dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

859 900 zł54 m² 15 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą 3-pokojowego, komfortowego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze z 3, z 12 metrowym balkonem. Klient Szukasz komfortowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

498 927 zł35 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka Brzeziny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,89 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

1 040 000 zł50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane w apartamentowcu w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu, wyróżniającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1936 roku, wysokość pomieszczeń: 3 m. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 26.35m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, bielany, piaski, ul. Reymonta bez prowizji od Strony Kupującej Wysoki Standard, gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Do sprzedania mieszkanie o pow. 42 m2 na Bielanach Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki Północne,Warszawa

880 000 zł65 m² 13 517,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie 3 pokojowe mieszkanie na Jelonkach 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 3 pokoje po remoncie mieszkanie z balkonem po remoncie dwustronne ciche mieszkanie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | ul. Aluzyjna | 2 Pokoje | Aneks Kuchenny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 098 877 zł80 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł102 m² 17 199 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla kupujących! Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 101,74 m , położone w spokojnej dzielnicy Warszawa-Włochy. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przaśna

Mokotów,Warszawa

425 000 zł24 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hamton Home ma zaszczyt przedstawić apartament na strzeżonym osiedlu - w pełni urządzony z ogródkiem 30 m2 i garażem podziemnym. Garaż dodatkowo płatny 45 000zł. Przy ul. Przaśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

760 000 zł32 m² 23 536,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie idealne na start Oferujemy do sprzedania niezwykle funkcjonalne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

738 740 zł43 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam świetne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m2 na drugim piętrze w 7 piętrowym budynku. Lokalizacja Bulwary Praskie W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

960 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,25 m , położone na parterze w kameralnej zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

760 000 zł58 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 usytuowane na parterze (z windą) na osiedlu Akacje 10 przy ulicy Hanki Ordonówny. Wybudowane przez Dom Development. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawer,Warszawa

874 000 zł51 m² 17 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 51.26 M2, 3 POKOJE, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, 1 MIEJSCE POSTOJOWE NIEDALEKO WINDY, TRAKT LUBELSKI, WAWER BUDYNEK: Nowa inwestycja TRAKT LUBELSKI z 2024 roku to dwa trzypiętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

620 000 zł23 m² 26 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont, w tym wymienione instalacje. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, pokoju, oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Placówka,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 726,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone na 6. piętrze w zadbanym budynku z dwiema windami. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

759 999 zł53 m² 14 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1976 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 przy ul. Modzelewskiego składające się z: pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Toalety korytarza/przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łużycka

Mokotów,Warszawa

390 000 zł21 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na siódmej kondygnacji w budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest tuż przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

995 000 zł54 m² 18 598,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 mkw. usytuowane na 4. piętrze, 7- piętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

872 931 zł62 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

755 000 zł38 m² 19 973,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, bielany, ul. Władysława Smoleńskiego. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w sześciopiętrowej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka 16,2 m na Mokotowie - idealna pod inwestycję lub biuro Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd komunikacją miejską we wszystkich kierunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia - oszczędność na prowizji! Informacje dla pośredników na dole ogłoszenia! zalety: - kw - pełna własność - Nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

975 000 zł43 m² 22 574,70 zł/m²

 

Piętro:1/3