dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Śródmieście Północne

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 850 000 zł140 m² 20 357,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Ci fantastyczny lokal, który dzięki swojemu dużemu rozmiarowi daje ogromne możliwości biznesowe. Aktualnie lokal jest podzielony na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 598 400 zł44 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w jego skład wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem W sercu miasta. Na wynajem 3 pokoje W centrum. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, tj. Tramwaj, metro, autobus, sklepów, samo Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wilcza

Centrum,Warszawa

112,50 zł/m²32 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuję na wynajem wyjątkowy lokal biurowy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie przy ul. Wilczej 72, zaledwie krok od Hali Koszyki. To nie jest zwykła przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wilcza

Centrum,Warszawa

72,54 zł/m²69 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 68,93 m2 w kamienicy z windą w ścisłym Centrum Warszawy u zbiegu ulicy Marszałkowskiej oraz Wilczej. Idealny na działalność biurową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława

Żelazna Brama,Warszawa

6 650 zł104 m² 63,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę piękny i przytulnie urządzony apartament o powierzchni 104 m , położony na zielonym Osiedlu Leśnym tuż przy parku Fort Bema na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Centrum,Warszawa

380 000 zł11 m² 34 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji ul. Kopernika 28. Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

4 900 zł54 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Wojciecha Górskiego, śródmieście Północne. Jasne, przestronne, nowocześnie umeblowane, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gamerskiego

Centrum,Warszawa

1 050 000 zł47 m² 22 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Doskonałe położenie mieszkania w niskim budynku, w sercu miasta, wśród ciszy i zieleni. Lokal w dobrym stanie technicznym. Bardzo dobry rozkład. Do każdego pomieszczenia wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Plac Grzybowski

Śródmieście Północne,Warszawa

68 zł/m²350 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa W samym centrum warszawy - przy placu grzybowskim Gotowe do wprowadzenia | Centrum Warszawy | Plac Grzybowski | Wysokie sufity ***** powierzchnia biurowa: oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żurawia

Centrum,Warszawa

60 zł/m²116 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji, w Centrum Warszawy. Budynek po renowacji, klimatyzowany z windą. Lokal z wykładziną podzielony na 5 pokoi. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Centrum,Warszawa

152,38 zł/m²210 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy dostosowany do gastronomii z pozwoleniem na alkohol do wynajęcia w ścisłym Centrum, blisko placu Konstytucji, traktu Królewskiego, parku Ujazdowskiego i wielu ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

47,37 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje: klimatyzowany pokój biurowy dla 2 do 3 osób, z zapleczem socjalnym, dostępem do sali konferencyjnej przy Stacji Metra Dworzec Gdański, nieopodal Arkadii! Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

70,59 zł/m²51 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

English below. Wyobraź sobie, że każdego dnia wchodzisz do swojego biura w samym sercu Warszawy, w prestiżowym budynku z 1957 roku, i spoglądasz na spektakularny widok Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Centrum,Warszawa

92,59 zł/m²135 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum biurowo-hotelowe w Ścisłym Centrum , jest doskonałym miejscem na siedzibę dla firmy, która chce wprowadzić się do gotowego biura o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

1 385 000 zł73 m² 18 972,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja. Doskonałe na zamieszkanie wyjątkowy apartament trzypokojowy pokojowy z miejscem postojowym w garażu podziemnym w bliskiej odległości stacji metra Dworzec Gdańsk oraz Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Centrum,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu na wynajem Takie oferty pojawiają się raz na kilka lat i szybko znikają. Lokalizacja Polna jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-sypialniowe mieszkanie 80 m na wynajem Grzybowska 85, warszawa Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście Północne,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji, na ul. Gen. Andersa 33 (śródmieście). W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

12 500 zł110 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie liczy 110 m2, znajduje się w centrum miasta, okolica oferuje dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

26 000 zł122 m² 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem w historycznej kamienicy Foksal 15. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37 m2, piętro 2/2 bez windy, w kamienicy z 1947r., przy ul. Krakowskie Przedmieście, śródmieście Północne. Ciche, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | Marszałkowska 140. Mieszkanie o powierzchni 45 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, piwnica na wynajem. IV piętro. Świetna komunikacja: metro, tramwaj, autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Północne,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie 80 m | Centrum | ul. Hoża 43/49 | Balkon | Piwnica | Możliwość parkingu Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście Północne,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- nowoczesna kawalerka, ul. Nowolipie 21 - 30 mkw w bloku z lat 50-tych XX w, zaprojektowana w wysokim standardzie przez studio aranżacji wnętrz. - znakomita lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Centrum,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Centrum,Warszawa

92,45 zł/m²60 m² 5 547 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 60 m 2. na terenie kompleksu handlowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

679 000 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o własnym, kompaktowym mieszkaniu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy, z zapierającym dech w piersiach widokiem? Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio w centrum Warszawy na 18 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania ewentualne doposażenie do ustalenia. Lokalizacja: najlepsza Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Warszawa

111,80 zł/m²66 m² 7 384 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 66,05 m 2 , na parterze , w pasażu komercyjnym. Galeria handlowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

93,10 zł/m²268 m² 24 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 270 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

597 000 zł28 m² 21 544,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Agencja dobrachata prezentuje: do sprzedaży kawalerka 28m w samym sercu stolicy; topowa lokalizacja Plac Grzybowski, pkin, ogród Saski w zasięgu kilku minut spacerem Komfortowa komunikacja metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

72,55 zł/m²51 m² 3 700 zł

 

 

 

Centrum,Warszawa

21,50 €/m²24 m² 516 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 24 m 2. na terenie kompleksu biurowo -usługowego- handlowego , w ścisłym Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

98,35 zł/m²110 m² 10 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 110,32 m 2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownię architektoniczną , firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

615 000 zł28 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Znudziło Ci się dojazdy, korki, tracenie czasu? Tu zaczyna się coś innego: mieszkanie, które daje Ci Warszawę na wyciągnięcie ręki, dosłownie! bez kompromisów, z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

15 €/m²80 m² 1 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 80 m 2 , moduł w budynku biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy. Dobra propozycja na firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w pełni umeblowany, dwupokojowy apartament w samym centrum Warszawy, mieszczący się na II piętrze Trio Apartamentów, o powierzchni 57 m2, składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

21,50 €/m²62 m² 1 333 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Biuro do wynajęcia o pow. 62 m 2. na terenie kompleksu handlowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

1 780 000 zł68 m² 26 046,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność w imieniu właścicielki zaprezentować kompaktowy apartament 68,3m2, w jednym z najlepszych adresów w Warszawie. Apartament mieści się w sercu stolicy przy ul.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne