Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 630 zł970 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Czaple, gmina Żukowo Numer działki: 194/84 Powierzchnia: 970 m Lokalizacja: czaple, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Atuty nieruchomości Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie, wykończony materiałami wysokiej jakości. Na całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 169 zł42,55 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji i 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142,10 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Wydanie I-II kwartał 2026r. Projekt domu indywidualny. Dom z kanalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 000 zł8 800 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja Wyjątkowa działka o powierzchni 88 arów, położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łomów

Łomów,wielkopolskie

109 000 zł2 600 m² 41,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Łomów, gm. Zagórów Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej i spokojnej okolicy, z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

326 520 zł1 814 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - nieco większą działkę w Brennej, przy ul. Głębiec. Cisza, spokój, super słoneczna wystawa, ładny widok i prawie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł83,40 m² 4 736,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej położony w Zarębie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju gotowych do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Położone pod lasem siedlisko - dom wraz z budynkami gospodarczymi w Wierzchowiskach Dolnych, gmina Bełżyce. Na działce o powierzchni 8300m2 oprócz domu są jeszcze dwa murowane budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

244 812 zł26,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnia z dostępnych kawalerek | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia? W ofercie mamy kilka innych propozycji - zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000mkw. każda z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną (bezterminowe) w miejscowości Kołdrąb, blisko Rogowa. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na skraju lasu, tam gdzie cisza ma swój własny rytm, a wiatr szepcze historie sprzed lat, stoi dworek z duszą pamiętający rok 1905. Otulony zielenią, zanurzony w starodrzewiu, trwa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 800 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka położona we wsi Grabiny- zameczek, w odległości zaledwie 10min do Pruszcza Gdańskiego i ok 15 min do trasy S7! Na sprzedaż działka budowlana o numerze 35/1.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł70,79 m² 5 085,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł196 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na sprzedaż, ok 1 km od stoku narciarskiego. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: ok 25 km od Karpacza tuz przy granicy z Czechami. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,03 m² 12 541,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²140 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| polecam do wynajęcia lokal w klimatycznej kamienicy z 1936r., elewacja z piaskowca, piękne klatki schodowe wykończone marmurem, nowa winda. Dwa niezależne wejścia, 6 pokoi - trzy od.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 461 m² 126,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja jednej Z dwóch! Działka ul. Targowa w Bornem Sulinowie została jedna działka! Na sprzedaż oferowane są dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Borne.

Szczegóły ogłoszenia

247 025 zł1 025 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Stanowicach przy ulicy Liliowej. Na sprzedaż działka: 293/11 o powierzchni 1025 m2, boki działki to ok: 34x30m Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu, przy ulicy Leopolda Tyrmanda. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²34,06 m² 1 533 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 34,06 m2 mieszczący się na parterze, w zmodernizowanym zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 802 m² 217,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 900 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa Gwoździec, gmina Zakliczyn Lokalizacja: gwoździec, gmina zakliczynszerokość działki: ok. 25 mukształtowanie terenu: lekko pochylona w kierunku południowym świetne.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł8 300 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę przy ul. Garaszewo w Poznaniu. Nr działki 2/7 obręb Krzesiny.Powierzchnia 8319 m2.Działka w całości ogrodzona płotem betonowym,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł53 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Zamkowej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni m2. Układ: - salonu z w.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł53,02 m² 7 544,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - 53,02m2, spokojna okolica, dużo zieleni Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,76m2, zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 100 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona działka rolna o powierzchni 2100 m , usytuowana przy ul. Rybackiej w Brodnicy Dolnej - w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44,20 m² 4 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Żółkiewskiego 16/4 Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł250 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Ugoszczy 6 km od Bytowa 250 m powierzchni domu Działka 1200 m Cena: 1 730 000 zł do biura Dom ma zaledwie 6 lat i został wykończony w wysokim standardzie. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Saska Kępa o powierzchni 50 m , znajdujące się na 3 piętrze bloku, który jest na przestronnym terenie z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210,60 m² 5 223,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży działkę o powierzchni 1503m2 zabudowaną domem typu bliźniak położoną w bardzo atrakcyjnym miejscu bezpośrednio przy ul. Głuskiej w Lublinie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł55,82 m² 12 719,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w kameralnej części Pruszkowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Idealna dla osób szukających spokoju, komfortu i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł570 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić na wynajem nowoczesną halę produkcyjno-magazynowa zlokalizowaną przy ul. Witolda w Rzeszowie o imponującej powierzchni 570.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 765 zł27,25 m² 15 991,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: stylowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 | Helenów Park, łódź | Garaż | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości polecają dwupoziomowe przestronne mieszkanie z piękną otwartą przestrzenią nad salonem. Uwaga miejsce postojowe w cenie lokalu. Mieszkanie w doskonałym układzie-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 208 zł49,84 m² 15 586,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 016 m² 123,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w malowniczym miejscu! Atrakcyjna działka budowlana w gminie Stanisławów o powierzchni 1016m2. Piękne miejsce do wypoczynku w pobliżu lasu, niezabudowana okolica,.