Mieszkanie, ul. Grodkowska
Grodkowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 1 249 000 zł
- 68,40 m²
- 18 260,23 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grodkowska
Grodkowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grodkowska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 249 000 zł 68,40 m² 18 260,23 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/8
3
2013
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/8Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2013Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 249 000 zł (18 260,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 68,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: nowe / wymienione, drewniane
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/8
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 100 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 85854/6624/OMS
Lokalizacja
- Adres: Grodkowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Grodkowskiej
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku
Rok budowy: 2013
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 68,4m2 składa się z:
-salon z aneksem kuchennym ok. 25 m²,
-sypialnia z zabudową na całą szerokość ściany,
-pokój dziecięcy / gabinet,
-łazienka z oknem,
-przestronny hall z dużą ilością miejsca do przechowywania. (...)
730 173...
730 173 007