Nieruchomości

239 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 290 000 zł142 m² 9 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Dom został zaprojektowany w sposób bardzo przemyślany i funkcjonalny - z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Do dyspozycji: przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

622 817 zł2 083 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W korzystnie k/kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu działkę budowlano/leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna płaska działka pod budowę zaledwie 4km do centrum miasta powiatowego 0,28 ha działka w kształcie prostokąta o bokach 26x112m. Teren płaski, równy, w luźnej zabudowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,70 m² 5 295,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Skwierzynie, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz szybkie dotarcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, wola - Koło, ul. E. Ciołka - blisko skrzyżowania z ul. Górczewską 40 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | balkon typu loggia ok 5m2 | piwnica ok 2 m2 | piętro 9 |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Orle,pomorskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy nową, wyjątkową inwestycję - dom o niepowtarzalnej bryle, wyróżniający się nowoczesną architekturą i starannie zaprojektowanymi detalami. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 65m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 012 m² 32,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nowo powstały kompleks działek z możliwością uzyskania warunków zabudowy położony w miejscowości Malinka gm. Wydminy oddalonej zaledwie 20 km od Giżycka i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 568 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 25,68 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł115 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3075 **** *** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego *** Oferuję do sprzedaży nowy samodzielny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe lokale W atrakcyjnej lokalizacji! Do wynajmu oferujemy komfortowe lokale z przeznaczeniem usługowym, handlowym, biurowym. Lokale położone w biurowcu przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 055 m² 175,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1055 m , położonej w miejscowości Mieściska (powiat szamotulski). Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł980 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Solniczki - 2km od B-stoku - różne powierzchnie! Zapraszamy do zapoznania się z działkami budowlanymi położonymi w miejscowości Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| apartament z garażem, schowkiem i częścią ogrodu! Niski czynsz! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu piękny, przestronny apartament, znajdujący się w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²37 m² 1 036 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sosnowiec Andersa 15. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 37m2 położona na parterze biurowca z windą i recepcją. Czynsz najmu 28zł/m2 + koszty + media. Zapraszam do kontaktu Edyta Sołtysik tel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł123 m² 5 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - Kaniów! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Bez prowizji! Przyjedź, zobacz na żywo, poczuj klimat tego miejsca i porozmawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 724 m² 78,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2724 m , położona w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł29,80 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż gotową do zamieszkania kawalerkę zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Parkowej.Mieszkanie o powierzchni 29,80 m usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (ekspozycja okien południowo - wschodnia, wschodnia), składa się pokoju dziennego o powierzchni około 25 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,60 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przytulny i doskonale wyposażony apartament o powierzchni 29,6 m 2 , zlokalizowana na 1 piętrze bloku na os. Zamoście w Pile. Salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł1 417 m² 98,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia szansa - działka budowlana na sprzedaż Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 - wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 M2 W pełni wyposażone rybnik - śródmieście wysoki standard + przynależny taras - 50 m2 + zapewnione miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 108 283 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kołczewo,zachodniopomorskie

1 050 120 zł7 060 m² 148,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67 m² 8 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom we wsi Biórków Mały - idealny dla osób szukających spokoju z szybkim dojazdem do Krakowa ( trasą S7) Dom o powierzchni 67m2, 2 poziomowy ( 87,97m2 po podłodze) , dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł565 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na zielonych terenach o zróżnicowanej powierzchni od 565 m 2 do 705 m 2 w Dąbrowie Górniczej -ujejsce z widokiem na Pogorię 4. Kształt działek -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna historyczny budynek dawnego młyna | ponad 1500 m powierzchni Biuro Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny obiekt o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48,10 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²216 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia różne powierzchnie: budynek produkcyjno - biurowy na parterze z szerokimi drzwiami - o powierzchni około 216 m - 9 pomieszczeń - salka konferencyjna - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł121 m² 11 487,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: agent Robert Dutczak jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 18:00. Numer telefonu:   . Do zaoferowania przestronny lokal usługowy.