Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł240 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej z dużym, słonecznym ogrodem, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Dąbrowie, przy ul. Poziomkowej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 336 zł69,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty w centrum Łodzi | Stare Polesie Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi, w dynamicznie rozwijającej się części Starego Polesia. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

365 000 zł133,40 m² 2 736,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

W naszej ofercie świetna nieruchomość z bardzo funkcjonalnym projektem domu - stan: w budowie. Lokalizacja: miasto / dzielnica: wieś Stawiany, k. Skoków (ok. 10 km) Okolica: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł44,20 m² 10 972,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 000 000 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 1969 roku, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Paciorkowa Wola Stara w powiecie zwoleńskim, o powierzchni całkowitej 160m2. składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł107,69 m² 12 535,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Deweloper odsprzeda inwestycję w stanie surowym zamkniętym, na którą składają się dwa domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 107,69 m2 w Bukowie ul. Radziszowska. Cesja pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 832 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4 832 metry , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe bezczynszowe 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Salezjańska, kraków Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 21 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł37 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od 1 czerwca. OD 1 czerwca | mordor | kawalerka | off market Na wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł34,12 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować nowoczesne mieszkanie w Krakowie przy ul. Meiera 16e. Mieszkanie ma powierzchnię 34 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przekraczając próg tego domu, już od wejścia wiesz, że to miejsce jest wyjątkowe. W powietrzu unosi się zapach domowej szarlotki, a na stole czekają świeże kwiaty idealny akcent, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 zł15 m² 122,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł139,81 m² 8 933,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowoczesny dom dla osób, które oczekują więcej od codzienności Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie wygodę, prywatność i świetne warunki do życia? Ta inwestycja łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

96,55 zł/m²95,55 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy przy ul. Bolesława drobnera we wrocławiu Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu usługowo-handlowego położonego przy ul. Drobnera we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Mam przyjemność prezentować mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Fredry niedaleko Galerii Bonarka. Mieszkanie nie jest przystosowane dla dzieci ani zwierząt. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku i oferuje panoramiczny widok na miasto oraz Park Popowicki. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 , położone na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie (blok po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Susz

Susz,warmińsko-mazurskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą w temacie sprzedaży działek z warunkami zabudowy obręb Adamowo 14- 240 Susz podaję nr. działek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,91 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon z widokiem na rzekę i zieleń | Klecina | ul. Dożynkowa Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł850 m² 194,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną, położoną w Klęczanach, w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Sędziszów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,15 m² 13 266,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Pl i eng]   Na sprzedaż bardzo jasne i nowoczesne, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnym budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 870 zł68,31 m² 12 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem Włochy Bezpłatna konsultacja w językach: pl | ua | ru | eng Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,31.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł240 m² 5 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom z ogrodem i przestrzenią na gabinet - centrum Osielska k. Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w centrum Osielska pod Bydgoszczą. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Tylko U nas! Klucze w biurze. 1 min. do komunikacji miejskiej przy ul. Grabiszyńskiej. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43mkw na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł33 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Glogera w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 33 m2 i znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy al. Jana Pawła II w samym centrum Radzymina. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,65 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się na poddaszu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia doświetlone są oknami dachowymi, w jednym pokoju jest tradycyjne okno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł65,82 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatni 3 pokojowy apartament w miejscowości Wysoka w gminie Międzyrzecz nad jeziorem Paklicko Małe. Idealny na wypoczynek dla mieszkańców Poznania (dojazd w 80 minut).

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Kalisz, ul. Młynarska 44,5 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane w Kaliszu przy ul. Młynarskiej, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 249 m² 176,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zaskoczyn, w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | os. Powstań Narodowych | Poznań Polecam do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł37,56 m² 5 218,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł325 m² 2 612,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Sępólna Krajeńskiego na osiedlu Jana Pawła II, przy ul. Kochanowskiego. To idealna propozycja dla dużej.