Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

460 000 zł41 m² 11 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** stan deweloperski ** posiadamy identyczne mieszkanie również na IV piętrze ** ** 2 pokoje ** Apartament ** Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

423 936 zł46,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

491 953 zł63,89 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

497 165 zł58,49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

120 zł/m²59,97 m² 7 196 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 59,97 m w nowoczesnej inwestycji pry100ra na warszawskim Ursusie. Lokal położony jest na parterze nowego osiedla, które przyciąga młode rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 515 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,44 m² 16 528,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Marzysz o sporym ogródku ale stu metrowy dom to za dużo ? Unikalne rozwiązanie łączące zalety 3 pokojowego mieszkania z prawie 200 m ogrodem. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie | 47 m | Mokotów ul. Obrzeżna 24 | 2. piętro | Do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 47m2 znajduje się na 2. piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 936 zł95,23 m² 13 997,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy nowo wybudowany piętrowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Międzyosiedlowej w spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 252 zł95,10 m² 13 756,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 252 zł95,09 m² 13 758,04 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Osiedle Krzywoustego na Psim Polu jest samowystarczalną dzielnicą z pełną infrastrukturą, szkołą podstawową, przedszkolami, żłobkami, służbą zdrowia, wszystkimi potrzebnymi sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 180,1 m2 i użytkowej 143,6m, położony na dużej działce 572 m w Zielonce.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł30,94 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość dla osób ceniących bliskość natury tuż przy Zalewie Zegrzyńskim, położone przy ul. Groszkowskiego w Zegrzu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,66 m² 10 993,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przeczytaj, jakie korzyści daje zakup tego eleganckiego mieszkania o powierzchni 42,66 m , położonego na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Nowomiejskiej 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł121,86 m² 7 795,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 121,86 m2 | działka ok. 408 m2 | garaż | Gowino, ul. Krokusowa Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gowinie przy ul Krokusowej na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł180 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Umeblowany I W pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w lokalizacji bardzo blisko Centrum Białegostoku w Kleosinie do wynajęcia Budynek z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł40,05 m² 20 599,25 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 440 000 zł197,38 m² 12 361,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Najważniejsze atuty - Metraż domu: 197m2 - Metraż działki: 314m2 - Dla kogo: dla rodziny, osób chcące prowadzić działalność w domu Dodatkowe udogodnienia: - zamknięte osiedle, widok na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92 m² 8 141,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czechówka. Oferta skierowana jest do osób szukających ciszy z bliskim dostępem do infrastruktury. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł360 m² 513,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka rekreacyjna, pieknie polozona nad Zalewem Koronowskim. Rodzinne Ogrodki Dzialkowe "olszewka". Dzialka nr 61. Z domkiem murowanym, podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł20 800 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 2,08 ha, zlokalizowane bezpośrednio przy węźle autostrady A4 Sędziszów.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41 m² 14 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

240 157 zł39,37 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce nad Wisłą zobacz, jak możesz mieszkać! Przedstawiamy nasze mieszkania w inwestycji przy ul. Płockiej w Dobrzyniu nad Wisłą stworzone z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 400 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Kopiska spokojna okolica, rekreacja i natura Działka o powierzchni 2400 m w Kopiskach (powiat grodziski, gmina Baranów) to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 420 zł84,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rusza przedsprzedaż mieszkań! Nowa inwestycja w centrum Mikołowa kameralne, zamknięte osiedle stworzone z myślą o komforcie Twojej rodziny. W ofercie dostępne mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł8 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Bez prowizji. Bez ograniczeń wieku i narodowości. Pokój jednoosobowy w dużym i wygodnym mieszkaniu przy ul. Hiszpańskiej 29. cześci wspólne: -osobna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł56,51 m² 13 714,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,74 m² 7 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja.Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,74 m znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w pobliżu parku. Mieszkanie położone jest w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Skawina

Skawina,małopolskie

24 940 zł1 198 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji | Nowoczesny magazyn 1198 m | Skawina | Park logistyczny | A4 Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa o łącznej wielkości 1198 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł3 172 m² 1 119,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 172 m²

Nowy projekt inwestycyjny na sprzedaż: hala magazynowa 612m2 na dzialce o powierzchni 3172 m2. Polozona w parku przemyslowym w Wieckowicach (blisko Poznania) przy ul. Kwantowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Pozostały do sprzedaży budynki nr 1, 3 i 5 (t.j. 3 z 8 - u.) Do sprzedaży nowe domy bliźniacze z rynku pierwotnego w Jasionce- Tajęcinie (IV etap) na zamieszkałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł57,56 m² 23 974,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poznaj nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bohema na Nowej Pradze, usytuowane przy ulicy Szwedzkiej - idealne miejsce dla osób ceniących komfort, styl i doskonałą lokalizację. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,70 m² 9 949,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń z osobnymi wejściami o łącznej powierzchni 39,70m2, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł131 300 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w homfi! Kompleks 10 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 12,32 ha w Przecławiu, zaledwie kilka minut od Mielca i Specjalnej Strefy.