Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Lubsko - dom na sprzedaż, powierzchnia ok. 80 m2, cena: 320 000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Lubska. Nieruchomość wymaga remontu, jednak jej atrakcyjna lokalizacja stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł83 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie położone Katowicach dzielnica Brynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 597 zł40,16 m² 9 178,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42m2 na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

99 000 zł858 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 858 m , położona w spokojnej i zielonej części Nowego Miasta Lubawskiego, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł35,17 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,12 m² 15 185,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko u mnie. Rozkładowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem na warszawskich Bielanach na ul. Broniewskiego nieopodal Parku Olszyna. Mieszkanie skłąda się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: lokalizacja jest idealni niemal dla każdego. Nowoczesne osiedle Albatross Towers, w doskonale skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu apartamentowca jest bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 236 zł70,32 m² 10 612 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

65,22 zł/m²230 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Chrzanowa o powierzchni około 230 m2. - bardzo dobra lokalizacja. - centrum miasta o dużym natężeniu ruchu pieszego. - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł93,60 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum-śródmieście. Kamienica secesyjna, pięknie odrestaurowana, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł540 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 635 m²

Zainwestuj W jaworze - posiadłość w centrum miasta z wieloma możliwościami. Idealna dla inwestora: prywatne przedszkole, szkoła, przychodnia, ośrodek rehabilitacyjny, gabinety, klub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa i Funkcjonalna Kawalerka, parter - zobacz film Zobacz Film Szukasz przytulnego miejsca w świetnej lokalizacji ? Ta kawalerka usytuowana na parterze przy ulicy Karpeckiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 432 zł30,50 m² 9 653,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

266 370 zł2 049 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

83 800 zł838 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Stara Łubianka gm. Szydłowo Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchniach od 838 do 1070 m 2. Działki zlokalizowane w Starej Łubiance gm. Szydłowo. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133 m na zamkniętym i chronionym osiedlu : Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

224 000 zł153,50 m² 1 459,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiot sprzedaży: połowa domu wolnostojącego (prawa część, patrząc od frontu, o pow. całkowitej 153,5m2); budynek w kształcie litery "t", dwukondygnacyjny, w tym parter.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

358 061 zł23,65 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

R77 - Twoja przestrzeń inwestycyjna z gwarancją komfortu i zysku Apartamenty inwestycyjne R77 na wrocławskich Złotnikach to nowoczesny projekt, który łączy bezpieczeństwo kapitału, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

26 499 €5 408 m² 4,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5408m2, warszawa-Targówek Fabryczny. Biuro 236m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60,50 m² 7 421,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogródek pompa ciepła ogrzewanie podłogowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

9 004 zł397 m² 22,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz doskonałej lokalizacji dla swojego biznesu, która umożliwi dogodną dystrybucję z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł107 m² 8 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zachęcam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Komorniki pod Poznaniem. Jeśli szukasz spokoju, jednocześnie w rozwojowym otoczeniu, które zapewnia dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł242,83 m² 7 000,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 000 m²

W sercu Warmii, pomiędzy Dobrym Miastem a Lidzbarkiem Warmińskim, w malowniczej miejscowości Stryjkowo, znajduje się siedlisko, które daje coś znacznie więcej niż tylko nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł74,60 m² 8 699,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:69 m²

Zielone zacisze II - budynek B / apartament B2 ostatni apartament Z II etapu budowy Inwestycji Zielone Zacisze. Ukończoną realizację pierwszego i drugiego etapu (4 budynki - już.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł394 m² 6 319,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - dom bliźniaczy z garażem i dodatkowym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni 394 m2, położonej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43 m² 12 093,02 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego bloku z 2013 roku przy ul. Aleksandry Bielerzewskiej w Poznaniu. W cenie dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł420 m² 2 378,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:157 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w Śródmieściu Zielonej Góry, na ul. Wandy. Nieruchomość do remontu, 3 kondygnacyjna , z projektem na rozbudowę ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży dom w Aleksandrowie Łódzkim Dom o powierzchni 270m2 na działce 1000m2. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronną kawalerkę o pow. 36 m2 usytuowaną na parterze bloku mieszkalnego z cegły po termoizolacji. Mieszkanie w centralnej części miasta przy ul Legionów w Kaliszu.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł12 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 180 zł

Witam! ogloszenie aktywne do 15.05.2026 BEZPOSREDNIO, BEZ POSREDNIKOW! Do wynajęcia pokój o pow. 12,34 m2 z balkonem w lokalu 3 pokojowym o pow. catkowitej 64m2, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł62,44 m² 4 244,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lewa połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, formalnie lokal mieszkalny z udziałem w gruncie odpowiadający połowie działki, na której stoi budynek. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122,53 m² 4 072,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa oferta sprzedaży - dom jednorodzinny na dużej działce | Łańcut / Kąty Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 792 zł53,32 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.