Mieszkanie, ul. Wołoska
Wołoska, Warszawa, mazowieckie
- 1 658 000 zł
- 88,50 m²
- 18 734,46 zł/m²
Marzena Dąbrowa
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wołoska
Wołoska, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wołoska
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 658 000 zł 88,50 m² 18 734,46 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
1/9
4
2026
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/9Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 658 000 zł (18 734,46 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 88,50 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: N+102322
Lokalizacja
- Adres: Wołoska, Warszawa, Mokotów, mazowieckie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.
Słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na Mokotowie.
Atuty mieszkania:
- duży salon z aneksem (30m2)
- 2 łazienki
- 2 balkony
- oddzielna pralnia
Piętro 1 z 9
Ekspozycja okien: wschód
Nowa inwestycja na Mokotowie, w modnej okolicy przy Galerii Mokotów
Osiedle znanego dewelopera, gwarantującego wysoki, (...)
22 102 31...
22 102 31 20