dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, które będzie świetną bazą do stworzenia wnętrza dokładnie pod Twój styl i potrzeby? Zależy Ci na praktycznym układzie, jasnych pomieszczeniach i lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²169 m² 2 282 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 161 m2 powierzchnia położona na II piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Ochota,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom na biuro Z ogrodem, tarasem I miejscami parkingowymi Dom został wykończony na siedzibę firmy-biura, jest wyposażony sieć komputerowa, parking na 12 samochodów, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

495 000 zł25 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Wyobraź sobie poranki z widokiem na miasto, ciszę wysoko nad ulicznym zgiełkiem i zielone Pole Mokotowskie niemal na wyciągnięcie ręki. To mieszkanie daje dokładnie takie emocje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

889 000 zł46 m² 19 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,81 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2012 r., Ochota, Szczęśliwice. Ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, z klimatyzacją. Dostępne bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

915 000 zł50 m² 18 425,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 05/03/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²139 m² 1 871 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 132 m2 powierzchnia położona na I piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²418 m² 5 642 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 138 m2 powierzchnia położona na III piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

55,40 zł/m²81 m² 4 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: 76,92 m2 wykończone biuro, możliwość pełnego umeblowania Zalety nieruchomości: kameralny Budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 125,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Mam zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, usytuowane w znamienitej, przedwojennej części Warszawskiej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²228 m² 3 076 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 217 m2 powierzchnia położona na III piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²446 m² 6 026 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 446 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym klasy A. To idealne miejsce na biuro dla firm i instytucji szukających szczególnych rozwiązań połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²207 m² 2 792 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 197 m2 powierzchnia położona na III piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia przestronne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,4 m2, usytuowane na 4 piętrze budynku z windą, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, luksusowe, po generalnym remoncie, mieszkanie o powierzchni 34 m2 w Warszawie / Szczęśliwice, ul. Włodarzewska/ na zamkniętym osiedlu monitorowanym oraz z fizyczną ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

434 000 zł23 m² 18 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Warszawa, ochota - Rakowiec ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Dickensa) Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, po kapitalnym remoncie. > autobus i tramwaj: 50 m > 10 min pieszo do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13 €/m²43 m² 558 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: biuro o powierzchni 41m2, składające się z 2 pomieszczeń, położone na parterze, możliwość pełnego umeblowania. Zalety nieruchomości: kameralny Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

890 000 zł65 m² 13 650,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

58 zł/m²800 m² 46 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Dostępne powierzchnie od ok. 200 m2 - ok. 20.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13 €/m²189 m² 2 451 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: umeblowane biuro 179,57 m2. Zalety nieruchomości: kameralny Budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

16,25 €/m²165 m² 2 679 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek klasy A. W biurowcu zastosowano najwyższej klasy rozwiązania technologiczne. Budynek zlokalizowany jest na obrzeżach centrum, w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

15 €/m²2 890 m² 43 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Campus 160 to nowoczesny kompleks biurowy klasy A+ w Warszawie, oferujący 44 849 m powierzchni użytkowej w pięciu sześciokondygnacyjnych budynkach. Kompleks dysponuje podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

15 €/m²214 m² 3 215 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

14-piętrowy budynek zajmujący 24.000 m kw. powierzchni. Nieruchomość jest idealnie położona na obrzeżach centrum miasta, co zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

15 €/m²165 m² 2 476 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 724,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 641,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam Na sprzedaż mieszkanie w zielonej okolicy pod blokiem park, a 5min pieszo Pole Mokotowskie. Okolica cicha, świetnie skomunikowana z całą częścią Warszawy. Mieszkanie na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze ż wejściem z ulicy. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic nieopodal Parku Szczęśliwickiego Obecnie funkcjonuje w nim salon kosmetyczny, ale może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²300 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ PROWIZJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²724 m² 9 781 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 690 m2 powierzchnia położona na III piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna pcv. Jest balkon. Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ PROWIZJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa, ochota - ul. Korotyńskiego > autobus i tramwaj: 100 m > 300m od budynku szkoła podstawowa z pływalnią > 2 min pieszo do parku Szczęśliwickiego 66 m2 | 3 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²145 m² 1 956 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, salon połączony z aneksem sypialnianym i aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 650 000 zł169 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż | wyjątkowy apartament 168 m przy parku szczęśliwickim | ul. Drawska | ostatnie piętro | taras 178 m | pierwsza linia widoku na park Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne