dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Natolin

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

705 000 zł47 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Natolinie o pow.47m2 z dużym tarasem 10,5m2. Na w/w powierzchnię składa się pokój z aneksem kuchennym ( ok 23m2) sypialnia (14,5m2) hall (5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migdałowa

Natolin,Warszawa

1 099 999 zł65 m² 17 038,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciche 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Lanciego. Idealne pod wynajem. trzy osobne pokoje! Zaledwie 3 minuty do metra a jednocześnie Parter w 4 piętrowym budynku z pięknym 28 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 85m2 W super lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Natolin,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje/63,6 mkw Z loggią na natolinie; funkcjonalne dla rodziny. Mieszkanie po remoncie. 3 niezależne pokoje: pokój dzienny 21,81 mkw z wyjściem na loggię, 2 sypialnie: 10,06 i 11,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 132,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Ursynowie (natolin) z balkonem o powierzchni 44 m2. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe, bez wyodrębnionej księgi wieczystej, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowa

Natolin,Warszawa

795 000 zł42 m² 19 156,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 41,5 m2 na Ursynowie (natolin) w lokalizacji 500 m od stacji metra Natolin. W promieniu kilkuset metrów znajdują się także szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

2 150 zł51 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze bez windy. Każdy z pokoi ma bezpośrednie wyjście na balkon, pokój większy (17,1 m2) znajduje się od strony południowo - zachodniej, drugi pokój (13,1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie położone w zielonej części Natolina ok 400m od lasu Kabackiego i ok 700m od stacji metra Natolin oraz licznych przystanków autobusowych. Doskonałe mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1980 r. przy ul. Lokajskiego, ursynów Natolin. Idealne dla pary, młodej rodziny lub studentów. Cena: 3900zł + 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 300 000 zł82 m² 15 795,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

{c}%3c!%2d%2d%253cmeta%2520charset%253d%2522utf-8%2522%2520%252f%253e%2d%2d
%3e{c}%3c!%2d%2d%253cmeta%2520charset%253d%2522utf-8%2522%2520%252f%253e%2d
%2d%3e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 619,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Efektowne gotowe do wprowadzenia mieszkanie na parterze prestiżowego osiedla Vita Park, oaza zieleni i spokoju. Parter z widokiem na patio i przepiekną zieleń, która oddziela mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz bardzo rozkładowe, atrakcyjne mieszkanie 3- pokojowe (73m2 ) na Natolinie przy ul. Belgradzkiej 4 Usytuowane na 5- piętrze w budynku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Świetna oferta mieszkanie 4- pokojowe 85m2 W super lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5 min. na piechotkę , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 850 zł50 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na ursynowie, ul. Belgradzka 3 budynek: nowoczesny budynek, w którym znajdują się liczne sklepy i restauracje, z ochroną oraz przepięknym patio. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płaskowickiej

Natolin,Warszawa

75,02 zł/m²113 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter z witrynami na ulicę, cena najmu 8500zł + 23% vat. Bardzo dobry punkt komunikacyjny Ursynowa. Praktycznie na każdą działalność gospodarczą. Wolny od maja 2022. :link do strony :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z przeznaczeniem na gastronomię na Warszawskim Ursynowie. Wszystkie uzgodnienia do prowadzenia takiej działalności. Możliwość prowadzenia również sklepu spożywczego, barku obiadowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży przepięknie urządzone , ustawne , klimatyczne , przestronne mieszkanie znajduje się w centrum Natolina przy ulicy Lasek Brzozowy Mieszkanie o łącznej pow. 46,50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 500 zł48 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z garażem - metro natolin 5 min aktualne od 1 października 2023r. Cena 3500zł zawiera już czynsz administracyjny i garaż. Mieszkanie: 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

13 000 zł181 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowy 5-pokojowy apartament 181 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2004 r. przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, ursynów, natolin Idealny dla rodziny. Cena:zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobrze rozplanowane, zadbane mieszkanie 3 pokojowe na Natolinie, blisko metra. Mieszkanie dwustronne, widne. 2 sypialnie i pokój wypoczynkowy z półotwartą kuchnią z oknem. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

73,64 zł/m²52 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Belgradzkiej. Wejście bezpośrednio z ulicy. 2 duże witryny sklepowe, okna także z tyłu. Lokal znajduje się w ciągu innych l. użytkowych. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.10.2023. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na Natolinie przy ul. Małej Łąki o powierzchni 63,4m2. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie 4- pokojowe 85m2 W super lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

4 700 zł78 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Mieszkanie dostępne od września. Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

2 250 zł35 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? Super zapraszamy w takim razie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokoje o pow. 72m2 na Natolinie z dwoma balkonami! Na w/w powierzchnię składa się salon , otwarta kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 450 zł49 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy al. Ken 49. Mieszkanie: na powierzchnię 49 m2 składa się pokój dzienny, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

1 019 000 zł74 m² 13 744,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,14 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1986 roku -warszawa, natolin, ul. Belgradzka. Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z przeznaczeniem na firmę kateringową na Warszawskim Ursynowie. Wszystkie uzgodnienia do prowadzenia takiej działalności. Możliwość prowadzenia również sklepu, barku obiadowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się w świetnie skomunikowanej okolicy, przy Al. Ken 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne ,2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Lanciego na Natolinie. Lokal mieści się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2004r. Rozkład : Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Natolin,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie po remoncie. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość zieleni. Rozkład mieszkania (55m2) Przestronny salon Kuchnia otwarta na salon Sypialnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 050 zł49 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.07.2023 dwupokojowe mieszkanie na Natolinie, idealne dla singla lub pary. Możliwość oglądania po 15.06 Mieszkanie bardzo jasne, ciche. Pokój dzienny ( około 18 m2 ) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Natolin,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sprawdź w jak cichej i zielonej okolicy jest to wygodne mieszkanie na wynajem! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 690,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: dwa niezależne pokoje, duża kuchnia razem z jadalnią (wygodnie usiądą 4 osoby), łazienka razem z wc-prysznic. Z salonu wyjście na loggię. Kuchnia i salon - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2 windami przy ul. Al. Ken 50 (tuż przy wejściu do metra Natolin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

2 250 zł35 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 747,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Twoje idealne miejsce - wyjątkowa kawalerka z dostępem do rekreacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Natolin,Warszawa

965 000 zł69 m² 13 965,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English version below. Oferuję na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, nowocześnie urządzone mieszkanie. Lokal jest wykończony pod własne potrzeby mieszkaniowe jakość elementów wnętrza jest na wysokim.