Mieszkanie, ul. Dwernickiego

Dwernickiego, Grochów, Warszawa, mazowieckie

  • 576 500 zł
  • 38,46 m²
  • 14 989,60 zł/m²

Zdjęcie

Prime Nieruchomo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dwernickiego

Dwernickiego, Grochów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

576 500 zł

38,46 m²

14 989,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dwernickiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

576 500 zł 38,46 m² 14 989,60 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1959
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1959

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 576 500 zł (14 989,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38,46 m², 1 pokój; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1959 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prime Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRZESTRONNA KAWALERKA - 38,46 m2 - PRAGA PÓŁNOC - UL. DWERNICKIEGO - BALKON - PEŁNA WŁASNOŚĆ

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 38,46 m2, posiadającej balkon.
Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pomieszczenia.
Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 1959 roku. (...)

Agent

Prime Nieruchomości

500 432...

500 432 557

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Prime Nieruchomości

500 432...

500 432 557

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została