Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

159 770 zł1 229 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana ul. Magnoliowa, człuchów Lokalizacja: człuchów, ul. Magnoliowa Rodzaj działki: budowlana Media: woda, prąd, gaz - w drodze przy działce Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²42,70 m² 6 832 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu U31, biurowo - handlowo-usługowego o powierzchni 38,33 m wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 966 m² 41,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 59,66 ara położona w miejscowości Lublica, gm. Kołaczyce, powiat jasielski. Nieruchomość z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł44 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

305 000 zł60,61 m² 5 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością polecam na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie w Jajkowie w powiecie brodnickim o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym, 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,80 m² 7 265,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł200 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w samym sercu miasta, w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 287,28 m² 13,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 415 m²

Hala produkcyjno magazynowa z suwnicami i częścią administracyjno socjalną do wynajęcia - Rybnik, oferujemy do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy o łącznej powierzchni 1 287,28.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł11 734 m² 74,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,1734 ha, położona w miejscowości Łuczyna zaledwie 30 minut od Wrocławia i 15 minut od Oleśnicy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 637 m² 1 121,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4637 m2, szer. frontu 20 m, objęta mpzp. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z usługami ( do 10% powierzchni ). Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 50% -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²95,62 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 484 m² 129,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu działek pod zabudowę w jednej z najpiękniejszych miejscowości, łomnicy. Oferowane działki znajdują się w bardzo rozwojowej lokalizacji, inwestując.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, na 1 piętrze, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależy piwnica. W pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie- tapeta. W osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie będzie dostępne od lipca. Zapraszam na prezentację mieszkania na Czyżkówku, blok z windą ogrodzony. Mieszkanie ma dwa pokoje, duży balkon od strony patio i miejsce postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 000 zł200 m² 6 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 880 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w pięknym i spokojnym miejscu, w otoczeniu przyrody. Działka bardzo duża, prawie 4000m2, do zagospodarowania, dom po remoncie i do umeblowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Oferujemy do sprzedaży domek rekreacyjny całoroczny o pow. użytkowej ok. 100 m kw., malowniczo położony w Beskidzie Żywieckim Jest on usytuowany na 7-arowej działce z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Nowym Sączu na osiedlu 29 Listopada z zasobów stbs. Układ pomieszczeń: jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głuch

Głuch,warmińsko-mazurskie

73 000 zł1 047 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w miejscowości Głuch, działka z wydanymi warunkami zabudowy. Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z potencjałem na 20-arowej działce w okolicy Dobczyc Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy Dobczyc, w województwie małopolskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sajzy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka blisko jeziora Z warunakami zabudowy! W nowej niższej cenie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1300 m2 , usytuowana w malowniczej miejscowości Sajzy, zaledwie 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy jasne mieszkanie na wynajem przy Al. 29 Listopada 191 w Krakowie. Nieruchomość: pow. 49m2 Salon z wyjściem na balkon Oddzielna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podlasie, kaczały: działki budowlane w sercu natury - Dolina Górnej Narwi Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Kaczały (gm. Narew, powiat hajnowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

80 750 zł850 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nowym Dąbiu opis nieruchomości Prezentuję Państwu kilkanaście działek o powierzchniach około 830m2-870m2 oraz trzech mniejszych po około 650m2 -730m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 001 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Poznań, ul. Morasko Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 220, położona w północnej części Poznania, przy ul. Morasko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment W zielonej okolicy warszawskiego ursynowa Miejsca postojowe | Zwierzęta akceptowalne | Blisko lasu | Dobry dojazd do Centrum ***** rozkład pomieszczeń: dom o powierzchni 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 994 m² 84,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Sierpnicy. Działka ko powierzchni 4994 m2. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę czterech domków rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 490 m² 100,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wólka-Wojciechówek atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Narew, 70 km od Centrum Warszawy. Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

130 500 zł870 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Glęźnowie - blisko Jeziora Bukowo i Bałtyku! woda I prąd W drodze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł912 m² 109,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Szpetalu Górnym! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 912m 2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o pow. 143m 2 wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 999 zł108 m² 6 388,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji Faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55,50 m² 12 072,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,50 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe Parkitka Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m wraz z tarasem 25m 2 oraz balkonem 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,96 m² 6 331,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone w budynku wielolokalowym przy ulicy Starojaworskiej w Jaworze. Lokalizacja korzystna, w zasięgu punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 201 m² 249,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działek Chludowo Działki budowlane w Chludowie gmina Suchy Las Powierzchnia: od 1201 m do 1667 m Na sprzedaż piękne, niezabudowane działki budowlane położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

264 450 zł21,20 m² 12 474,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

nieruchomosci ,mały Domek ' oferują do sprzedazy apartament hpotelowy w renomowanym obiekcie w Wojcieszycach podana w ofercie cena brutto obejmuje podatek vat 23% ,więc kształtuje się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lubenia,podkarpackie

249 000 zł10 700 m² 23,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Lubenia o łącznej powierzchni 1,07 ha Warunki zabudowy: brak - możliwość uzyskania na działce o powierzchni.