Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20,83 zł/m²240 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z czterech gabinetów ( 135 mkw, 34 mkw, 36 mkw, 13 mkw, 8 mkw), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługową w Maciejowej/ Jelenia Góra przy głównej drodze. Działka o powierzchni 4850 m2, w kształcie trapezu, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka z tarasem w inwestycji Bunscha Park od zaraz Mieszkanie o powierzchni prawie 30 m2, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł80 m² 11 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzewo koło.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł1 185 m² 497,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość położona na Paluchu-Okęcie w Dzielnicy Warszawa Włochy. Nieruchomość nie posiada wz, nie ogrodzona, niezabudowana. Stan prawny uregulowany, własność,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,98 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 49,98 m | Os. Sztuk Pięknych | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł13 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 23 o pow. 13.600m2 położoną w miejsc. Gubity gm. Morąg. Działka położona na wzniesieniu, teren pagórkowaty, urozmaicony. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ok/św/katarzyna/5pok/dom/szereg/ogród/garaż/taras Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaciszne, przyjazne i zielone przestrzenie, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

270 045 zł3 177 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł53,43 m² 7 860,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim | Nowa Sól, ul. Ekonomiczna Nowa inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Nowej Soli! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43 m w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł4 636 m² 212,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-mieszkaniowa Borowa, gm. Długołęka Lokalizacja: bezpośrednio przy trasie Wrocław Warszawa Szukasz terenu pod inwestycję z doskonałą lokalizacją i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne 51,80 m z balkonem - serce Oliwy, ogromny potencjał! Lokalizacja: oliwa to lokalizacja, której nie trzeba reklamować - to prestiż, wygoda i bliskość natury. Komunikacja: zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł320 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Duży, dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Idealny dla dwóch rodzin lub jako komfortowy dom jednorodzinny Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom o powierzchni, 200 m do lasu: 320 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł65,66 m² 10 493,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 200 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 1200m2. Nie Słychać Trasy S8. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne, autobus, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

175 150 zł134,07 m² 1 306,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/1.

Szczegóły ogłoszenia

270 820 zł1 231 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1231 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł26 295 m² 285,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna , położona w atrakcyjnym miejscu Bielska-Białej w pobliżu S-1 o łącznej pow.2,6296 ha. Teren objęty jest mpzp o symbolu U-01 i U-02.

Szczegóły ogłoszenia

5 803 560 zł23 030 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam godną uwagi działkę w Milanówku Na tą chwilę jest na sprzedaż w cenie 232 zł/m2. Ta niezwykła nieruchomość ma powierzchnię wynoszącą imponujące ponad 23 030 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

177 891 zł1 379 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Róscinno, gm. Skoki, powiat wągrowiecki tylko 40 km od Poznania i Gniezna! Lokalizacja marzeń działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł232,61 m² 6 444,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa domu: 232,61 m Powierzchnia działki: 1 940 m Stan: gotowy do zamieszkania W miejscu, gdzie cisza spotyka przestrzeń Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

901 600 zł2 576 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 139 zł84,98 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,98 m2 w świetnej cenie. 0% Wynagrodzenia dla biura!brak pcc! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim Inwestycja: przedstawiam inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł426,25 m² 5 395,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta dotyczy działki zabudowanej budynkiem o podwójnej funkcji: warsztat samochodowy z lakiernią ok. 216 mkw pomieszczenia socjalne / pokoje na wynajem ok. 210 mkw Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie położone w malowniczej i prestiżowej Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 000 zł262 m² 8 393,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W niezwykle atrakcyjnej lokalizacji może być twój! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł213,75 m² 3 602,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje unikatową ofertę sprzedaży przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 213 m wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 189 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bobolice,zachodniopomorskie

190 000 zł42,66 m² 4 453,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nieruchomość położona w Bobolicach z ogrodem, idealna dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania. Połowa domu o powierzchni mieszkalnej 42,66 m2, składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 666 m²

Kożuchów, dom wolnostojący, 250 m2, działka 2666 m2, cena 699 000 zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 250 m2 położonym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 400 m² 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną niską + usługi | mpzp: b-mwnu | Kędzierzyn-Koźle, obręb Koźle, ul. Filtrowa Cena: 749 000 zł Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

22,26 €/m²227,34 m² 5 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 227,34 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Śródmieściu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł316 m² 10 965,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną pakiet pięciu w pełni wynajętych mieszkań zlokalizowanych w jednej kamienicy w doskonałej lokalizacji Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²283,30 m² 8 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa wyłącznie właściciel. Na wynajem niezależny obiekt biurowy o powierzchni 293,8 m.kw. W skład obiektu wchodzi : - 6 gabinetów biurowych (13 m.kw-30.m.kw), -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,80 m² 12 578,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone w zielonej i cichej okolicy na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 551 m² 254,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 25,5 ara na sprzedaż - Malawa k. Rzeszowa Cena: 650 000 zł Idealna pod budowę domu lub inwestycję deweloperską Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²537 m² 27 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 537m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

616 616 zł165 m² 3 737,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

.Dzień pokazowy tylko 22 Marca!, zadzwoń i umów się na prezentację! Cena w tej ofercie jest podana losowo bez żadnych określonych kryteriów lub zasad Po obejrzeniu nieruchomości zaproponuj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł67,82 m² 8 979,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ramach kolejnego etapu inwestycji w Kiełczówku , mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkania willowe z ogrodami oraz mieszkania z balkonami zlokalizowane na piętrze w jedynie 1-.

Szczegóły ogłoszenia

16 880 850 zł112 539 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni około 11 ha, bardzo dobre wymiary 307x366 m Wszystkie media miejskie w odległości około 700 m od działki, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł128 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 128 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się : 1) hali głównej o powierzchni ok 105 m kw o wymiarach: długość 15,00.