Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

618 709 zł36,61 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł280 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Możliwa zamiana na szeregówkę/bliźniaka lub duże mieszkanie z ogródkiem. ____________________ Powiedzieć " Dom pod lasem ", to jak nic nie powiedzieć. To nie jest zwykły dom, jakich wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 750 zł3 525 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna miejscowość Kolonia Porosły posiada plan zagospodarowania przestrzennego powierzchnia 3525 m2 wymiary : Plan zagospodarowania pozwala na zabudowę: uchwała Nr XXVII/244/01 mr, mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł59,89 m² 10 519,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 59,89 m2 zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł1 600 m² 178,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku raju blisko jeziora? Oferujemy na sprzedaż dwie działki o numerach 46/20 i 46/21, każda o powierzchni 1600 m2, położone w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł700 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Polecam na sprzedaż halę magazynową o pow. 700 m2 dwu piętrowa z zapleczem biurowym w Przeźmierowie z dobrym dojazdem do centrum Poznania, trasy S11 i autostrady A2. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł54,36 m² 10 963,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Oferujemy świeżo odświeżone, trzypokojowe mieszkanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,40 m² 8 385,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone w Opolu przy ul. Poniatowskiego, w prestiżowej dzielnicy generalskiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 710 m² 11,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Do wynajęcia hale magazynowe i pomieszczenia biurowe atrakcyjnie położone 7 km od Łeby i 20 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż nieruchomość w samym ścisłym Centrum Miasta ul. Jagiellońska 4 w Malborku pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł24 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki znajdującej się w Płocku, przy ulicy Kredytowej. To idealne miejsce dla singli lub par, pragnących cieszyć się komfortem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł186 m² 1 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kruszwin, gmina Myślibórz zaledwie ok. 500 metrów od Jeziora Myśliborskiego. To spokojna, zielona okolica, idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²203 m² 9 135 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Armii Krajowej 11, lębork Powierzchnia uż.: 203 m Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. 4/1 o pow. 1469 m Cena: 45,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

32 400 zł1 080 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Zapytaj o ofertę :   . Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 06/26 oferowana jest powierzchnia magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m , położone przy ul. Swojskiej w dzielnicy Bukowe-Klęskowo! Lokal znajduje się w zadbanym budynku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 001 zł141,69 m² 10 515,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ekskluzywną ofertę sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Park Bagatela w Otwocku. Na sprzedaż dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,40 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, z wydzielonym dodatkowym pokojem, położone na parterze w Śremie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 381 500 zł13 815 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - Wiele, gm. Mrocza, powiat nakielski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka nr 416, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 603 m²

Oferta domu drewnianego na ładnej działce 36a obok lasu W gminie nozdrzec. Idealne miejsce pod rekreację. Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 906 500 zł286 m² 6 666,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Polecamy willę o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 1319 m2 w Zaściankach gm. Grabówka k. Białegostoku. Budynek wybudowany w 1974 roku, w 2014 przeszedł kapitalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

806 250 zł32,25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu vat. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Rogale

Rogale,warmińsko-mazurskie

325 000 zł3 240 m² 100,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3 241 m z linią brzegową jeziora Mleczówka. Aktualnie działkę można wykorzystywać w celach rekreacyjnych, funkcja budowlana możliwa po uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Gotowe domy Osiedle mono to przemyślana zabudowa dwóch budynków dwulokalowych, stworzona z myślą o komforcie, funkcjonalności i jakości codziennego życia. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł207 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość Dom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 625 zł46,02 m² 12 508,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z loggią + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M122 | Budynek B | I piętro Zakup od firmy, bez PCC. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 954 zł38,34 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów | bez prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,34 m , zlokalizowane na Mokotowie. Odbiór inwestycji: II.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 183 m² 7,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kształtna działka rolna o powierzchni 32 arów, położona w uroczej i spokojnej miejscowości Haczów - jednej z najstarszych i najbardziej klimatycznych wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł6 700 m² 220,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy - ul. Chojnowska, legnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Marzysz o własnym domu, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i komfort? Ta nieruchomość w urokliwej i spokojnej miejscowości Pyrzyce może być Twoją idealną przystanią!.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 199 m² 224,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu panoramiczna działka W pobiednej - 7 km od świeradowa-zdroju Szukasz miejsca pod dom, które jest technicznie przygotowane do budowy od zaraz`?.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Idealna propozycja dla osób szukających dużego i komfortowego domu w spokojnej, malowniczej okolicy, dobrze skomunikowanej z Pułtuskiem,Warszawą jaką są Szwelice,gm.Karniewo. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł960 m² 155,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana na spokojnym osiedlu w Kotuniu na sprzedaż Powierzchnia: 960 m2. Dojazd drogą asfaltową, następnie drogą utwardzoną żwirową. Wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł78,20 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,2m , położone na I piętrze w domu wielolokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł100 m² 3 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z przełomu lat 50 i 60 o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł85 m² 23 412 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 670 m² 53,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szeroka, działka obok ulicy Kwiatowej w Opolu Lubelskim. Spokojne miejsce, dobre sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum, blisko obwodnicy. Lokalizacja: nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

46,20 zł/m²380 m² 17 556 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Powierzchnia biurowa do wynajęcia przy obwodnicy Trójmiasta. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - parking naziemny, - zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 000 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 3000 m2 -kształt prostokąta -płaska.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł60 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę w miejscowości Wojcieszyce, 6 km od centrum Jeleniej Góry, 12 km od Szklarskiej Poręby i 30 km od Karpacza. Działka gruntu ma powierzchnię 6 ha i w.