Nieruchomości

239 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

450 000 zł38,90 m² 11 568,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na wrocławskich Żernikach, przy ul. Strachowickiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł110 m² 27 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolnostojący sklep ogólnospożywczy na sprzedaż / na wynajem Radwanice, ul. Wrocławska (bezpośredni wylot z Wrocławia) Cena sprzedaży: 3 000 000 zł brutto. Możliwy wynajem warunki do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 997 zł48,30 m² 8 281,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,30 m2 w Białymstoku, przy ul. Włókienniczej w centrum miasta. Lokal południowo-zachodni mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

67,98 zł/m²44,50 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom o powierzchni 117,5 m , w stanie deweloperskim, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość jest położona jest na działce 3,08.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł69 m² 9 998,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duże, trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie (do każdego pomieszczenia osobne wejście z przestronnego przedpokoju). Powierzchnia około 69m2. Znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70 m² 10 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe Wrocław, ul. Rogowska (fabryczna / Nowy Dwór) Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nieruchomość w Gerano na wyjątkowe czasy. Włochy, region Lacjum. Rezydencja 40 km od Rzymu, inwestycja, sprzedaż. Residence in Gerano for special times. Italy, lazio region, 40 km from Rome,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Morągu o powierzchni użytkowej 136 m (całkowitej 186 m ), położony na działce w spokojnej części miasta. Budynek z 1971 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

62,34 zł/m²64 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 64 m2 i wysokości 3m. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł309 m² 5 339,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - projekt "dom w pierwiosnkach G2" z podpiwniczeniem - Kielno, kaszuby Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny zrealizowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł3 005 m² 78,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domowo invest Oferta sprzedaży dużej działki pod zabudowę jednorodzinną Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 3005 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w ścisłym centrum Gliwic - ulica Ziemowita. W cenie mieszkania umeblowanie widoczne na zdjęciach - mieszkanie gotowe jako np. inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

! ostatnie domy w ofercie! Ruskowy Bród - Białołęka Nie przegap okazji! Nowa, niższa cena na ostatnie wolne domy w kameralnym osiedlu położonym przy ul. Ruskowy Bród , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,10 m² 14 182,34 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Bemowa w rejonie Lotniska oraz Fortów Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł124,40 m² 9 244,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego wybudowanego według Projekt domena 132 B1, o powierzchni 124,4 m2, położonego na dużej działce o powierzchni 950 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł801 m² 936,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 422 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem - idealna pod działalność gospodarczą, warsztat, magazyn, produkcję lub wynajem. Wyjątkowa okazja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²15 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty: - lokal idealnie nadaje się na prowadzenie usług zdobienia paznokci lub innych usług handlowych - darmowy parking na ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,80 m² 5 647,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu, zlokalizowane w bloku przy ul. Malawskiego Budynek z 2000 roku wybudowany w technologii tradycyjnej. Mieści się na 3 ostatnim piętrze, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 342 m² 294,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Promocja! Opis projekt inwestycji deweloperskiej klasztor Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Legnicy, w województwie dolnośląskim Działka o powierzchni 23 ary zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zadbanej kamienicy! dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, dzielnica Śródmieście, ul. Marcina Lutra. Mieszkanie o pow. 76 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

141,67 zł/m²60 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 60 m w Galerii Madison | Stare Miasto, gdańsk Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 60 m , położonego na 1. piętrze Galerii Madison w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł49,57 m² 1 997,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam na sprzedaż lokal użytkowy mieszczący się w Bytomiu przy ul. Pułaskiego W lokalu od bardzo dawna była prowadzona pralnia i magiel. Nowy właściciel może kontynuować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł86 m² 6 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom pod Bydgoszczą Czarnowo | tylko 6 km od Fordonu | bez pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej. Zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce, idealne dla osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu natury. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł72 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²360 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia 360 m2 powierzchni magazynowo-biurowej we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 18 , będącej częścią hali przemysłowej. Teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego na którym wg Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal Handlowo-Usługowy 62 m przy ul. Jasnej - Idealny pod Gastronomię lub Usługi! Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal, który znajduje się w jednej z najbardziej strategicznych.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł21 300 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolno budowlany o powierzchni 2,13 ha w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość składa się z kilku działek ewidencyjnych, w tym 2 x 600m2 oraz drogi dojazdowej. Dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł139,33 m² 7 170,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 139,33 m2, użytkowej 113,81 m2 w stanie deweloperskim w podwyższonym standardzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

18 810 €3 300 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Nowa, nowoczesna przestrzeń logistyczno-produkcyjna, zaprojektowana z myślą o codziennej efektywności i elastycznym działaniu. Wysoki standard techniczny, przemyślana architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł63 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie Z dużym tarasem | odeon | radom Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 900 m² 27,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa Oferuję działkę o powierzchni ok. 29 arów, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł142 m² 4 190,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

NA sprzedaż : krzeczyn - dom W budowie Działka: 0,0766 ha pu: 142,00 m2 Cena: 595 000,00 zł (4190,14 zł/m ) atrakcyjna nieruchomość O powierzchni 0,0766 ha zabudowana funkcjonalnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł882 m² 260,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować piękną i ustawną działkę budowlaną w Brajnikach. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Brajniki pomiędzy Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania działka w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, dzielnica Słocina, w sąsiedztwie parku Szefnera z zabytkowym drzewostanem i stawem. Działka o powierzchni 13 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dające duże możliwości aranżacji przestrzeni 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 760 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w malowniczej miejscowości która znajduję się na skraju Hajnówki Powierzchnia działki wynosi 1760 m2 , posesja jest uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.