Nieruchomości

240 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie własnościowe blok, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 780 zł50,18 m² 12 650,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 873 zł50,67 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 945 zł69,29 m² 12 540,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

471 580 zł1 241 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Sprzedam działkę o powierzchni 1241 m2. Działka posiada wszystkie media w drodze do przyłączenia na działce. Bardzo ładna lokalizacjiia Droga utwardzona wraz z chodnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54 m² 19 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dietla 80, stare Miasto / Kazimierz. (informacja dla pośredników: bezpośrednio to znaczy bez pośredników) Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie. Nie wymaga nakładów finansowych. Niski blok otoczony zielenią. NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (spłódzielcze - własnościowe prawo do lokalu z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 600 zł232 m² 5 834,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł75,30 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Przykoszarowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,3 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62,73 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże, trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,24 m² 13 136,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m . Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od 1.08.2026r. Jest w pełni wyposażone, odświeżone i nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,56 m² 12 958,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyłączność! bukowe, wyjątkowa oferta, top lokalizacja! Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow.55,56m2 położone na parterze w 4 rodzinnym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł51,15 m² 7 790,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jedno z najwygodniejszych rozkładów mieszkań w tej dzielnicy, salon w kształcie litery "L" niespełna 21 m2 z podwójnym ciągiem okiennym daje możliwość wydzielenia alkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

761 870 zł60,95 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Ostoja Radwanice to doskonały wybór dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i spokoju, jednocześnie nie rezygnując z dogodnej lokalizacji w pobliżu Wrocławia. Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88,87 m² 8 990,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Teraz jest idealny moment, aby podjąć decyzję. Wybrane domy z rabatem aż 50 000 zł! Jednakże promocja ta obowiązuje tylko do końca roku. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić znaczną kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,87 m² 9 890,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł8 367 m² 249,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 8367 m , położony w Gniechowicach (gmina Kąty Wrocławskie) w północnej części miejscowości przy drodze krajowej dk35. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł137,64 m² 7 948,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu. Dom o łącznej powierzchni 137,64.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł61,83 m² 18 421,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3-pokojowy Apartament 61,83 m +ogród na Parterze nowoczesnego kameralnego apartamentowca przy ul. Letnickiej (osiedle Latarników) wybudowanego na Gdańskiej Letnicy w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł825 m² 192,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 825 m Rogoźno Sprzedam prywatnie działkę budowlaną nr 2398/27 o powierzchni 825 m , położoną w spokojnej części Rogoźna. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 900 m² 227,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana położona w centrum miejscowości Brzoskwinia, idealna pod budowę wymarzonego domu, inwestycję deweloperską lub usługową. Lokalizacja: brzoskwinia gmina Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Patriotów 42. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Funkcjonalny, duży dom z potencjałem - 2 kondygnacje, przyziemie i podpiwniczenie. Marzysz o przestronnym domu z dużą ilością miejsca dla rodziny, pracy zdalnej, rekreacji lub.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 250 m² 23,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w Woli Batorskiej gmina Niepołomice przy ul.Topolowej. Powierzchnia 4250m2. W Planie Zagospodarowania jest to teren rolniczy oraz teren zieleni nieurządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szykowaliśmy tę działkę pod siebie, ale musimy ją sprzedać (bezpośrednio) Kupiliśmy tę działkę w Wołowicach, żeby postawić na niej nasz własny dom. Bardzo dbaliśmy o to miejsce, bo.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,63 m² 12 711,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 024 m² 69,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej w Tarnawie , powiat bocheński, gmina Łapanów. Powierzchnia ponad 2000m 2. Działka dla koneserów ciszy, świętego spokoju i cudownych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli chcesz zamieszkać blisko Krakowa w eleganckiej dzielnicy i zależy Ci na spokoju, ciszy i czystym powietrzu. to ta oferta jest dla Ciebie. Co mamy do sprzedaży? Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 388 000 zł150 m² 9 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferuję wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Dąbrowa (gmina Kłaj). To miejsce, które daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla singla lub pary. Układ: salon z aneksem kuchennym duża sypialnia oba pokoje z wyjściem na balkon oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł630 m² 293,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o obszarze 670 m2 w całości przeznaczona pod zabudowę. Wybitnie malownicze miejsce nie opodal Babiej Góry. Na działce znajduje się instalacja energii elektrycznej, a wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wrząsowice,małopolskie

420 000 zł800 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8 arów (800 m ), położona w miejscowości Wrząsowice, przy ul. Wrzosowej, w gminie Świątniki Górne zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 539 m² 382,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej działki z rozpoczętą inwestycją. Rząska ul. Krakowska - bezpośrednie sąsiedztwo Krakowa W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł331,94 m² 5 995,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:22 100 m²

Jeśli marzysz o ciszy, spokoju i ucieczce od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Położony w malowniczej wsi Dźwierszno Małe, urokliwy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zabierzów,małopolskie

790 000 zł1 492 m² 529,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W zabierzowie tylko 15 minut od Krakowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu działki budowlanej położonej w Zabierzów, ul. Wielkie Pola; działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rzeplin,małopolskie

1 390 000 zł106 m² 13 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:824 m²

Komfort, cisza i bliskość natury zamieszkaj w miejscu, które daje przestrzeń do życia. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 156 000 zł168 m² 12 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

*Oferta wyłączna kg nieruchomości* - Kupujący jest zwolniony z zapłaty prowizji Proponujemy Państwu do zakupu lub zamiany na inną nieruchomość (preferowana działka mieszkaniowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Szczebrzeszyna przy ul. Targowej, z drugim wejściem od Placu Kościuszki. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34,32 m² 8 304,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 34 m2 w centrum lista - gotowe do zamieszkania. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2 , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł109 m² 5 045,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie zapraszam do zakupu wspaniałego domu ,wykonanego w najwyższym standardzie, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Domy dubai prestige 144m2, to komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,00 m2 przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Zamościu. Mieszkanie składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny stan surowy otwarty | działka 9 ar Poręba Spytkowska, woj. małopolskie. Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu Dom w Malinówkach.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, 2-pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne,.