Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m , położony w miejscowości Budy-Grzybek. Atuty nieruchomości ; -bliskość szkoły podstawowej i przedszkola 1500m -bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

299 000 zł41,70 m² 7 170,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronna kawalerka w centrum Goleniowa 41,7 m po podłodze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej i funkcjonalnej kawalerki położonej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta apartament do wynajęcia na ul. Staszica - polan Najem okazjonalny u notariusza. Zadzwoń już teraz i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł305,46 m² 12 112,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z dużym potencjałem inwestycyjnym, przygotowana pod finalny etap realizacji projektu. Nieruchomość idealna pod: wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

989 000 zł170 m² 5 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Koszarawa pow. żywiecki - Nowa niższa cena! Uroczy dom z widokiem na Pilsko, kompletne wyposażony o pow. 170 mkw, położony w lesie na ogrodzonej działce o pow. 610 mkw. Niesamowita.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46,10 m² 9 739,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - centrum Chojnowa | Idealny pod salon fryzjerski, kosmetyczny lub usługi Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 46,10 m , położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56 m² 10 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 ooddzielnych sypialni łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

323 730 zł14 715 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania jako teren rolno- lesny. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 010 m² 50 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu wynajem nieruchomość, zlokalizowaną w centrum Poznania, przy ul. Kolejowej 23. Powierzchnia przeznaczona pod biura.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł997 m² 245,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 997 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na granicy Zieleniewa i Lipnika. Dojazd do działki drogą wewnętrzną, w której.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu ekskluzywnego apartamentu pod lasem! Zachodnie tereny poznańskiego Grunwaldu to jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc jakie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł96 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 570 m²

Dom po remoncie | Duża działka | Owsiszcze dom po wewnętrznym remoncie - gotowy do zamieszkania wykonana izolacja pionowa budynku zagospodarowane podwórko przed wejściem ogrzewanie podłogowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale - każdy o powierzchni 102,07 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 500 zł32 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane zaledwie 10km od Kamienia Pomorskiego. Kompleks działek składających się z 8 działek o powierzchni od 3000m2 do 4690m2 oraz drogi wewnętrznej. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki w Dobrzyniówce, gmina Zabłudów o powierzchni 2000 m2. Wymiary w najszerszym miejscu ok 19,5mx ok 129m Nieruchomość otoczona domkami siedliskowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących pod krakowem - idealne dla każdego kto chce mieć dom bez sąsiada za ścianą, dom Z ogrodem I blisko zielonych terenów. Nowy dom Dom to 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 100 zł32,30 m² 10 281,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat, kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł72,79 m² 21 568,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament o powierzchni 72,79 m znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144,82 m² 8 631,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Pszczółkach- przestronny, funkcjonalny, idealny dla rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Nieruchomość: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 1000m2 - Lublin Hala znajduje się na poziomie -2, istnieje także możliwość wynajęcia hali ok 1000m2 na poziomie -1 Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2, po remoncie dla pracowników (przeznaczony dla 9 osób) znajdujące się w kamienicy w miejscowości Mszczonów. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł80 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Numer oferty w biurze 91- 31 Oferuję do sprzedaży przytulny domek wolnostojący o pow. 80 m2 (trzy pokojowy) w części podpiwniczony z poddaszem ok. 50 m2 (poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł146 m² 9 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferta dostępna W pepper house atuty: - przestronny dom z wygodnym układem pomieszczeń - duża działka 749 m2 ogrodu - idealny dla osób starszych lub z niepełnosprawnością - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 000 zł70 000 m² 218,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna w jednym kawałku blisko w A4 w Gliwicach pod logistykę , produkcję zapraszam do prezentacji nieruchomości. Okazja! Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,50 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Przyjaźni w Szczecinie. Budynek położony w samym sercu osiedla, z dala od ruchliwych ulic, a zarówno bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 800 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Kowarach, z doskonałym dojazdem drogą utwardzoną, w przepięknej zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

793 847 zł72,83 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowy lokal usługowy na parterze wielorodzinnego budynku z windą od poziomu hali garażowej. Wejście i wystawa okien od ulicy oraz od podwórka. Symbol Mieszkania - U3 Powierzchnia 72,83m2,.

Szczegóły ogłoszenia

56 328 zł612,66 m² 91,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** tylko U mnie ** Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 056 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Witoszowie Dolnym Blisko Świdnicy | Malownicza okolica | Idealna pod budowę domu wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł633 m² 394,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - uzbrojona działka budowlana, - wymiary ok. 22x28m, - spokojna okolica blisko Parku, - w pobliżu inne nowe domy, - działka objęta miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,21 m² 7 940,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,21m2, z balkonem, na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Rybnika. Do dyspozycji właściciela jest również pomieszczenie piwnicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł320 m² 15 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wyjątkowa okazja! Dwa domy z widokiem na Tatry - inwestycja i komfort w jednym miejscu | Kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje unikalną ofertę sprzedaży dwóch całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł104,26 m² 12 756,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł102,71 m² 9 687,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Na sprzedaż dom - deweloperski stan, wolnostojący Zielona Góra, dzielnica Przylep Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 102,71 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł36,32 m² 16 437,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperskim - Hel "kaszubska Bryza II". Położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim miasto Hel, otoczone z trzech stron morzem to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem bez prowizji od Wynajmującego. Propozycja najmu lokalu usługowego o powierzchni 88,82 m2 w standardzie deweloperskim, usytuowanego na parterze z witrynami od strony wschodniej (widok.

Szczegóły ogłoszenia