Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

250 000 zł139,90 m² 1 786,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego domu z duszą, wybudowanego na początku XX wieku (rok 1900), zlokalizowanego w ścisłym centrum Bytomia Odrzańskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dom w otulinie Puszczy Kampinoskiej - zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość Dom został wybudowany z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 zł/m²26 m² 429 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie dwa pomieszczenia (14,13 m2 i 12,73 m2) o łącznej powierzchni 26,86 m2, wyposażone w instalację elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na sprzedaż: kamienica parterowa w centrum Brzeska - ul. Jana Sobieskiego Cena: 890 000 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł8 300 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego Klienta Brak sąsiadów i bliskość szlaków do wędrówek to tylko niektóre atuty tej nieruchomości. Dogodne położenie zapewnia możliwość skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowy, starannie wykończony apartament o podwyższonym standardzie, położony na parterze kameralnej zabudowy na prestiżowym osiedlu w Zawadzie k/opola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł270 m² 3 514,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaży urokliwy domu z ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Atuty: - zadbany, ocieplony budynek z trwałych materiałów, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,15 m² 5 586,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

229 300 zł4 586 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Więckowo, gm. Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie. Działka o nr ewid. 50 obręb Więckowo, w trakcie podziału - działka 50/2 , o pow. 4586 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam nową inwestycję deweloperską realizowaną w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł52,50 m² 25 523,81 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na 10 piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

517 235 zł3 337 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka położona w miejscowości Cybulice Małe, w gminie Czosnów. Nieruchomość znajduje się przy lesie.Grunt w części jest pod zabudowę.W miejscowym planie część terenu od.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł240 m² 3 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w malowniczej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 960 000 zł280 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Ołtaszyn 20-to letni dom z ogrodem oraz powierzchnią użytkową do dowolnej aranżacji-preferowana działalność gastronomiczna z pozwoleniem na sprzedaż alkoholu! Chcemy zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Dawidach Bankowych (gmina Raszyn, powiat pruszkowski). Okolica szybko rozwijająca się z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł952 m² 115,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu w Tarkowie Dolnym! Działka o powierzchni 952m2 położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz innych działek o takim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w miejscowości Kielanówka, tuż przy granicy Rzeszowa. Idealna lokalizacja pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament, 3 pokoje, piętro III Opole-Pasieka Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90m2 z balkonem usytuowany w jednej z kamienic w prestiżowej dzielnicy Opola. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,21 m² 30 065,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament przy samym rynku głównym - widok na kościół mariacki - ul. Sienna Szukasz nieruchomości, która definiuje prestiż i "krakowski experience"? To jedna z nielicznych ofert, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z loggią

Darłowo,zachodniopomorskie

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie. Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124 m² 6 443,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak położony w bliskim centrum Kamienia Pomorskiego do plaży nadmorskiej w Dziwnówku to zaledwie 6 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 299 000 zł122,18 m² 10 631,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_44c - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,20 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania w centrum miasta to oferta idealna dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł48,93 m² 5 661,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,93 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Henryka Wieniawskiego 17 na osiedlu Słonecznym w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni ok. 150 m , położony w spokojnej części osiedla domów jednorodzinnych, przy ul. Ogrodowej w Żyrzynie. Do niedawna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem i ogrodem | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję w Głogowie Małopolskim kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 zł650 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na pierwszym piętrze żelbetowego budynku przemysłowego w Nowym Sączu. Powierzchnia 650 m2, rozładunek stała rampa i winda towarowa. Nośność posadzki 500 kg/m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155 m² 6 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal o powierzchni 155m2 zlokalizowany na parterze budynku. Układ lokalu to przestrony "open space" z jednym wydzielonym pokojem. Lokal posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł891 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , powiat pszczyński.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m z dwiema piwnicami o powierzchni 4 m i 3 m , Położone w Ursusie - dzielnica Niedźwiadek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stryszów - okolica Nieruchomość z widokiem na jezioro , w miejscu idealnym na letnie wypady z dala od zgiełku miasta. Budynek mieszkalny, częściowo podpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 900 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.100111, 21.201056 Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 492 Media Brak w pobliżu Wymiary 24,5m.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł986 m² 465,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę położonej w Rzeszowie na osiedlu Biała (obręb geodezyjny Biała II) - działka pod zabudowę jednorodzinną, z mediami w działce lub w drodze. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko. Teren płaski o nieregularnym kształcie. Dojazd drogą betonową. Media: - prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

997 000 zł200,50 m² 4 972,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy, z poddaszem mieszkalnym - położony we wsi Rusinowo 18 a gm. Tuczno. Zaprojektowane wnętrze stwarza możliwość zamieszkania rodziny dwupokoleniowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł81 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajem 3 pokoje kamienica | 3 pokoje na wynajem Praga Północ| 3 pokoje na wynajem kamienica Warszawa | 3 pokoje przy metrze na wynajem Warszawa | Przedstawiamy Państwu piękne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,31 m² 9 577,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł950 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 950 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położona w Tczewie przy ul. Głowackiego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 157 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Do sprzedaży działka budowlana położona w Mokrzyskach , 7 km od ścisłego centrum Brzeska. Grunt o powierzchni 31,57 ar. Wymiary: ok. 27 m szerokości i ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 636 zł32,74 m² 17 918,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład.