dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Śródmieście Północne

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Centrum,Warszawa

113,64 zł/m²132 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal usługowo-handlowy 132 m | Parter | Centrum Warszawy | Witryny Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie na odrestaurowanej ulicy Chmielnej, przy Pasażu Wiecha. Mieszkanie posiada idealne parametry: - pokój + bardzo duża kuchnia (oddzielnie) z oknem; - z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 584,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy w bezpośredniej bliskości do Pałacu Nauki i Kultury Oferujemy na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

8 400 000 zł416 m² 20 172,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rewelacyjny lokal handlowy z dużymi witrynami i trzema niezależnymi wejściami. Doskonała ekspozycja, bardzo duży ruch pieszy i samochodowy. Po usunięciu dwóch ścianek działowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 2/16 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. Grzybowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla rodziny, pary, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 30 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby, która chce zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

10 000 zł165 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Próżna

Żelazna Brama,Warszawa

560 000 zł23 m² 23 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które kupujesz jak wszystkie. I są takie, które kupujesz, bo dają przewagę: adres, komunikację i potencjał wzrostu wartości. Ul. Próżna 5 elegancka część Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

2 685 827 zł92 m² 29 216 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w samym centrum warszawy, na ulicy Wareckiej. Nowy Świat, dwie linie metra - "na wyciągnięcie ręki" Mieszkanie do remontu, ale z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

1 249 000 zł36 m² 35 183,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mówiąc po krótce mam przyjemność zaprezentować państwu wszystko co najlepsze: od zewnątrz nieruchomość od strony widokowej z tarasem oferuje Państwu wachlarz możliwości ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście, ul. Warecka (róg Świętokrzyskiej i Nowego Światu) Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 40 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Centrum,Warszawa

1 850 000 zł75 m² 24 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się w budynku w pobliżu ulicy Poznańskiej. Ciche, dwustronne - wewnątrz osiedla. Słoneczne i z Balkonem! Co warte uwagi może być 4 pokojowe. Obecnie nie ma ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 127,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

The Estate Warsaw przedstawia Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowy dwupokojowy lokal w przepięknej powojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta zaledwie 400 metrów od Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

720 000 zł27 m² 26 666,70 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. Lokalizacja: najlepsza Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Centrum,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/63 mkw z loggią, w centrum miasta, z widokiem na Pałac Kultury. Niezależne pokoje: dzienny 21 mkw z balkonem (okna na podwórze, strona zachodnia) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście Północne,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z basenem, siłownią I parkingiem | warszawa centrum lokalizacja: apartament położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej 83, w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście Północne,Warszawa

35 000 zł160 m² 218,75 zł/m²

 

Piętro:17/43

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze W nowoczesnym apartamentowcu cosmopolitan Wysoki standard | Prestiżowa lokalizacja | Centrum miasta | Miejsce postojowe ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ptasia

Śródmieście Północne,Warszawa

2 700 000 zł168 m² 16 071,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal użytkowy - 168 m - Centrum Warszawy Oferuję na wynajem funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 168 m , położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł103 m² 34 951 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

2 800 000 zł165 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na al. Wyzwolenia, mieszkanie Z duszą Lokalizacja: idealna, tuż obok Placu Zbawiciela. Bliskość do centrum miasta, spacerkiem do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

1 000 000 zł51 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, komunikacja I infrastruktura. Mieszkanie o pow.51m2 na III kondygnacji w budynku z cegły z 1958r ( z windą), w samym sercu Warszawy, Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście Północne,Warszawa

109 zł/m²100 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 8-pokojowe biuro 100 m2, parter/2 bez windy w eleganckiej kamienicy z 1953 r., Śródmieście Północne. Pomieszczenia umeblowane, biuro jest idealne na kancelarię prawną, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Żelazna Brama,Warszawa

9 800 zł61 m² 160,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W ścisłym centrum Z balkonem Wysoki standard | Dla pary lub singla | Świetnie skomunikowana okolica | Złote Tarasy I Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 273 000 zł67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 67m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 1956r., Śródmieście Południowe. Po generalnym remoncie, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, parter/4 z windą, w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Północne. Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Śródmieście Północne,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 250,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do kupienia lokal handlowo-usługowy 58,11 m2 parter/10 z windą w budynku z 1963r., Śródmieście Północne. Stan do remontu, idealny na biuro, salon piękności, salon tatuażu, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł103 m² 34 951 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

English below. Wyobraź sobie, że każdego dnia wchodzisz do swojego biura w samym sercu Warszawy, w prestiżowym budynku z 1957 roku, i spoglądasz na spektakularny widok Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Centrum,Warszawa

1 098 000 zł56 m² 19 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Spółdzielcze prawo do lokalu, z uregulowanymi gruntami- co pozwala na kredytowanie zakupu. Na sprzedaż rozkładowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,3 m , zlokalizowane.