Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 500 zł3 615 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kilku działek położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Parku Kampinowskiego. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł226,27 m² 3 182,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Domki,okolice Osiedla Sienkiewicza ul. Wielogórska Dom wolnostojący z lat 80-tych do częściowego remontu. Budynek piętrowy, z parterem użytkowym. Powierzchnia użytkowa domu 226,27m2 (piętro.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 917 m² 260,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka z pozwoleniem na budowę dwóch wolnostojących budynków dwulokalowych Oferuję do sprzedaży widokową działkę budowlaną o powierzchni ok. 20 arów położoną.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia całkowita lokalu 98,32m2, działka-ok 270m2 Standard wykończenia: ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 170 000 zł47,73 m² 24 512,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży mieszkanie na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem, którego pow. to 56,7m2, który tworzy dodatkową strefę relaksu. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 43 m z piwnicą po remoncie, stan deweloperski. Mieszkanie o powierzchni 43 m ,dwustronne,położone na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku,przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

174 060 zł967 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki położone w powiecie suskim, gminia w Zawoja / Hujdowa Ogłoszenie dotyczy działki nr 2. Powierzchnia 967 m2 Dojazd drogą gminną Jest to niepowtarzalna szansa dla entuzjastów gór,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,07 m² 9 962,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,07 m , położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Lenartowicza. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

40,50 zł/m²61,73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na wyremontowanym dworcu pkp w Inowrocławiu. Opis Nieruchomość usytuowana jest w głównym ciągu komunikacyjnym dworca i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 739 zł48,53 m² 20 539 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | duża loggia | Bliska Wola | inwestycja premium Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Bliskiej Woli - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł134 m² 5 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom jednorodzinny Klembów, sitki Stan surowy zamknięty. Na życzenie klienta - jest możliwość zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł101 m² 1 237 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie dwupoziomowe | 101 m | Apartamenty Zalesie pod Krakowem Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 101 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Na sprzedaż dom w Przyrowie - 45 m na działce ok 1300 m Oferujemy na sprzedaż niewielki, urokliwy dom o powierzchni ok. 45 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 307 m² 91,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Działka z warunkami zabudowy, środkowa! Na sprzedaż jeszcze jedna działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,71 m² 19 848,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka | Angel Wings | Nad rzeką | Centrum Wrocławia | 27,71 m Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 27,71 m , zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Angel Wings na.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²215 m² 2 149 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Inwestycja: obiekt magazynowy Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: pabianice / Centrum Powierzchnia użytkowa: 215 m.kw Stan techniczny: dobry Media: siła, energia elektryczna, woda, kanalizacja Stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Zapraszam do wynajęcia mieszkania 35 m2, znajdującego się na drugim piętrze w budynku przy ul. Gen. Józefa Kustronia. Lokal świetnie sprawdzi się do zamieszkania , jak i na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²86 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U26 o powierzchni 86 m , który znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowocześnie zaaranżowane studio w ścisłym centrum Gliwic - 300 metrów od Politechniki Śląskiej, 500 metrów od Starówki Bardzo nowocześnie zaaranżowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 632 m² 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przemysłowo - usługowa w Kościerzynie! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 368 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/3 o powierzchni 3368 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 100 zł41,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul. Technologicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 000 zł195 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu umeblowany i wyposażony dom , zlokalizowany na terenie spokojnego, zielonego osiedla domów jednorodzinnych w dzielnicy Konradów. Powierzchnia domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł72 m² 14 930,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko 25 min do Starego Miasta | Ogród 65 m | 0% prowizji | Kameralna zabudowa - budynek ma 4 mieszkania I speak english. Zapraszam do kontaktu, pracuję również w soboty Sandra Kołodziej |.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy

Parchów,dolnośląskie

727 000 zł1 470 m² 494,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

<!-startfragment-> Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy Zespół Pałacowo-Folwarczny pochodzący z I połowy XVIII wieku, wraz z przylegającym parkiem krajobrazowym z XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł796 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 796m w spokojnej, malowniczej wsi Wancerzów gmina Mstów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł402 m² 174,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 402 m położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Gorzkim Polu. Idealne miejsce na weekendowy wypoczynek z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 154 m² 173,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Lizawice, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. Jednym z największych atutów nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł720 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera prowizji Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m2 położona w malowniczej i pożądanej przez klientów części Radzionkowa. W bliskiej odległości Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42 m² 19 023,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji Osiedle Fi przy ul. Tadeusza Szafrana w cenie 799 000 pln. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 380 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w granicach otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dwie działki położone Gdynia Wiczlino:.

Szczegóły ogłoszenia

28,69 zł/m²52,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 900 zł60,43 m² 8 239,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Oferujemy mieszkania o powierzchni od 60.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł14 000 m² 14,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Lubojnie, w gminie Mykanów. Działka o powierzchni 14 000m2. Działka : o pow. 14 000m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Targowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł380 m² 3 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy ul. Targowej w Ełku idealna zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. To budynek, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł1 350 m² 886,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w Wilanowie o powierzchni 1350m2. Mpzp, w okolicy zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i bliźniacza. Plan ogólny w opracowaniu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł2 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę rolną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod teren produkcji i usług, o powierzchni około 27 arów.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,30 m² 5 990,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę: przepiękny, całoroczny dom z bali z dachem krytym tradycyjną strzechą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł11 600 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki na sprzedaż! Idealne dla miłośników dzikiej natury i myśliwych! - nr działki 166 - 0,5100 ha - las - nr działki 125 - 0,5700 ha - łąki - nr działki 128 - 0,0800 ha - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²234 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Do wynajęcia lokal biurowy dostępny od zaraz o powierzchni 234 m2 składający się z 6 pokoi w biurowcu usytuowanym na wrocławskich Krzykach.