiący idealne połączenie nowoczesnej architektury z górskim charakterem. Oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł81,94 m² 23 797,90 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł81,94 m² 23 797,90 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł115 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, położony na zagospodarowanej działce. Działka ma powierzchnię 60ar w tym 20ar działka przeznaczona pod zabudowę zgodnie z mpz, 13ar stanowi las, 1,5ar dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł1 694 m² 76,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana o powierzchni ok.1 694 m2 (możliwość dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 1171 m2 ), Olza, gmina Gorzyce, powiat wodzisławski. Cena 129900 zł czyli tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł320 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Mdj Nieruchomości mają przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy pensjonat w Karpaczu - elegancką willę z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mdj Nieruchomości mają przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Cieplic - 61 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 171 m² 85,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni ok. 1171 m2 ( możliwość dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 1694 m2), olza, gmina Gorzyce, powiat wodzisławski. Cena 99900 zł czyli tylko 85,31.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł48 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski blok, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 459 zł77 m² 12 655,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki oraz tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 459 zł77 m² 12 655,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, poddasza, łazienki oraz tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 459 zł77 m² 12 655,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

4 499 998 zł120 m² 37 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom dwurodzinny wybudowany w nowoczesnym stylu. Wnętrze oferuje funkcjonalny i dobrze zaprojektowany układ pomieszczeń. Wejścia główne zostały w praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł125 m² 11 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w Łomiankach Dolnych na kameralnym osiedlu. Dom wybudowany wg projektu "willa Julia 3". Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł288 m² 7 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż dom klasy premium z pięknym ogrodem. Komfort i prywatność. Przestrzeń dla osób, które chcą połączyć komfort życia z prywatnością i spokojem dużej działki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Na sprzedaż jeden z 8 segmentów nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej (powierzchnia 90 m2 każdy), realizowanego według projektu archon Dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,95 m² 8 343,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w nowym bloku na Osiedlu Podborek w Kowalewie Pomorskim Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,44 m² 14 750,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie 30,44m2, 1 piętro/4, 1 pokój z balkonem w bloku z 2020 roku. Gdańsk Ujeścisko / Zakoniczyn ul. Wieżycka 15. Dodatkowo płatne miejsce w hali garażowej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł237,10 m² 6 537,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Radzymin, ul. Weteranów - dom wolnostojący 172,8 m | 5 pokoi | działka 1376 m | 2 kuchnie | garaż na 2 auta zobacz film I wirtualny spacer po nieruchomości! Opis krótki Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szprotawa, dom jednorodzinny, 5 pokoi, 116 m2, działka 42 ary, cena 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż wyjątkowy, atrakcyjny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Planowane zakończenie budowy: czerwiec 2026 r. Nowoczesne domy w spokojnej okolicy pod Krakowem Mników, gm. Liszki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,33 m² 8 166,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Sosnowiec Dańdówka, 11 listopada cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

62,81 zł/m²36,62 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w sercu Krynicy-Zdroju idealny na Twoją działalność! Chcesz prowadzić biznes w prestiżowej lokalizacji? Oto oferta dla Ciebie! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,15 m² 6 105,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe, posadowione na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł458 m² 6 986,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:944 m²

Mam olbrzymi zaszczyt przedstawić jedyną w swoim rodzaju ofertę sprzedaży przepięknego domu, w którym można nie tylko mieszkać, ale również prowadzić działalność gospodarczą, który.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Mam zaszczyt przedstawić ofertę domu na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim, powiat Aleksandrów Kujawski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł975,93 m² 1 844,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na działce o powierzchni 3.168 znajdują się: 1. Budynek sklepu ogrodniczego o powierzchni 363,70m2 Firma prosperuje jako "rancho". Masz w sobie pasje ogrodnicze? Tak, to wspaniale,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł35,03 m² 24 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W kompleksie "promenady" do sprzedaży wyposażony Apartament 2 pokojowy, o pow.35 m2 z balkonem na 2 piętrze w cenie 850000 złotych (cena do negocjacji). Wystawa okien : północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1.330.000,00 PLN. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł481 m² 259,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja - Działka w wagowo (rod) Lokalizacja : wielkopolska/pobiedziska/wagowo Działka :481m2 Domek : 38m2+garaż opis: domek jest położony i przeznaczony dla osób którzy cenią sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł60,66 m² 13 419,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz jasnego i przestronnego mieszkania, w którym wygodnie zamieszkasz ze swoją rodziną? Zależy Tobie na dobrze zaaranżowanej przestrzeni ? Lubisz po pracy odpoczywać na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia od zaraz blisko Górniaka W pełni wyposażona w kamienicy z zamykanym podwórkiem i bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 332 zł27,81 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 278 080 zł126,08 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m | Parter | Orłowo Square *lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 039 076 zł133,88 m² 22 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Gastronomiczny 133,88 m | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,14 m² 10 102,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 -pokojowe po generalnym remoncie z klimatyzacją. Nowa instalacja elektryczna Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna Wymienione grzejniki Klimatyzacja Blok po remoncie klatek schodowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 100 m2. Wiatrołap ,przedpokój , wc z łazienką , kuchnia z piecem co na węgiel lub drewno, salon z kominkiem, drugi mały.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł47,21 m² 10 696,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem | Osiedle Słoneczne | Skierniewice Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku.