Nieruchomości
239 838 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie Grudziądz
Grudziądz,kujawsko-pomorskie
259 000 zł121,30 m² 2 135,20 zł/m²
Dom z garażem Borucino
Borucino,pomorskie
780 000 zł166 m² 4 698,80 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka
Kraków,małopolskie
590 000 zł36,27 m² 16 266,89 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska
Wrocław,dolnośląskie
687 050 zł38,49 m² 17 850,09 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
71,43 zł/m²105 m² 7 500 zł
739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²
547 000 zł130 394 m² 4,19 zł/m²
Rynek pierwotny
762 668 zł45,27 m² 16 847,10 zł/m²
Działka inwestycyjna Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
4 000 000 zł14 283 m² 280,05 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Wrocławska
Kiełczów,dolnośląskie
45 zł/m²300 m² 13 500 zł
378 000 zł17 300 m² 21,85 zł/m²
319 000 zł154,10 m² 2 070,08 zł/m²
Działka rekreacyjna
Mierzynek,kujawsko-pomorskie
39 000 zł789 m² 49,43 zł/m²
Dom z garażem, ul. Aresa
Gdynia,pomorskie
1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²
Dom z garażem, ul. Wrocławska
Domasław,dolnośląskie
8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska
Poznań,wielkopolskie
445 557 zł36,64 m² 12 160,40 zł/m²
Kawalerka z garażem Cedzyna
Cedzyna,świętokrzyskie
297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Podbipięty
Kraków,małopolskie
47,27 zł/m²116,35 m² 5 500 zł
Mieszkanie dwupoziomowe
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
349 000 zł34,89 m² 10 002,87 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa
Toruń,kujawsko-pomorskie
315 000 zł58,70 m² 5 366,27 zł/m²
889 000 zł59,60 m² 14 916 zł/m²
Apartament z garażem
Warszawa,mazowieckie
3 300 zł38,91 m² 84,81 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka
Wrocław,dolnośląskie
610 000 zł49,60 m² 12 298,39 zł/m²
Dom wolnostojący
Cianowice,małopolskie
1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²
255 000 zł1 008 m² 252,98 zł/m²
Hala Dzierżoniów
Dzierżoniów,dolnośląskie
6 000 000 zł4 870 m² 1 232,03 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Portowa
Kraków,małopolskie
1 023 080 zł63,09 m² 16 216,20 zł/m²
1 300 zł38 m² 34 zł/m²
355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Borkowo
Borkowo,mazowieckie
207 000 zł1 379 m² 150,11 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska
Wrocław,dolnośląskie
716 099 zł52,27 m² 13 699,80 zł/m²
230 000 zł2 500 m² 92 zł/m²
Działka komercyjna, ul. Leszczynowa
Kruszyn,dolnośląskie
320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²
Budynek użytkowy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
6 313 €1 169 m² 5,40 €/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna
Dobczyce,małopolskie
659 974 zł55,46 m² 11 900 zł/m²
1 100 000 zł860 m² 1 279,07 zł/m²
Dom wolnostojący Łubiana
Łubiana,pomorskie
850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²
535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, ul. Pory
Warszawa,mazowieckie
1 549 000 zł93,83 m² 16 508,58 zł/m²
Działka rolna uzbrojona Józefin
Józefin,mazowieckie
480 000 zł6 000 m² 80 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia