Mieszkanie, ul. Sieczna

Sieczna, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 459 000 zł
  • 29 m²
  • 15 827,59 zł/m²

Zdjęcie

Beata Lech

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sieczna

Sieczna, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

459 000 zł

29 m²

15 827,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sieczna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

459 000 zł 29 m² 15 827,59 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (15 827,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 29 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 430 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: MADISON NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9227/15178/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Białołęka ul. Sieczna
> stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem
> bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy, stomatolodzy itd.)
> 15 min pieszo od budynku szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek

29 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon typu loggia ok 3 m2 | mieszkanie w stanie bardzo dobrym, rok temu przeszło remont| miejsce parkingowe naziemne + 25 tys. (...)

Agent

Beata Lech

724 106...

724 106 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

724 106...

724 106 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.