Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

941 700 zł62,78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 800 zł45,47 m² 18 535,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji na warszawskim Gocławiu (praga-Południe), przy ul. Precyzyjnej. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł209,96 m² 4 238,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom szeregowy skrajny z 3 garażami i dużym ogrodem - Wałbrzych, piaskowa Góra, tysiąclecia! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²48,55 m² 3 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U14 o powierzchni 48,55 m , który znajduje się na parterze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w centrum Wołowa (ok.45km od Wrocławia). Lokal środkowy, ciepły, słoneczny, po kapitalnym remoncie i modernizacji kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł180 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

wynajmiemy hale produkcyjno magazynową o powierzchni 300 m2 która posiada posadzkę niepylącą hala ma wysokość ok. 3,5m. Do hali prowadzą dwie bramy oraz rampa rozładunkowa. teren wokół hali.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40 300 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

73,13 zł/m²67 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, nowy, niewielki i niedrogi ale super doświetlony lokal przy głównej ulicy wyjazdowej na zasiedlonym osiedlu. Lokal ma już otynkowane i pomalowane na biało ściany, właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 025 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*zdjęcia należą do właściciela oferty Gaj gm. Mogilany - działka inwestycyjna o pow. 40 ar. Działka inwestycyjna o pow. 40 ar. położona w miejscowości Gaj przy ul. Maryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 500 zł40,50 m² 12 358,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł192 m² 5 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,20 m² 13 464,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje z balkonem - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 047 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nietuzinkowa działka w Gołębiewku Wielkim! Idealne miejsce na twój wymarzony dom! Jeśli szukałeś idealnego miejsca by wybudować swój wymarzony dom, nie tracąc przy tym czasu.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł12 100 m² 55,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna w topowej lokalizacji Sufczyn, gm. Dębno Biuro Nieruchomości fiter oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Sufczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Promocja cenowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, tarnowskie Góry, pniowiec Budynek o powierzchni 155 m2. Budowany wg indywidualnego projektu. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 541 zł36,77 m² 9 832,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w Łodzi, które z pewnością spełni oczekiwania zarówno singli, jak i par. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż duży, energooszczędny dom na Osowej Górze. Pompa ciepła, fotowoltaika, solary, monitoring. Pow użytkowa ok 200 m2 Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50m2 dla 1 osoby lub pary, usytuowane na I piętrze niskiej kamienicy, blisko Rynku Układ mieszkania - pokój 16m2 , z którego wchodzi się do kuchni - pokój 20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł134,14 m² 8 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej spokojnej okolicy. Zakończenie inwestycji marzec 2026 Dom w stanie deweloperskim, wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 €/m²519 m² 7 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu wysokiej klasy powierzchni biurowych usytuowanych w Centrum Poznania. Całkowita powierzchnia biurowa to 10500m2. Obiekt jest jednym z najwyższych budynków w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,80 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Chełm,lubelskie

182 000 zł26,30 m² 6 920,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka o powierzchni 26,30 m , położona na 2 piętrze w budynku zarządzanym przez chsm. Balkon o ekspozycji południowo-wschodniej. Piwnica o powierzchni około 5 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,34 m² 15 433,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków- stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez pcc -prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka pod zabudowę mieszkaniową lub pod działalność, teren płaski w kształcie prostokąta. Możliwy zakup trzech działek w bezpośrednim sąsiedztwie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 001 326 zł96,18 m² 20 808,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji odbiór od ręki! 4 pokoje | wykończone | mokotów | 0% pcc | bez prowizji Mieszkanie jest obecnie w rezerwacji w pełni wykończone (bez elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 154 900 zł123,60 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są nowe działki położone na terenie miasta Gościno - w wyjątkowej lokalizacji, na styku miasta i natury. Dla całej nieruchomości wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ząbki,mazowieckie

1 499 000 zł121,33 m² 12 354,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż narożny segment położony w spokojnej, zielonej części Ząbek, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany w 2019 roku (oddany do użytkowania w 2020 roku),.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,92 m² 19 411,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Powierzchnia: 49,92 m Piętro: 1 Taras: tak Opis Nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł500 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Elegancka, zadbana rezydencja doskonale usytuowana w prestiżowej lokalizacji - Starym Wilanowie. Nieruchomość nieumeblowania, została gustownie wykończona - na podłogach kamień oraz zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,33 m² 5 198,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,33 m2, położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Zabrza. Najważniejsze atuty nieruchomości: - niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom położony w Wierzchucin Królewski, gmina Koronowo. Dom piętrowy murowany z 1969r, o łacznej powierzchni 200m2 podpiwniczony + budynek gospodarczy 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 600 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: parter: powierzchnia ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 500 m² 236,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1500m2 w południowym Milanówku. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy Łąkowej, udział w drodze dojazdowej ok. 60m. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł137 m² 8 540,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Jeden z największych jego atutów to bliskość Warszawy - 15 km od Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,40 m² 9 522,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,4m2 położone na IV piętrze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza. Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł640 m² 1 054,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Na sprzedaż unikalna nieruchomość mieszkaniowo-komercyjna. Możesz mieszkać i zarabiać w jednym miejscu. Idealna lokalizacja zaledwie z 250 m od jeziora Ińsko z widokiem na.