Nieruchomości
239 862 ogłoszenia
Od najnowszych
Kawalerka umeblowana, ul. Dunikowskiego
Kłodzko,dolnośląskie
1 500 zł26,30 m² 57,03 zł/m²
37,69 zł/m²130 m² 4 900 zł
43 375 000 zł476 842 m² 90,96 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, ul. Pilotów
Tarnów,małopolskie
595 000 zł52,25 m² 11 387,56 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Rynek pierwotny
950 000 zł287,58 m² 3 303,43 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Dolna
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 580 000 zł1 856 m² 851,29 zł/m²
1 880 000 zł115,05 m² 16 340,72 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Lubin,dolnośląskie
319 000 zł38,60 m² 8 264,25 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera
Toruń,kujawsko-pomorskie
210 000 zł39,16 m² 5 362,61 zł/m²
Działka Jeziora
Jeziora,mazowieckie
3 250 000 zł87 600 m² 37,10 zł/m²
Działka Wólka
Wólka,kujawsko-pomorskie
278 300 zł12 100 m² 23 zł/m²
Działka budowlana, ul. Nadwiślańska
Józefów,mazowieckie
699 000 zł1 191 m² 586,90 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka
Warszawa,mazowieckie
2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²
Lokal usługowy z wejściem od ulicy Iwkowa
Iwkowa,małopolskie
47 zł/m²150 m² 7 050 zł
Lokal handlowy z parkingiem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
79 zł/m²186 m² 14 694 zł
549 000 zł68,41 m² 8 025,14 zł/m²
Mieszkanie 5-pokojowe
Świdnica,dolnośląskie
1 050 000 zł199,40 m² 5 265,80 zł/m²
Działka budowlana, ul. Bieszczadzka
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
472 200 zł1 574 m² 300 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna
Kraków,małopolskie
544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²
Działka inwestycyjna
Stryków,łódzkie
8 403 890 zł76 399 m² 110 zł/m²
150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
16 €/m²466 m² 7 456 €
Lokal handlowy, ul. Kilińskiego
Sokołów Podlaski,mazowieckie
499 000 zł203 m² 2 458,13 zł/m²
480 000 zł54,90 m² 8 743,17 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Sienna
Sienna,dolnośląskie
910 000 zł51,22 m² 17 766,50 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Sienna
Rzeszów,podkarpackie
5 000 zł204 m² 24,51 zł/m²
650 000 zł52,59 m² 12 359,76 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Szydłowska
Chmielnik,świętokrzyskie
1 800 000 zł327 m² 5 504,59 zł/m²
Dom z garażem
Lwówek Śląski,dolnośląskie
169 000 zł400 m² 423 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Rębiechowo,pomorskie
363 000 zł1 033 m² 351,40 zł/m²
870 000 zł284 m² 3 063 zł/m²
549 000 zł57,80 m² 9 498,27 zł/m²
Dom wolnostojący Brzeg Dolny
Brzeg Dolny,dolnośląskie
1 770 000 zł236 m² 7 500 zł/m²
Działka budowlana Lulkowo
Lulkowo,wielkopolskie
180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Spichrzowa
Grudziądz,kujawsko-pomorskie
750 000 zł183,60 m² 4 084,97 zł/m²
Dom z tarasem Zagórnik
Zagórnik,małopolskie
1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia