Mieszkanie, ul. Szturmowa
Szturmowa, Służew, Warszawa, mazowieckie
- 13 000 zł
- 225 m²
- 57,78 zł/m²
Jolanta Białek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szturmowa
Szturmowa, Służew, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szturmowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
13 000 zł 225 m² 57,78 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
8
tak
wysoki standard
3-krotność czynszu
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
8Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 13 000 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 225 m², 8 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2010
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 2 665 zł, kaucja: 3-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, pralka
- Łazienka: wanna, prysznic, bidet
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: INWESTYCJA BIURO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: WS2-MW-45055
Lokalizacja
- Adres: Szturmowa, Służew, Warszawa, Mokotów, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro
Opis nieruchomości
Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament
o powierzchni 225 m², położony na Mokotowie.
Nieruchomość daje dużą elastyczność - może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub łączyć obie te funkcje.
Układ:
poziom główny: (160 m2): salon z kominkiem, oddzielna kuchnia, 4 pokoje, 3 łazienki, garderoby