dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Muranów

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,37 m2 położone na warszawskim Śródmieściu Muranowie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

1 550 000 zł62 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 3/6 z windą w budynku z 2013 r., Śródmieście Muranów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: kawalerka 32 m Warszawa, ul. Nowolipki | parking | małe zwierzęta akceptowane Zainteresowanych proszę najpierw o sms, oddzwonię w wolnej chwili. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Muranów,Warszawa

548 000 zł29 m² 18 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Śródmieściu Powierzchnia mieszkania 29 m2 powierzchni użytkowej, z winą .Mieszkanie jest położone obok stacji Metra Ratusz Arsenał Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 245,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

858 000 zł44 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

44 m | 2 Pokoje | 6. piętro | Własnościowe z kw | Czynsz 600 zł | Metro Ratusz Arsenał | Świetnie Skomunikowane | Ogród Krasińskich Jasne i przytulne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

785 000 zł48 m² 16 262,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Jeśli szukasz dla siebie przytulnego lokum blisko metra i Centrum Warszawy, to polecam to dwupokojowe mieszkanie na unikatowym zielonym Muranowie. Po remoncie lokal będzie świetnym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,7 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka z wc, - przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / śródmieście / Muranów Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 38 metrów posadowione w budynku w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 760,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Nieruchomość: na sprzedaż przytulne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej spokojnych części Śródmieścia. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

640 000 zł28 m² 23 188,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,6 m , idealne zarówno pod inwestycję (wynajem krótko- i długoterminowy), jak i jako komfortowe lokum dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie W sercu muranowa | do własnej aranżacji Centrum | Wysokie sufity | Doskonała komunikacja | Duże możliwości aranżacyjne | Winda | Kino Femina | Plac Bankowy | Cicho Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w Śródmiejskiej części Muranowa w zabytkowej kamienicy przy ul. Nowolipki 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

658 000 zł33 m² 19 939,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker budynek Budynek wybudowany w 1966 roku w technologii mieszanej. Budynek zadbany, docieplony, po wszystkich ważnych remontach. W budynku są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Muranów,Warszawa

560 000 zł26 m² 21 961 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Jasna I przytulna kawalerka po generalnym remoncie | idealna na inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie W stolicy Muranów | Umeblowane | Zakup inwestycyjny ze stopą zwrotu około 5% | Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

725 000 zł46 m² 15 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy rozkładowe i ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Smoczej 20a. Jest to idealna nieruchomość dla zarówno na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Muranów,Warszawa

106,52 zł/m²46 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| nieruchomość położona jest na parterze, przy głównym wejściu do nowego budynku apartamentowego na warszawskim Muranowie. Lokal jest w stanie wykończonym. W lokalu wydzielono łazienkę ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

1 850 zł15 m² 120,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 15m2, zlokalizowane przy ul. Nowolipie 14a w Śródmieściu, mieszczące się na 3 piętrze budynku z 1951roku, brak windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, loggia, możliwy najem krótkoterminowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na Muranowie, przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 5/5 z windą, w budynku z 2021r. przy Al. Solidarności, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

860 000 zł52 m² 16 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentuje Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji. Stan budynku: budynek z 1960 roku, wybudowany w niezawodnej technologii murowanej. Stan techniczny bardzo dobry: elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

* * * R E Z E R W A C J A * * * Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - ul. Nowolipki 32,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Nowolipki na zielonym Muranowie. Kameralna zabudowa i zieleń wyróżniają to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana Pawła II i ul. Dziką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 64,5 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

998 000 zł57 m² 17 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muranów / ul. Karmelicka / 37 m2 / 2 pokoje / balkon Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, muranów mieszkanie Składa się: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni z łóżkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Muranów,Warszawa

769 000 zł37 m² 20 727,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

770 000 zł42 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy mieszkanie 41,72m2. przy ulicy Nowolipie Usytuowane na wysokim parterze w budynku 2-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - użytkowy 30 M2 na I piętrze z windą , wynajem od zaraz. Jest położony w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45a róg Nowolipek , w zespole pawilonów Pasaż Muranów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

589 000 zł33 m² 18 084,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyposażona jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,57 m , położona w doskonałej lokalizacji na warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Muranowie niedaleko metra. Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu zielonego Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

845 000 zł44 m² 19 204,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, wysokie i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na warszawskim Muranowie (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajmu. Przestronne, jasne , przytulne w znakomitej lokalizacji Warszaw Muranów. Kuchnia , salon z wyjściem na balkon duży i średni pokój- od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przedmiotem oferty jest 32-metrowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiego Muranowa, przy ulicy Karmelickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowolipek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Muranów,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwa i bardzo ustawna kawalerka położona na Muranowie. Mieszkanie ma 28,5 m (wraz z piwnicą wpisaną wpisaną w księdze wieczystej). Sama powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

738 000 zł28 m² 26 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 949,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Świetna lokalizacja - idealne "startowe" mieszkanie lub inwestycyjne. M mieszkanie z dużym potencjałem - do remontu i re aranżacji. Duży pokój dzienny z wnęką na duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Nowolipki 4 | Centrum - Muranów Lokalizacja: warszawa, śródmieście - ul. Nowolipki 4 Powierzchnia: 38 m Cena: 659 000 zł Liczba pokoi: 2 Piętro: 1/4 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu małą, przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, przy ul. Dzielnej. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

728 000 zł42 m² 17 292,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z cegły wybudowanej w 1956 r, w ramach Osiedla Muranów, w wg proj. Wacława Eytnera,.