Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 450 000 zł212,62 m² 6 819,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Wołominie. Nieruchomość możliwa do zaaranżowania na cele komercyjne np. działalność medyczną jak również dla rodziny. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Libijskiej, o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z: * salonu * sypialni * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 590 zł46,23 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: brutto (vat 8%) Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²400 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu hala do wynajęcia przeznaczenie hali: usługi, magazyn - warsztat samochodowy - o powierzchni 400 m2 w Święciechowie. Wymiary hali:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 700 zł70 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Czerniawska, krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł132,40 m² 5 279,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Danowskie zaledwie 250 metrów od jeziora. To idealna propozycja dla osób, które marzą o ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Północ nieruchomości Bolesławiec prezentuje komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Przejęsławiu, zaledwie 16 km od Bolesławca. Opis nieruchomości : Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,90 m² 6 064,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to tylko 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131 m² 8 702,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł659 m² 212,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Bartoszów, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 659 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

217 140 zł1 551 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.551 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²274 m² 30 140 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U26, u27, u28 o powierzchni łącznej 274 m , które znajdują się na pierwszym piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł2 210 m² 556,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na terenie przemysłowym w północno-zachodniej części Wejherowa i składa się z: - hali magazynowej 100 m z zapleczem socjalno-biurowym - biura - szatni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł201,07 m² 19 346,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy idealny na restaurację. Lokal posiada duże witryny, wejście od głównej ulicy oraz jest w pełni przystosowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

555 720 zł13 893 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sasinowo gmina Mosina przy lesie. Brak prowizji dla biura! Działka rolna: cena działki: 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować wygodne domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle z dużymi przeszkleniami firmy fakro drewniano-aluminiowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 669,22 m² 1 285,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:oficyna

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek administracyjny po wsk pzl Mielec S.A., położony w samym sercu Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE) w Mielcu. To nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 584 zł61,92 m² 28 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Specyfikacja mieszkania Oferuję 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Wspólnej w warszawskim Śródmieściu. Lokal usytuowany jest na parterze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Sosnowiec,śląskie

340 000 zł75 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:186 m²

Polecamy na sprzedaż parterowy dom zlokalizowany w dzielnicy Porąbka. ul. Łukasiewicza o powierzchni 75m. Dom jest w dobrym stanie technicznym, do zamieszkania. Składa się z ganku,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł303,32 m² 2 868,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom z warsztatem na sprzedaż - Lębork, ul. Lipowa | Możliwa zamiana na mieszkanie Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość mieszkalno-usługową, położoną w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł10 300 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sowina wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim w gminie Kołaczyce. Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,0300 ha. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do najmu sala serwisowa, magazynowa, usługowa etc. o powierzchni 132 m 2. W hali można wydzielić dowolne pomieszczenia w tym socjalne czy inne. Dojazd drogą asfaltową. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 031 m² 184,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Już tylko 4 działki budowlane W motyczu w pięknej lokalizacji obok lasu. Cena 185 zł/m2 powierzchnie: działka nr 1 - 1122 M2 działka nr 2 - 1031 M2 działka nr 3 - 1047 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 278 zł72,38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł630 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Mącice, gmina Chorzele Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Mącice (gmina Chorzele). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł7 212 m² 54,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, widokowa działka w Alwerni o powierzchni 72 ar. Położona na niewielkim wzniesieniu z malowniczym widokiem na okolicę. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł47,53 m² 16 200,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł220 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-usługowa o łącznej powierzchni ok 220 m2. Szanowny kliencie, przedmiotem najmu jest hala magazynowa z doświetleniami dachowymi, zlokalizowana przy ul.Oleskiej z dobrym.