Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł43,41 m² 2 879,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Subkowy w woj. pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Subkowy. Przez Subkowy przebiega trasa kolejowa nr 131 Chorzów Batory.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, oraz cenie? Koniecznie sprawdź tę ofertę! przedmiot najmu: 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53 m2. Nieruchomość jest przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki w Widowie ujęte w Projekcie Planu Ogólnego Gminy Bielsk Podlaski. Ogłoszenie dotyczy pięciu nieogrodzonych działek rolnych w kształcie kwadratu w miejscowości Widowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

62,30 zł/m²191 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni ok. 191 m zlokalizowany przy ul. Starowiślnej w sercu Kazimierza. To idealna przestrzeń pod działalność gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 154 m² 667,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu (31m x 37m). W sąsiedztwie nowe domy, tereny zadrzewione. Lokalizacja: 2,2 km do wjazdu na trasę S8 200 m do kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł35 m² 148,57 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w miejscowości Krynki, wybudowany w 1968 roku z solidnego, drewnianego bala. Nieruchomość idealna dla osób ceniących naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 611 zł61,13 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł41 m² 16 341,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Genialna oferta pod kątem inwestycyjnym - właściwa lokata kapitału oaza spokoju , woda , las , przestrzeń, prywatność tuż pod warszawą prezentujemy ofertę apartamentu w inwestycji " apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 010 m² 445,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Lokalizacja Osłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 049 m² 416,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana Łódź Złotno (huta Jagodnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1049m , położona przy ul. Muszkieterów 5 w zielonej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokale biurowe przy aow - Gwarancja łatwego dojazdu. Do wyboru pokoje/gabinety/piętra metraże od 13 mkw do nawet 350 mkw. Możliwe do wynajęcia pokoje, które świetnie nadadzą się na biura jak.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł597,84 m² 8 530,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową posiadłość z prywatnym parkiem i linią brzegową rzeki Wkry. Jest to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 900 m² 101,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4900 m , położona w Dziekanowicach, w sąsiedztwie Jeziora Lednickiego, przy głównej ulicy - dojazd drogą asfaltową. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²121,84 m² 3 777 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wolności 1, głogówek Powierzchnia użytkowa: 121,84 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 267 o pow. 0,1041 ha Cena wynajmu: 31 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 711 m² 78,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana o powierzchni 1711 mkw w kształcie prostokąta o regularnych kształtach i wymiarach 38 m szerokości i 45 m głębokości. Teren płaski z lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł169 m² 4 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w malowniczej miejscowości Lutomia Dolna (gmina Świdnica), położony na kameralnym, nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domów 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124,50 m² 5 132,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł4 387 m² 76,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z wz | Dolina Wisły| Kozielec Na sprzedaż działka o powierzchni 4387 m położona w miejscowości Kozielec w gminie Dobrcz, około 25 km od Bydgoszcz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł3 732 m² 616,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny grunt pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowany w pobliżu centrum Ustronia, dostępem do wszystkich mediów. To doskonałe miejsce do zamieszkania ale także pod inwestycje deweloperską,.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

400 900 zł105,50 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > możliwość powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 900 m² 68,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dodatkowo oferujemy darmową pomoc w zakresie formalności kredytowych - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi pośrednictwa! Nasze biuro.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł43,39 m² 11 062,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu w Warzymicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł85 m² 12 353 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Fabryczna/kozanów- 4 pokoje olbrzymi taras! Chcemy zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie z bardzo dużym tarasem, okalającym je od strony południowo-zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie blisko centrum, ale w spokojnej dzielnicy, wszystkie okna od podwórza gdzie znajduje się obszerny zielony teren, cisza, spokój, blisko stacja pkp i przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł94,06 m² 3 774,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:78 m²

Na sprzedaż budynek o funkcji mieszkalno-usługowej zlokalizowany w Braniewie na Rynku (dz. 255/9 i 255/10 obręb 4 m. Braniewo o łącznej powierzchni 78m ) w trakcie przebudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

17,24 zł/m²28,11 m² 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28,11 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z: - pomieszczenia o pow. ok. 16,77.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 700 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Czarna Sędziszowska - powiat ropczycko-sędziszowski 37 arów - inwestycyjnie Na sprzedaż działka w miejscowości Czarna Sędziszowska nieopodal Bratkowic przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 573 480 zł18 382 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realizacje.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38 m² 16 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł66,70 m² 13 028,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone przy ul. Stojałowskiego. Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

47 641 €15 620 m² 3,05 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A o powierzchni 15620 m2 do wynajęcia od zaraz. Położony tylko 15 km na południowy wschód od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł62,30 m² 8 826,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w bloku mieszkalnym przy ul. Targowej ścisłe centrum Kielc, tuż obok Doliny Silnicy i Galerii Korona. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Szukasz mieszkania z duszą, w spokojnej okolicy, a jednocześnie kilka minut od centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł305 m² 9 344,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż rezydencja - dom wolnostojący w Magdalence, wybudowany w 2010 r., wykończony w późniejszych latach w wysokim standardzie. Powierzchnia domu 265 m2 + garaż (łączna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż 3- pokojowe, słoneczne mieszkanie w Jeleniej Górze przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 55m2 położona jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

581 240 zł52,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.