Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

754 000 zł38,19 m² 19 743,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

880 001 zł87,51 m² 10 056 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

809 988 zł81,85 m² 9 896 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

840 027 zł81,85 m² 10 263 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w centrum Myślenic. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54 m² 10 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 , położone na drugim piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku. Przemyślany układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29 m² 14 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klient 0% Kawalerka z ogródkiem idealna na start lub inwestycję! Lokalizacja Nowe Miasto ul. Potrzebowskiego. Klient Wyobraź sobie poranną kawę na własnym tarasie i chwilę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł141,60 m² 4 236,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z bezpośrednim wejściem w Jedlinie Zdroju. Oferuję do sprzedania piękne, duże mieszkanie o powierzchni całkowitej 141,60m 2 w Jedlinie Zdroju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 165 000 zł110,13 m² 19 658,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C13 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1386 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 070 000 zł110,13 m² 18 795,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C4 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1215 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 000 zł110,13 m² 20 158 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C15 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1472 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w Kurzętniku niedaleko ośrodka narciarskiego. Machdom Invest Nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35 m² 12 542,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Tarnów, ul. Sowińskiego 16 Metraż: 35 m | 2. piętro | Po generalnym remoncie | Balkon Świetna lokalizacja centrum Tarnowa Rynek 600 m ul.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,60 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy na prezentację przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2. Mieszkanie dwustronne -wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, hydrauliczna, okna drewniane, na podłodze panele (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 720 zł45,20 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Owcza Góra 25 komfortowych mieszkań 25 60 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 215 m² 102,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, na której możesz zacząć budowę praktycznie od razu? Ta oferta pozwala ominąć miesiące formalności - masz już warunki zabudowy i gotowy projekt domu. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł600 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z warunkami zabudowy- nowa wieś wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie, w spokojnym otoczeniu. Działka znajduje się przy lokalnej drodze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury 33

Zabobrze Jelenia Góra

547 360 zł49,76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury 33

Zabobrze Jelenia Góra

556 395 zł52,99 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury 33

Zabobrze Jelenia Góra

644 490 zł61,38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na pokój, dużej łazienki z wc i bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł56 m² 13 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

23.05.2026 DRZWI OTWARTE! Przyjdź, sprawdź i poznaj to mieszkanie na żywo oraz zobacz nasze inne realizacje. To świetna okazja, aby zobaczyć standard wykończenia, funkcjonalne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48,60 m² 12 551,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie. Mieszkanie jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Urokliwe działki w Sierpcu na sprzedaż, tuż pod ścianą lasu to najbardziej porządane i jedyne w okolicy działki w takim położeniu. W otoczeniu natury i spokoju jednak.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł200 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 167 m²

Idealna propozycja dla osób szukających miejsca do własnej aranżacji i inwestycji! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny piętrowy o pow.100m2 usytuowany na działce o pow.3167m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł220 m² 8 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką Cisza, natura Szybki dojazd do Trójmiasta Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej kameralnych części Żukowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom dochodowy nad morzem na sprzedaz w stylu willowym (willa) z 4 apartamentami do wynajęcia. Opis objektu: miejsce: ul Westerplatte w 72-420 Międzywodziu. Pow. gruntu: 384 m . Pow.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 340 m² 111,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam ofertę działki rekreacyjnej w Wilkowyja gm. Garwolin. Doskonały dojazd z Warszawy trasą - Warszawa Lublin. Działka zanjduje sie w kompleksie zalesionych działek rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł66,50 m² 39,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Opis lokalu mieszkalnego: - pow. 66,5 m2 - V piętro w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł250 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Duży dom 4 km od centrum Myślenic. Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 250 m2. Dom 3 kondygnacyjny. Na parterze garaż i pomieszczenia techniczne. Na poziomie 1, duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | ul. Maczka, poznań Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Maczka w Poznaniu. Mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 475 000 zł88,07 m² 39 457,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z widokiem na Stare Miasto - Brabank, gdańsk Brabank dewelopera Invest Komfort to wizytówka Gdańska i synonim prestiżu. To luksusowy adres w Śródmieściu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,90 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł72,85 m² 98,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Panoramiczny widok | 3 pokoje | Eko Park | Loggia | Pole Mokotowskie Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł315 m² 2 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w zacisznej okolicy Ksawerów, ul. Taneczna Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 315 m2 ( w tym garaż 29 m2) w stanie surowym zamkniętym (brak drzwi wejściowych).

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 039 m² 99,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, okolica domów jednorodzinnych, dojazd z drogi głównej. W okolicy powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na spedaż niezabudowana działkę rolną o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

599 800 zł4 000 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

[Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński] Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę budynku magazynowego wraz z zapleczem administracyjnym. Nieruchomość oferowana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł133 m² 5 639,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Witam, sprzedam dom 117 m2 dla mieszkania albo innych celow, 2 budynki dodatkowe (garaze) oraz duza dzialką z lasem i jeziorem. Dla celow mieszkaniowych oraz dzialalnosci gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Radawa

Radawa,podkarpackie

5 000 000 zł673,90 m² 7 419,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Radawa | Ośrodek + 3 domki | nad rzeką | wz na rozbudowę | gotowy biznes lokalizacja: radawa, woj. podkarpackie - wyjątkowe, turystyczne miejsce nad rzeką Lubaczówką, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

770 000 zł141 m² 5 460,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opiekun Oferty Sylwia   Oferujemy na sprzedaż nowe, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 141 mkw, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł115 m² 6 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący, 115 m , usytuowany na zadbanej działce 500 m . Układ sprzyja życiu rodzinnemu. Na parterze znajduje się duży, jasny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł57,90 m² 7 979,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zamieszkaj w jasnym,.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł1 597 m² 150,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Sprzedam działkę budowlaną w Klebarku Małym o pow. 16 arów w cichej i spokojnej okolicy z sąsiedztwem już zabudowanych działek. Wydanie warunków zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55 m² 20 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 044 m²

Podgórz 3km od brodnicy- dom z potencjałem duża działka! machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: joanna Gawryś tel.   Prezentujemy na sprzedaż klimatyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 660 zł57,80 m² 8 644,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zacisze Park II to kameralne osiedle 8 mieszkań, gdzie komfort łączy się z naturą. Oferujemy funkcjonalne mieszkania 3 i 4-pokojowe z ogródkami, tarasami lub balkonami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,40 m² 9 283,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Ogrodowej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 230 m2 w tym garaż dwustanowiskowy 36,7 m2 położony na działce 1737 m2 (działka narożna) przy ul. Akwarelowej w Odrano Woli k. Grodziska Maz.