Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Żółkiewskiego, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 5 500 zł
  • 61,85 m²
  • 88,92 zł/m²

Zdjęcie

Elena Kraszeninn...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Żółkiewskiego, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

5 500 zł

61,85 m²

88,92 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

5 500 zł 61,85 m² 88,92 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 61,85 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7688/3685/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

For English call   Elena.

Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

W mieszkaniu założona klimatyzacja. Wysokość - 3m. Nowoczesna kamienica.
Zaprojektowane i umeblowane przez architekta.

Do wynajęcia 3-pokojowy nowoczesny, umeblowany apartament o powierzchni 61,85 m2, na IV. (...)

Agent

Elena Kraszeninnikowa

530 049...

530 049 270

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości