Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 952 400 zł134 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne z linią brzegową, o powierzchni łącznej 134.200 m2 (13,4 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł1 584 m² 315,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 626 m² 54,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej - ok.2,5KM DO RYNKU. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1626ha, zlokalizowaną w miejscowości Oleśnica gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 000 zł55,13 m² 5 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, osobną jasna kuchnią, łazienką oraz ustawnym przedpokojem. Nieruchomość kierowana jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lęborku przy ul. Plac Młodzieży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 000 zł30,38 m² 8 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *w pełni wyposażone * Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieniu Pomorskim. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł98,21 m² 12 727,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Oferta sprzedaży domku wolnostojącego całorocznego o powierzchni całkowitej 98,21m2 nad jeziorem w Grabniaku Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 329 zł41,95 m² 18 696,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Sprzedam dom w Borzechowie w stanie surowym, zamkniętym. Ostatnie 5 zdjęć to wizualizacje. Powierzchnia działki to 1391 m2 a powierzchnia domu to 150 m2. Budynek w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł611,62 m² 4 414,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

216,67 zł/m²3 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu powierzchnię pod ulokowanie automatu vendingowego w nowym dworcu kolejowym pkp Koluszki przy ulicy 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł189 m² 1 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem zabudowy budynkiem mieszkalno-usługowym. Nieruchomość jest uzbrojona w media z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł690 m² 231,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Wiśle - Wielkiej przy ul. Pogodnej o powierzchni 690 mkw. Idealna opcja dla osób poszukujących niedużej działki w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 499 m² 63,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, wądół gm. Kołczygłowy, cena 159.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana na Kaszubach, blisko lasu. Działka o numerze ewidencyjnym 35/2 o powierzchni 2499 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3/45 o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie. Wymiary działki: długość: 37,49 m szerokość: 27,20 m Cena: 130 000 zł Działka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kalinowszczyzna. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie mierzy 38,00 m2 powierzchni użytkowej i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w Rogulewie. Dom o powierzchni 221 m , 5 pokoi, wybudowany w 2000 roku Działka 953 m Budynek w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł111 m² 3 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 949 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Tarnawka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 346 000 zł115,47 m² 20 316,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Lokal użytkowy w nowoczesnym osiedlu 800m od Ronda Daszyńskiego. Opis inwestycji: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wysoka

Wysoka,kujawsko-pomorskie

420 000 zł94,66 m² 4 436,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna nieruchomość nad jeziorem poleca się do zakupu! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł54 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze budynku, os. Górczyn. Na 54 m2, składają się: - przedpokój, - pokój dzienny z balkonem, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł123 m² 7 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Górki k/opola. To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu Szklarskiej Poręby - idealny do zamieszkania i inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 391 zł99,93 m² 14 504,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytupwany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 001 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł390 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość w miejscowości Rytel (pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł337,04 m² 3 827,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Informacje podstawowe Szanowni Państwo Oferuję do sprzedaży dom położony na wyjątkowo malowniczej, dużej działce o powierzchni 36 a w miejscowości Kadcza (gmina Łącko). Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł55,33 m² 16 627,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 55,33 m2. Usytuowane na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,60 m² 18 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie: - została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter/11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, białołęka Tarchomin. Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 850 m² 349,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Najważniejsze atuty: lokalizacja i dojazd - przy jednej z głównych arterii Łeby możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż dom mobilny produkcji Meveline powiększony model evelin7 o powierzchni użytkowej 48 m2 plus antresola 15 m2. Konstrukcja stalowa, wnętrze bez regipsów (łatwy transport.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stopnica

Stopnica,świętokrzyskie

145 000 zł1 913 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1913m2 zlokalizowana w Stopnicy, w pow. buskim. Działka lekko nachylona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach ok. 45x56x43x35 Media: prąd - na.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²172,70 m² 6 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Posiadamy do wynajęcia lokal położony na V piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Mokotowie. Blisko nowa linia tramwajowa. Lokal obejmujący 8 pokoi , kuchnię , 2 wc , hall o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł431 m² 4 176,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Tylko W immo house Polecam na sprzedaż nieruchomość rezydencjonalną na poznańskim Morasku tzw. Tarasy Moraskie w rejonie o dopuszczalnej zabudowie rezydencjonalnej bez możliwości.