Nieruchomości

239 812 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 272 zł39,84 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 770 zł31,10 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Osiedle znajduje się przy ul. Kochanowskiego w Gliwicach. Jest to miejsce idealne dla osób szukających mieszkania w centrum miasta i ceniących łatwy dostęp do punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 607 zł39,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Inwestycja znajduje się w centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych punktów usługowych, obiektów kulturowych, restauracji oraz szkół. Dodatkowo, bliskość układu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Mieszkanie: - 2 osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143 m² 5 937,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej. Osiedle z prywatnymi drogami wewnętrznymi zamknięte szlabanem z dostępem tylko dla mieszkańców. Dom wykończony w wysokim standardzie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m w centrum Wrzeszcza! Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości aranżacyjne do stworzenia wygodnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł43,52 m² 24 103,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 810 zł42,18 m² 12 252,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowe do odbioru mieszkania w nowoczesnej inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 493 zł58,91 m² 10 431,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2 pokoje open space | 58,91 m | 2 piętro | możliwość 3 pokoi Gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu. Układ typu open space daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 960 zł42,40 m² 12 216,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2 pokoje | 42,40 m | 3 piętro | większy balkon Gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu. Praktyczny układ oraz większa powierzchnia balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60,87 m² 12 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60,87 m z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,92 m² 15 504,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,92 m , położone na 1. piętrze budynku z 2015 roku, w spokojnej części dzielnicy Prądnik Czerwony - tuż przy Parku Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 629 m² 566,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2629 m , położona w willowej, zielonej części Milanówka przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kocerany,mazowieckie

1 687 000 zł24 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dla inwestora piękna działka położona w miejscowości Kocerany w pobliżu Rezerwatu Łęg nazywany Mazurami Mazowsza o powierzchni 24 100 mkw (w tym 17 000 mkw rolna ziemia klasy VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,88 m² 10 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Racula, ul. Widokowa - gotowy do zamieszkania Podstawowe informacje: rok budowy: 2021 Powierzchnia użytkowa: 109,88 m Powierzchnia działki: 487.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** wyższy standard ** blok z 2026r ** ** brak podatku pcc ** Mieszkanie wykończone , gotowe do wprowadzenia przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 820 zł59,32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 600 zł77,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc i ogródków. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88 m² 10 215,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje - Zielona Góra - ul. Godlewskiego Powierzchnia: 87,79 m2 Taras: ok 7 m2 Komórka lokatorska Rok budowy: 2019 r Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł2 998 m² 94,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: na sprzedaż działka w uroczym zakątku Mazowsza : Lokalizacja Nowe Gnatowice, dynamicznie rozwijająca się gmina wiejska Teresin, powiat Sochaczewski 10' do stacji pkp Teresin Niepokalanów 55' na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 055 zł55,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M44 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł55,32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe mieszkanie w Krośnie Osiedle Krakowska, ul. Elizy Orzeszkowej Na sprzedaż oferuję nowe, komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, nowoczesnym Osiedlu Krakowska przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

628 530 zł43,09 m² 14 586,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się już dziś i nie martwić się już o nic? Zależy Ci na eleganckim, przytulnym wnętrzu urządzonym z pomysłem i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł91,47 m² 6 832,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy na prezentację domów mieszkalnych W zabudowie dwulokalowej Z działką. Osiedle Sobieskiego budowane jest dla osób ceniących sobie bardzo dobrą lokalizację oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł600 m² 883,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 600 m z drewnianym, piętrowym domkiem letniskowym, położona w miejscowości Ostrów, gmina Powidz (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 225 zł43,35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M10 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł111 m² 7 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Rezerwacja! Dom na sprzedaż Sprzedam dom w kompleksie 42 segmentów na osiedlu Arkadia II, które znajdują się na ogrodzonym terenie na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł177,15 m² 10 104,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł42 m² 5 654,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Okazja. Ta nieruchomość to nie tylko mieszkanie, ale doskonałe miejsce na gabinet lekarski, kancelarie prawniczą. To inwestycja w nowe możliwości. Lokalizacja w centrum miasta pozwala łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni blisko 35 m , które zachwyca swoją jasnością oraz przemyślanym układem. Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł57 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania z tej inwestycji, dostępne na parterze oraz na pierwszym piętrze! Ta oferta łączy w sobie spokojny azyl od codzienności, położony niedaleko morza z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 581 m² 69,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona w urokliwej wsi Tarnówko, około 10 km od Goleniowa. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie łąk.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Świnoujście Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone w zadbanym, wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł57,90 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obecnie dwupokojowe mieszkanie na rubinkowie - 58 M2 - przestronne jasne I cudne - gotowe do wprowadzenia W księdze wieczystej - cztery pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,34 m² 9 641,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy uczelni umk, naprzeciwko galerii Plaza. przy ul. Fałata. Świetne również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krępa,mazowieckie

1 149 000 zł144,89 m² 7 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle happynest | krępa | 1 149 000 zł | 144,89 m2 | działka 600 m2 | lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym | przedsprzedaż | działka 600 m2 | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż stylowy dom wolnostojący z garażem, w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł87,70 m² 5 917,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łupiński development Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych domów. Wybudowaliśmy już domy dla ponad 400 szczęśliwych rodzin. Domy można w każdej chwili zobaczyć, czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł72 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż! Atrakcyjny apartament w sercu Gdańska! Niesamowite widoki! Nieruchomość o powierzchni 72 m na ul. Wałowej, gdańsk Śródmieście. Piękne widoki do zamieszkania lub. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,51 m² 20 709,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferta premium! Szukasz domu, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł88 m² 6 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.