Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej nieruchomości położonej w miejscowości Nowy Bud, w pobliżu Dobrej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł81 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

82 503 zł927 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gazomia Nowa Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealny kompromis między ciszą a świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 516 zł31,15 m² 13 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji. 0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł108 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3013 **** Zapraszam do zapoznania się z ofertą ssprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajddującego się we Włocławku na os. Zawiśle (okolice ul. Grodzkiej).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ok. 900 m | Lubonieczek, gmina Zaniemyśl | 250 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 900 m , położona w miejscowości Lubonieczek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł247,79 m² 5 246,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż halę magazynowo-produkcyjną. Nieruchomość o powierzchni 247,79 m2, usytuowana w Wręczycy Wielkiej przy ul. Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł87,56 m² 9 936,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 87.56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,30 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej, zadbanej kawalerki, położonej na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiej kamienicy wielorodzinnej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł76,90 m² 5 318,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gustowne widne mieszkanie - Zapraszamy Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Gajcego 8. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła , przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Dom jednorodzinny w Drogomyślu - przy dk81, z dużą działką i potencjałem - Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 160 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 992 m² 128,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł150 m² 1 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2500 mkw z posadowionym, wolnostojacym, budynkiem mieszkalno-gospodarczym, w złym stanie techn. do gen. remontu, w m. Strachów, 3 km od Rogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 189 zł43,01 m² 16 907,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł844 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Szubin w powiecie nakielskim, gminie Szubin. Oferta tylko W mazaro nieruchomości! Zdjęcia przedstawiają charakter miasta Szubin. Grunt idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 700 m² 5,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży , utrzymane w dobrej kulturze rolnej grunty o pow. 5,47ha, działka o nr ewidencyjnym 111, położona w obrębie miejscowości Książnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 734 zł75,37 m² 17 735,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartamenty gałczyńskiego kameralne osiedle W zielonej części krakowa O inwestycji Ekskluzywne, kameralne osiedle w Krakowie, idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł37,58 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37.58 m , położone przy ulicy La Ronda na obrzeżach Katowic, 4km od centrum. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,79 m² 17 931,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł73 m² 20 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 4 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m2 z dwoma ogródkami w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym wszystko jest pod ręką, ta oferta jest dla Ciebie. 70 m funkcjonalnej przestrzeni na osiedlu Krasickiego w Dzierzgoniu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 750 zł47,50 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Monika Jaworska tel.   Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł77,61 m² 96,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00; - ul. Mierosławskiego 17; - całkowity koszt wynajmu: 8.592,09 zł + prąd; - przeznaczone dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł213,50 m² 2 337,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Marzysz o przestronnym domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb? Szukasz miejsca, które zapewni Ci komfort i prywatność, a jednocześnie pozwoli na szybki dostęp do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł145,40 m² 7 634,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga Segment narożny o powierzchni 145,47 m, z ogrodem 152 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Marek. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicy miejscowości Strzyboga, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd do działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł207 m² 7 966,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w centrum Opola ( składający się z dwóch lokali o pow. ok. 135m2 i ok. 72m2) położony na parterze atrakcyjnej kamienicy i handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,83 m² 7 410,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Kameralne osiedle w Marcinkowicach | bez pcc | Ogród | Nowoczesny standard Bez podatku pcc oszczędzasz na starcie! Na sprzedaż komfortowe mieszkania w kameralnej inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł83 m² 5 722,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji, a my zapewniamy kompleksową i bezpłatną obsługę kredytową, dzięki której cały proces.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł21 083 m² 298,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol z planu 2mn, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. (dwie działki, obręb Nadarzyn ) 21083m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150,90 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim. i pcc! Przy wpłacie 10-15% wartości możliwość wydania lokalu do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodzi przy al. Piłsudskiego 98b. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

124 300 zł1 130 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki budowlane położoną ok. 960m od plaży gminnej nad jeziorem Selmęt Wielki. Nieruchomość położona na skraju wsi Sędki, wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 600 zł54,64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54.64 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

1 601 zł67,80 m² 23,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.