dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Śródmieście Południowe

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

12 500 zł108 m² 116,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament ul.Piękna. Na wynajem| 4 pokoje | Blisko metra | Plac Konstytucji przestronny czteropokojowy apartament W centrum warszawy Wysoki standard wykończenia | W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

1 925 000 zł57 m² 33 701 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Unikatowy apartament przy ul. Stanisława Noakowskiego 16. Piąte piętro w prestiżowej kamienicy Aarona Oppenheima z 1913 r. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w kamienicy o powierzchni 50 mkw zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilcza 14. Mieszkanie mieści się na 2 z 6 pięter. Mieszkanie dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Śródmieście Południowe,Warszawa

25 000 zł240 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Nowocześnie zaprojektowane mieszkanie Z przeznaczniem na cele biurowe | dolny mokotów | belvedere residence budynek: w prestiżowym budynku Belvedere Residence na Dolnym Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 000 zł240 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sułkowicka

Śródmieście Południowe,Warszawa

104,17 zł/m²240 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Elektoralnej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sułkowicka

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 000 zł240 m² 17 916,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam po więcej zdjęć, gdyż strona nie pozwalała na dodanie reszty. Jedno-pokojowe mieszkanie na ulicy Lwowskiej, w samym sercu śródmieścia południowego, bardzo blisko metra oraz hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 500 000 zł70 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż Wilcza 13 4 pokoje 70mkw po podłodze Przedmiotem oferty jest poddasze zlokalizowane w przepięknej kamienicy w sercu Warszawskiego Śródmieścia Południowego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pol, ua, rus. Tylko u nas do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o łącznym metrażu 38 m2 przy ul. Kruczej 46 w Warszawie. Dla czego warto wynająć to mieszkanie: - rozsądny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 575,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ul. Kruczej i ul. Hożej. 10 minut pieszo od Metra Centrum (500 m w linii prostej). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

8 200 zł80 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia o powierzchni 80 mkw zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu przy ul. Hoża 43/49 na zamkniętym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

965 000 zł48 m² 20 260,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonała Inwestycja w Centrum Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, które jest idealnym wyborem zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

2 270 000 zł69 m² 32 898,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie biorę pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. English below Mieszkanie w zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 950 zł37 m² 106,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37 m2, parter/4 bez windy, w budynku z 1948 r. przy ul. Wspólnej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary, singla/singielki lub grupy przyjaciół (do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Latawiec,Warszawa

860 000 zł32 m² 26 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w pięknej klimatycznej powojennej kamienicy położonej w samym sercu Śródmieścia tuż przy Placu Zbawiciela i ul. Mokotowskiej! Perełka designu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulkiewicza

Oleandrów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 57m2, piętro 2/3 bez windy w kamienicy z 1931r. przy ul. Sulkiewicza, śródmieście Ujazdów. Całkowicie odnowione, wysokiej jakości, idealne dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 650 000 zł79 m² 33 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Przepięknie zaaranżowane w stylu loftowym 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.5 m2 w kamienicy z 1860 roku, położone w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Poznańskiej. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

114,86 zł/m²148 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Komercyjny Lokal do Wynajęcia - Centrum Warszawy - Odrestaurowana Kamienica z 1930 roku Zapraszamy do wynajmu przestronnego, 148 m2, lokalu użytkowego znajdującego się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Krucza,Warszawa

70,77 zł/m²16 m² 1 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Potrzebujesz pokoju w bardzo dobrej lokalizacji? To jest oferta dla Ciebie. Oferujemy do wynajęcia pokój powierzchni 15,60m2 (360x435 cm) znajdujący się w reprezentacyjnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

110 zł/m²50 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przepiękne, jasne mieszkanie na Śródmieściu do wynajęcia idealne pod: salon beauty Biuro do wynajęcia Parametry: powierzchnia: 50 m Układ: 2 oddzielne, zamykane pokoje w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

9 550 zł68 m² 140,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie tuż przy Hali Koszyki - ul. Koszykowa 59. Idealne na wynajem długoterminowy lub na biuro. Kamienica po remontach, drewniana klatka schodowa po renowacji, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiżowa kamienica w sercu Warszawy zaprasza do zakupu tego urokliwego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,48 m2. Zlokalizowane w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Bezpośrednio. Preferuję kontakt wstępny sms. Sprzedam mieszkanie w budynku przy ul. Poznańskiej 5. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i składa się: - pokój z kuchnią - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 zł31 m² 81,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w prestiżowej lokalizacji! co otrzymujesz decydując się na tę ofertę ? - wygodną powierzchnię mieszkania wynoszącą około 40 m2; - układ pozwalający zachować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

1 850 000 zł68 m² 27 193,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Trzypokojowe mieszkanie tuż przy Hali Koszyki - ul. Koszykowa 59. Idealne na wynajem długoterminowy, krótkoterminowy lub na biuro. Kamienica po remontach, drewniana klatka schodowa po renowacji, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 095 000 zł77 m² 27 102,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

650 000 zł23 m² 28 162,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem krótko i długoterminowy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz kawalerki, znajdującej się w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście Południowe,Warszawa

192,40 zł/m²80 m² 15 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa / Śródmieście Południowe / Krucza Lokal ok 80 mkw z trzema witrynami od ulicy, reprezentacyjne wejście. Kamienica 1892 rok, open space ok 45mkw + 3 witryny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Krucza,Warszawa

96,67 zł/m²60 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce na Twoje nowe biuro! Prestiżowa lokalizacja- samo Centrum! skrzyżowanie Kruczej i al. Jerozolimskiej Lokal 60m2 po remoncie, umeblowany i w pełni wyposażony. Trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 500 000 zł58 m² 25 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

2-pokojowe mieszkanie w Kamienicy o powierzchni 58m2 wraz z piwnicą 5,6m2 przy Pl. Trzech Krzyży, warszawa, śródmieście Południowe. Kamienica z 1925 roku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 800 zł26 m² 68,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie jednopokojowe położone w centrum Warszawy, w budynku z lat 50 - tych XX w. przy Alei Wyzwolenia 10, w pobliżu urokliwego Pl. Zbawiciela. Mieszkanie jest względnie ciche (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 554 800 zł52 m² 29 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Ekskluzywny apartament inwestycyjny W prestiżowej lokalizacji! możliwość sprzedaży Z długoterminową umową najmu Z kancelarią adwokacką I pewnym zyskiem! bezpośrednio sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Natolińska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 129 000 zł49 m² 22 947,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Śródmieścia Południowego w otoczeniu zieleni. Lokal jest istną perełką, przemawia za tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 749 999 zł61 m² 28 688,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 709 410 zł86 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż lokal mieszkalny w oficynie kamienicy w Śródmieściu. Kamienica jest w trakcie całkowitej rewitalizacji. Harmonogram: zakończenie wymiany stropów w całej oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

2 800 zł17 m² 164,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy (aleja Niepodległości 245) Studio składa się z pokoju, z aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką, zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 130 000 zł58 m² 19 349,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie jest narożne, z ekspozycją okien południową i zachodnią - od wewnątrz podwórka, przez co wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oleandrów,Warszawa

5 000 zł63 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica przy Alei Jana Chrystiana Szucha 2/4 w Warszawie to wyjątkowy budynek z bogatą historią. Zbudowana w latach 20. XX wieku, odzwierciedla elegancję i styl epoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Krucza,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz żyć w centrum Warszawy, ale zarazem mieć spokój duszy? To Aleje zapraszają :) 2-pokojowe (53m2) mieszkanie przy Al. Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy. Świetna lokalizacja samo.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe