Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

128 000 zł1 817 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z możliwością spełnienia Twoich budowlanych marzeń! Miejscowość Rudy-Rysie koło Brzeska - to nie tylko nazwa na mapie, to miejsce, gdzie Twoje plany o własnym domu nabiorą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

164 900 zł50 m² 3 298 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

[Na sprzedaż] Mieszkanie 50 m | Ruda Śląska ul. Janasa | 2 pokoje | Kamienica z klimatem Lokalizacja: ruda Śląska dzielnica Ruda 1 Adres: ul. Janasa 2a/12 Spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

749 900 zł123,20 m² 6 086,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

***bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu cała infrastruktura*** Oferujemy dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 118,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł40,04 m² 6 743,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, dwustronnego mieszkania w Bielsku-Białej na ul.Orchidei, o powierzchni 40,04m2 z pięknym widokiem na góry. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł150 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala garażowo-warsztatowa z placem - Grudziądz, ul. Rzemieślnicza Idealna pod działalność gospodarczą: warsztat samochodowy, wulkanizacja, blacharstwo, lakiernictwo, magazyn lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 065 m² 328,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1065 m , położona w malowniczej miejscowości Tanowo. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczona lasami oraz domami.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 875 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: działka w granicy oddziaływania linii średniego napięcia, brak możliwości podziału - wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy. Polecam do sprzedaży dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł52,52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł5 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.038871, 21.131698 Łubna, ulica Janówek numer ewidencyjny 2 Media: prąd, woda, gaz w ulicy przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł48,15 m² 16 510,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł3 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Prezentujemy do sprzedaży piękną, widokową działkę o powierzchni 30ar położoną w miejscowości Chlebna, gmina Jedlicze. Działka położona w terenie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł855 m² 2 327,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Złotów, ul. Leśna wyjątkowa oferta pakietowa! Dwa wyjątkowe obiekty w Złotowie dom i budynek usługowy przy ul. Leśnej! Wyjątkowa okazja: przestronny dom z niezależną strefą biurową.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 500 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Jodłowa w województwie podkarpackim. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu nie objęta mpzp z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł131,26 m² 25 140,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy apartament na sprzedaż, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu - witolda 3840, nagrodzonej w konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka z dużym balkonem Opole, ul. Przylesie. Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,82 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 376 m² 50,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Tymowa wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie Lubińskim, w gminie Ścinawa. Odległość od Ścinawy; 6 km, od.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 23,35 ha położonych w miejscowości Marwice, w gminie Widuchowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 31 Szczecin >.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam duży bardzo ładny dom w super lokalizacji w Cieszynie. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m2. Dom w bardzo dobrym stanie po generalnym remoncie. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł143,50 m² 15 672,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Reguły, o powierzchni użytkowej 144 m2, znajdujący się na dużej działce o powierzchni 1833 m2. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 910 510 zł77,98 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość jest ogrodzona nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 517 m² 65,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1517 m , zlokalizowaną w miejscowości gmina Panki przy ul. Częstochowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:28 600 m²

Prawie 3 ha w jednym kawałku! 2,86 ha + dom o powierzchni około 220 m2 w Kąśnej Dolnej. Gmina Ciężkowice nie posiada mpzp - przed planami inwestycyjnymi musisz wnioskować o wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 666 220 zł90 m² 62 958 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na Salwatorze. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta nieopodal Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, bez tracenia czasu na formalności? Ta działka jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł4 300 m² 17,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładna widokowa działka rolna w Woli Radziszowskiej. Działka o powierzchni 43 a i szerokości około 15 m. W miejscowym planie teren oznaczony jako zieleń nieurządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem | blisko Zielonych Arkad | idealna inwestycja Cena: 365 000 zł Powierzchnia: 26,2 m Na sprzedaż funkcjonalna i nowocześnie urządzona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

7 380 000 zł616,50 m² 11 970,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 224 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w miejscowości Rychłowice, gmina Wieluń, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Milanówek,mazowieckie

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Ustawna kawalerka 30 m | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. Dębowa Na sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m , położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,42 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe studio z wydzieloną sypialnią w nowym budynku, przy ulicy Kurkowej. Kurkowa | nowy budynek Z windą | 28,42 m2 | studio | balkon | 3 piętro Mieszkanie dostępne od 15 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

(Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż 2-pokojowy lokal nieopodal stadionu miejskiego i trasy AOW. Z racji ceny i lokalizacji idealnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Konstancinie - Jeziornej tuż przy granicy z Warszawą przy urokliwej ul. Lipowej. Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony został pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 604 zł128,92 m² 8 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na sprzedaż w tej lokalizacji to przestrzeń, która pracuje na Twój sukces. Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojego biznesu? Ten lokal biurowy o powierzchni 128,92 m w.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Kłomnice, ul. Nowa - 1600 m z pełnym uzbrojeniem Szukasz miejsca na własny dom w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki budowlane 20 km od centrum Rzeszowa Straszydle Dostępne 5 działek budowlanych wz na każda działkę Droga wewnętrzna częściowo utwardzona o szerokości 5 m, w której każdy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł159,01 m² 5 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 160 m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni 160 m , usytuowany na działce 340 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 457 zł28,55 m² 18 054,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- kawalerka, psie Pole, wrocław Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

285 300 zł951 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na góry - Brenna Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 30 m2 -.