dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Nowa Praga

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

2 490 000 zł535 m² 4 654,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Ursynowie, warszawa Jeśli marzysz o komfortowym i solidnie wykonanym domu, w spokojnej oraz zielonej okolicy, ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w sercu tętniącej życiem Pragi Północ. To 40-metrowe mieszkanie przeszło niedawno kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

100 zł/m²125 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy na warszawskiej Pradze Północ, okolice Placu Hallera. Lokal usytuowany na parterze budynku, z czterema duzymi witrynami od frontu, posiada dwa oddzielne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Pradze - Północ. Mieszkanie Mieszkanie ma powierzchnię 50 m i składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* english version below* Z przyjemnością prezentuję klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu bohema - inwestycji "z duszą" przy ul. Szwedzkiej 30. Blisko stacji Metra! Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 920 zł38 m² 77,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 30.09.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 940 zł51 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 30.09.2024 MIESZKANIE Na wynajem, wygodne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokale Handlowo-usługowe kompleksie Bohema - Strefa Praga. Powierzchnie dostępne od zaraz - bezpośrednio od Właściciela - afi Home lokale handlowo-usługowe afi Home Metro Szwedzka jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

8 210 zł104 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 04.11.2024 APARTAMENT Luksusowy, 5-pokojowy apartament to doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 360 zł46 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 APARTAMENT Wygodne i funkcjonalne loftowe studio doskonała opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 670 zł29 m² 93,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 730 zł33 m² 82,65 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 650 zł32 m² 82,09 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 360 zł61 m² 55,41 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 490 zł31 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.11.2024 MIESZKANIE Wygodna i funkcjonalna Kawalerka na wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokale Gastronomiczne kompleksie Bohema - Strefa Praga. Powierzchnie dostępne od zaraz - bezpośrednio od Właściciela - afi Home lokale gastronomiczne afi Home Metro Szwedzka jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

4 860 zł70 m² 68,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 04.10.2024 MIESZKANIE Na wynajem, wygodne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 270 zł42 m² 77,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 APARTAMENT Wygodne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

80 zł/m²190 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokale Gastronomiczne w budynku Pudełkarni będącej częścią inwestycji Bohema - Strefa Praga Powierzchnie dostępne od zaraz - bezpośrednio od Właściciela - afi Home lokale gastronomiczne afi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

6 310 zł80 m² 78,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 30.09.2024 APARTAMENT Wygodne i funkcjonalnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

100 zł/m²81 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokale usługowe kompleksie Bohema - Strefa Praga. Powierzchnie dostępne od zaraz - bezpośrednio od Właściciela - afi Home lokale usługowe afi Home Metro Szwedzka jest częścią wielofunkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 740 zł51 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 27.09.2024 MIESZKANIE Na wynajem, wygodne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 620 zł33 m² 78,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.11.2024 MIESZKANIE Wygodna i funkcjonalna Kawalerka na wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 490 zł31 m² 79,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 27.11.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 950 zł36 m² 82,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 27.11.2024 APARTAMENT Wygodne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 330 zł61 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 1.12.2024 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

999 000 zł65 m² 15 369,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni całkowitej użytkowej 65 m2. Nieruchomość stwarza wrażenie znacznie większej niż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w kamienicy na warszawskiej Starej Pradze. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy 37 m, parter - Warszawa Ursus, skorosze Idealny pod działalność usługową lub handlową! Opis lokalu: duże przeszklenia i przestronna witryna - idealne do ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowa Praga,Warszawa

1 080 800 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwo do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu z rynku pierwotnego do samodzielnego wykończenia. Idealny pod dużą gastronomię lub inwestycje, jest możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie: bardzo ładne z niesamowitym klimatem i urokiem. Słoneczne (pd./wsch.), wysokie na 3,20m. Kilka lat temu przeszło gruntowny remont. Salon z wyjściem na balkon i do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę studio na Nowej Pradze, tuż obok stacji metra Szwedzka. Lokal usytuowany jest na piątym, ostatnim piętrze bloku wzniesionego w 2008 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

2 890 zł46 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokoje mieszkanie przy ul. Dąbrowszczaków 2 na Pradze Północ *lokal o powierzchni 46 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku *w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowa Praga,Warszawa

735 000 zł37 m² 19 891,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

: krótko: praga-Północ (nowa Praga), ul. Mała | 36,95 m | 1 pokój oraz otwarta kuchnia | 2 piętro | Kamienica z 1882, zrewitalizowana od podstaw przez "nordic House" w 2019r : Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

1 280 000 zł55 m² 23 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Nowa Praga,Warszawa

785 000 zł56 m² 13 968 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż! 2 pokoje, ul. Karola Szymanowskiego! Budynek przeszedł remont klatek schodowych, a także wymieniono wszystkie instalacje w częściach wspólnych, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

925 000 zł56 m² 16 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Nowa Praga,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Plac Hallera, 3 pokojowe mieszkanie 63m2, praga-Północ Na sprzedaż: duże, jasne, mieszkanie na warszawskiej Pradze-Północ (nowa Praga) w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Zadbane jednopokojowe mieszkanie ( 32,78mkw) w niskiej zabudowie z lat 50-tych przy Pl. Hallera.