Nieruchomości
240 050 ogłoszeń
Od najnowszych
12 056 300 zł1 205,63 m² 10 000 zł/m²
Mieszkanie, ul. Sztormowa
Gdańsk,pomorskie
540 000 zł30,90 m² 17 475,73 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Łódź,łódzkie
579 000 zł69,26 m² 8 359,80 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
520 000 zł4 494 m² 115,71 zł/m²
559 000 zł82 m² 6 817,07 zł/m²
1 040 000 zł62,30 m² 16 693,42 zł/m²
Biurowiec Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
7 500 000 zł2 524 m² 2 971,47 zł/m²
Domek letniskowy Blizno
Blizno,kujawsko-pomorskie
460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²
156 390 zł1 203 m² 130 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Szczecin,zachodniopomorskie
799 000 zł72 m² 11 097,22 zł/m²
Działka budowlana Pogorzelica
Pogorzelica,zachodniopomorskie
268 400 zł671 m² 400 zł/m²
110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Imbramowska
Kraków,małopolskie
874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Szadzko
Szadzko,zachodniopomorskie
115 000 zł1 169 m² 98,37 zł/m²
Magazyn Szczury
Szczury,wielkopolskie
10,67 zł/m²750 m² 8 000 zł
417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²
1 190 000 zł337 m² 3 531,16 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna
Warszawa,mazowieckie
98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł
520 000 zł6 176 m² 84,20 zł/m²
179 000 zł1 096 m² 163,32 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Możne
Możne,warmińsko-mazurskie
99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²
1 299 000 zł522,20 m² 2 487,55 zł/m²
Dom z garażem, ul. Dostępna
Warszawa,mazowieckie
1 700 000 zł54 m² 31 481,48 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Poznań,wielkopolskie
752 434 zł55,74 m² 13 499 zł/m²
3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²
Dom z garażem Boguchwała
Boguchwała,podkarpackie
890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²
Dom wolnostojący Pławanice
Pławanice,lubelskie
750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa
Gryfice,zachodniopomorskie
350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²
Apartament dwupoziomowy, ul. Traugutta
Kętrzyn,warmińsko-mazurskie
359 000 zł124,42 m² 2 885,39 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Łubinowa
Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie
950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska
Wrocław,dolnośląskie
2 800 zł54,96 m² 50,95 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Dęblin
Dęblin,lubelskie
375 424 zł41,19 m² 9 114,45 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kijowska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²
Lokal użytkowy Gliwice
Gliwice,śląskie
790 000 zł213,94 m² 3 692,62 zł/m²
Dom z garażem, ul. Żołny
Warszawa,mazowieckie
2 100 000 zł424,85 m² 4 942,92 zł/m²
Biuro klimatyzowane, Aleja Krakowska
Warszawa,mazowieckie
105 zł/m²65 m² 6 825 zł
Działka budowlana Dziwnów
Dziwnów,zachodniopomorskie
849 000 zł3 246 m² 295,75 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera
Gorlice,małopolskie
275 000 zł34,57 m² 7 954,87 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia