Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 590 000 zł95,95 m² 26 993,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiany zupełnie nowy, wykańczany w najwyższym standardzie 4 pokojowy apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów w nowej inwestycji enso przy ul. Branickiego. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 101 zł55,67 m² 11 372,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł128,58 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesne domy w zielonej okolicy Murowańca - miejsce, w którym chce się żyć. *****bez prowizji**********bez pcc***** Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Rybnik, wyzwolenia Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 45,30 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużą działką 649 m - Kuśnierz, gm. Jeziora Wielkie | bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego luksusowego apartamentu w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum miasta a zarazem w otoczeniu zieleni ta oferta jest idealna dla ciebie. Oferuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 606 m² 77,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 16.06 a, położona w miejscowości Surochów (gmina Jarosław) w odległości 5 km od Jarosławia. Oferowana działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,25 ha w Wołowicach, gm. gmina Czernichów z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Działka posiada pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł978 m² 301,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka usytuowana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych położonym w kameralnym miejscu bez nadmiernego ruchu ulicznego. Drogą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł275 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Piękna rezydencja W centrum kobyłki Reprezentacyjna obszerna willa w otoczeniu dużego ogrodu. Teren 1330m2 urządzony; dużo zadbanej zieleni. Zaciszny taras i oczko wodne. Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

39,67 zł/m²180 m² 7 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter! podjazd da niepełnosprawnych! parking! idealny na gabinety medyczne! fizjoterapie! poradnie! Do wynajęcia lokal o powierzchni 180m2, składa się z kliku pomieszczeń (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł27,50 m² 10 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym centrum Człuchowa, przy ul. Długosza. Doskonała lokalizacja zapewnia duży ruch pieszych oraz wygodny dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 038 zł65,51 m² 9 800,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 66 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł16 m² 4 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż zadbany i czysty garaż w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Konieczki przy ul. Bora-Komorowskiego w Ełku. Garaż w bardzo dobrym stanie technicznym, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 4700 i 3800 m2 położone na obrzeżach miejscowości, z rozległymi widokami panoramę gór i Jedlinę Zdrój. Znikome.

Szczegóły ogłoszenia

419 136 zł56,64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwa nowe mieszkania w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej usytuowane na zacisznym osiedlu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy ulicy Goedtkego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sienno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj na swoim. Pełna własność z księgą wieczystą : działka 500m i domek do remontu. Na parterze : sień , kuchnia, pokój, spiżarnia ( miejsce na łazienkę). Do zastanowienia :.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,46 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Na wynajem mieszkanie 52 m z balkonem i miejscem parkingowym Rokietnica, blisko Kiekrza! Szukasz komfortowego mieszkania blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania?.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł7 200 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie lasu Lokalizacja - Borzęcin , powiat brzeski Naturalne zalesienie ( drzewa mieszane) Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Na sprzedaż działka rolna o klasie użytków.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 176 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położonej w okolicy Narwi. Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy na podlaskiej wsi w powiecie hajnowskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,15 m² 6 692,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: lokal nadaje się pod dowolną działalność- funkcja handlowa lub usługowa (np. butik, studio paznokci, salon fryzjerski lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł297,98 m² 10 738,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż połowa budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Tychach na osiedlu B przy ulicy Brzozowej. Nowy budynek oddany do użytkowania w 2026 roku wykończony pod klucz do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł69 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż: przestronny dom - Zięblice, gm. Kazimierza Wielka grupa fortis nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu o powierzchni 230 m z.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł51 716 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt Pałacowo - Parkowy z XIX wieku Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 5 ha z historycznym Obiektem Pałacowo Parkowym z XIX wieku, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł54 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów - Osiedle marina lokalizacja Osiedle Marina Mokotów to wyjątkowe miejsce, skąpane w zieleni, z jeziorkiem i własnym parkiem i tylko 10 minut samochodem do centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 363 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną, usytuowana 2 km od Trzebnicy, miejscowość Świątniki, działka nr ewid. 76/3. Wydane aktualne warunki zabudowy dla : budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 888 zł30,34 m² 12 488,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł113 m² 5 477,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

113 m w sercu Ostrowa Wielkopolskiego wyjątkowe mieszkanie z klimatem i potencjałem inwestycyjnym Opis oferty Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy- biurowy o powierzchni 80 lub 160 m kw, w Bytomiu. Opis obiektu: lokal biurowy w samodzielnym budynku o powierzchni 80 m kw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 578 m² 70,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa w Straszydlu, gm. Lubenia cisza, natura i szybki dojazd do Rzeszowa. Straszydle, gmina Lubenia spokojna i zielona okolica z malowniczym widokiem na okoliczne wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł94,20 m² 11 358,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Ujazd, gmina Zabierzów - do sprzedania nowy dom wolnostojący Położony w odległości ok. 6,5 km od Krakowa - Bronowice. Centrum Handlowe Futura oraz wjazd na obwodnicę ok 4,5 km. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 078 m² 490,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości prezentuje 2 działki budowlane w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Zółwin tuż obok Lasu Młochowskiego Działka Budowlana / 1078 m2 / Media / mpzp / Dom.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 371 m² 517,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 388 m²

3 pokoje | 100m2 | Wiśniowa Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 100m2, położony na ładnie zagospodarowanej działce ( lasy , sady) o powierzchni 63,88 ara. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 470 m² 26,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Działki budowlane o numerach ewidencyjnych 47/9, 47/10, 47/11, 47/12, 47/13 znajdujące się przy ul. Lubelskiej w Hebdowie tuż przy granicy z Nowym Brzeskiem przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 222 zł65,02 m² 10 646,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Lokal 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne pod działalność medyczną, kosmetyczną.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64 m² 12 421,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 63,6m , 3 pokoje + balkon 7m2 + komórka lokatorska 4m2 + miejsce parkingowe, winda, 400m do tramwaju, założona księga wieczysta, grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zielona Oaza komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia