dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

954 000 zł64 m² 14 790,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ulica Niemcewicza na Starej Ochocie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla wszystkich osób ceniących miejski styl życia. Świetna lokalizacja umożliwia szybki dojazd w każde miejsce Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

795 000 zł49 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 48,99 metrowego mieszkania na warszawskiej Ochocie, ul. Korotyńskiego 42. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²194 m² 2 614 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 193,60 m2 powierzchnia położona na 11 piętrze. Zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy przy pl. Starynkiewicza. Mieszkanie umeblowane, wolne i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

1 050 000 zł49 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

To wyjątkowe mieszkanie zachwyci Cię doskonałą lokalizacją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, dwupokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy przy Alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pandy

Szczęśliwice,Warszawa

2 999 zł58 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Klimatyczne, zadbane i po częściowej modernizacji (zmodernizowana kuchnia) duże 2 pok. mieszkanie o powierzchni 58m2 w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mianowskiego

Ochota,Warszawa

1 475 000 zł80 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

: krótko: oferujemy 3-pokojowe mieszkanie na Starej Ochocie, ul. Mianowskiego, o powierzchni 80 m2. Kamienica z 1929 roku, po termomodernizacji, z windą, na 2 piętrze. Dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

87,23 zł/m²47 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 w kamienicy przy pl. Starynkiewicza. Idealne pod usługi biurowe, kosmetyczne, kancelarię. Mieszkanie wolne i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

1 569 000 zł86 m² 18 244,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na wysokim parterze pięknej przedwojennej kamienicy , oferuję 2 osobne lokale, które wcześniej były jednym mieszkaniem i jest możliwość ich ponownego połączenia. Mieszkania mają osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

928 000 zł44 m² 21 100,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyremontowane, wykończone mieszkanie na Starej Ochocie przy ul. Rokosowskiej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50tych. Cicho i wszędzie blisko. Spacerem do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Stara Ochota,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 52m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1951r. przy ul. Częstochowskiej, stara Ochota. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny ze starszymi dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczęśliwice,Warszawa

680 000 zł36 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36 m2, piętro 8/9 z windą w budynku z 1969 roku, ochota Szczęśliwice. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, doskonałe dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

867 000 zł60 m² 14 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz balkonem w doskonałej lokalizacji na Ochocie. Ustawny lokal z potencjałem w standardzie do generalnego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

3 960 zł52 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w budynku z windą. Kameralna inwestycja z 2017 roku, budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, znajdujące się w renomowanym budynku Tritton Park. Mieszkanie cechuje się wspaniałą ekspozycją na wewnętrzną cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

900 000 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 61,9m2 z balkonem, na pierwszym piętrze (winda od drugiego piętra). Mieszkanie jest 2 stronne, posiada 3 osobne pokoje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

933 000 zł64 m² 14 564,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 64 m przy ul. Częstochowskiej 25/27 w Warszawie. Ta nieruchomość to prawdziwa perła, czekająca na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

1 465 000 zł95 m² 15 421 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja lokalizacja; stara Ochota, między placami Zawiszy i Narutowicza, doskonała komunikacja tramwaj, autobus 50m, pełna infratruktura szkoły, sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, po generalnym remoncie 5 lat temu, do zamieszkania. Remont obejmował wymianę instalacji elektrycznej, okien, drzwi, podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Oferta. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od już / available starting from now ul. Włodarzewska 76 Mieszkanie ma 44m2 i składa się z: - salonu połączonego z nowoczesną kuchnią, wyposażoną w lodówkę, mikrofalę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 700 zł129 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy klimatyzowany apartament o powierzchni 129 m2 w fantastycznej lokalizacji - Aleje Jerozolimskie 133- okolica Placu Zawiszy gdzie jest granica Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

11 995 zł100 m² 119,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

I speak English - for a personalized presentation please contact me. Na wynajem komfortowy, przestronny i cichy 4 pokojowy (+gabinet) apartament na warszawskiej Ochocie znajdują znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

940 000 zł48 m² 19 437,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Nowość na rynku! ? eleganckie mieszkanie na starej ochocie - po generalnym remoncie! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 48,5 m , zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Szczęśliwicki | wum | medyk | 3 pokoje | dostępne od 15.02.2023 | DOSKONAŁY DOJAZD Prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie - 63,80 m2 przestrzeni umiejscowione na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

722 000 zł43 m² 16 674,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,3m2, usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie. Mieszkanie wymaga remontu, duży potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Barskiej 26 na 6 piętrze z pięknym widokiem na centrum miasta. 45m2, 2 pokoje i 40m2 taras, klimatyzacja w salonie. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

7 900 zł118 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowy apartament na strzeżonym osiedlu w prestiżowej lokalizacji przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Zaprojektowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²521 m² 7 034 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: 497 m2 powierzchnia położona na 1 piętrze, zalety nieruchomości: budynek biurowy klasy A, o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

714 000 zł38 m² 18 618 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne, bardzo widne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na Ochocie. Kamienica z cegły, wzniesiona w 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

869 000 zł48 m² 18 237,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,65 m2 z balkonem i komórką lokatorską na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

950 000 zł55 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Dwustronne mieszkanie z balkonem i podwójnym miejscem parkingowym w zaciszu Parku Szczęśliwickiego - dwupokojowe o powierzchni 55m. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie w dobrej lokalizacji, które czeka na Ciebie! Jasne i przytulne mieszkanie, wykończone w dobrym standardzie idealne dla rodziny. Mieszkanie posiada układ taki, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

63,15 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 55,42 m2 przeznaczony na gabinet kosmetyczny, lekarski, psychologiczny, rehabilitacyjny, fryzjerski, masażu, po przystosowaniu również biuro, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

35 000 zł360 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronna willa z o powierzchni 360 m2, położona w doskonałym punkcie na pograniczu Śródmieścia i Ochoty 10 min spacerem od stacji metra Politechnika. Komfortowa willa z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

910 000 zł49 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową nieruchomość położoną w kamienicy na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie w ubiegłym roku przeszło generalny remont i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

2 850 000 zł138 m² 20 707,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

English version below: kamienica Apartament 138 m2, warszawa Śródmieście, al. Niepodległości Mamy do zaprezentowania przestronny apartament na wyłączność o powierzchni 137,63 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

3 600 zł83 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: zamknięte, chronione osiedle, bardzo dobra komunikacja we wszystkie strony świata. W najbliższej okolicy piękny park, osiedlowy sklep, centrum handlowe Blue City. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 902,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Bardzo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 56m w nowym budownictwie - 2 pokoje, balkon i komórka lokatorska. Zobacz bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij