Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 60,2 m | 8 piętro | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

49,20 zł/m²37 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37 m2, usytuowany na 2 piętrze w budynku 2-piętrowym w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze w lokalu wykładzina, dostęp do łazienki na.

Szczegóły ogłoszenia

18,40 zł/m²127 m² 2 337 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia jednopoziomowy, dwustronny lokal o powierzchni ok. 127 m2 , usytuowany na 2 piętrze kamienicy w samym centrum Kielc - przy ul. Sienkiewicza. Lokal z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł37,60 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Szkolnej 44, w budynku z windą. Osiedle jest ogrodzone, zamykane bramą na pilota. Na ogrodzonej posesji, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł24,50 m² 122 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w kamienicy blisko Placu Trzech Krzyży Najlepsza lokalizacja w Warszawie Do wynajęcia jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m, położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,60 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka tuż przy Parku Miejskim - po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Lokal posiada 32,6 m2 i usytuowany jest na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Żeglarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 195 m² 250,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tychy Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3,46 €/m²3 608 m² 12 500 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta podnajmu hali produkcyjno - magazynowej. Lokalizacja: opalenica, ul. 5 stycznia, powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie komunikacja: droga wojewódzka nr 307 (poznań - Nowy Tomyśl) 10 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²100,21 m² 3 427 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 100,21 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +4 miejsca parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł154 m² 11 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy, idealną dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i kontakt z naturą. Nasza rekomendacja:.

Szczegóły ogłoszenia

8 765 zł250,43 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Magazyn blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. Skm i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,60 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu "saska"( Saska Residential Estate). To nowoczesny kompleks mieszkaniowy na Pradze Południe o niepowtarzalnym klimacie, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Łomnicy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Niekłonice,zachodniopomorskie

1 140 000 zł214 m² 5 327,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom piętrowy 214 m2 - Niekłonice, działka 0,1001 ha Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy dom w Niekłonicach, powstały jako lustrzane odbicie projektu ua30v1 z praktycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 200 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ewidencyjna nr 702/1 znajduje się w miejscowości Trojanów, w gminie Opatówek, powiat kaliski, województwo wielkopolskie. Jest to działka rolna o powierzchni 4 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Sopotu - przy ul. 23 Marca. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 40 ar położoną w miejscowości Biskupów. Szczegóły oferty: powierzchnia: 40 ar Lokalizacja: biskupów Status: posiada plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł519 m² 2 310,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam na sprzedaż Kamienicę w Słupcy, bezpośrednio przy rynku. Kamienica składa się z 2 lokali usługowych, 4 mieszkań i podwórza. Kamienica jest w pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 080 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjne budowlane działki nad morzem! Zlokalizowane na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga krajową Dziwnów - Międzywodzie, a Zalewem Kamieńskim. Dojazd od północnej strony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł713 m² 1 122,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjne położenie i bliskość lasu, terenów zielonych rekreacyjnych zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom osiedla. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 161,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie wykończonym ,do wejścia" na bardzo lubianym osiedlu Nowa Wygoda przy ulicy 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica z licznymi ścieżkami rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 710 zł91,64 m² 8 999,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 750 zł54 m² 12 347,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 111 m , położone w centrum Białegostoku, w centrum Białegostoku, w pobliżu sklepów, punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

81,24 zł/m²51,70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bukowo, nowy wolnostojący lokal, na wynajem, pod branże medyczną, branże beauty, parterowy, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oferta na wyłączność! Masz szanse.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Bronisławów,łódzkie

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom w miejscowości Bronisławów, pomiędzy Tomaszowem Mazowieckiem a Piotrkowem Trybunalskim. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, na ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł85,51 m² 6 654,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 85,51 m , położonego na najwyższym piętrze budynku w jednej z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 980 zł31,29 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na Osiedlu Filmowym w sąsiedztwie rzeki Brdy. Ta mieszkanie to połączenie dobrej lokalizacji, nowoczesnej architektury i wysokiego standardu osiedla. Brak podatku pcc oraz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,40 m² 6 442,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy deptaku 71,40 m po kapitalnym remoncie! Unikatowe wnętrze łączące egzotyczne drewno, naturalne kamienie i nowoczesne detale. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

371 950 zł1 730 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1730 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem hali o wyjątkowych walorach inwestycyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł20,30 m² 21 133 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka 20,3 m2 znajdująca się przy ul. Kiełkowskiego w Krakowie - dzielnica Zabłocie. Eng below Tylko u mnie, nie szukaj dalej! - Świetna lokalizacja - Bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²439 m² 21 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** blisko centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku blisko dworca pks/pkp w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Warzymice,zachodniopomorskie

739 999 zł79,20 m² 9 343,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o łącznej powierzchni 79,2 m (parter ok. 50 m + poddasze ok. 29 m ), położone na jednym z atrakcyjnych osiedli w podszczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 300 m² 156,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Wysowej-Zdroju idealna pod inwestycję! Szukasz wyjątkowej działki w malowniczej okolicy? Na sprzedaż grunt o powierzchni 0,23 ha, położony w miejscowości Wysowa-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne działki budowlane jednorodzinne i rekreacyjne, z prawnym dostępem i korzystaniem z plaży i mola na jeziorze Wdzydzkim. Do jeziora około 1.350 metrów (plaża.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł60 580 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna