Mieszkanie Warszawa
Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 633 900 zł
- 35,80 m²
- 17 706,70 zł/m²
Paweł
Skontaktuj się
Mieszkanie Warszawa
Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Warszawa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
633 900 zł 35,80 m² 17 706,70 zł/m²
2/3
2
2026
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 633 900 zł (17 706,70 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 35,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,86 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Zewnęntrze Biuro Sprzedaży Dewelopera, zaktualizowane: 12.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, teren niezabudowany
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Zakup bezpośrednio od dewelopera.
English speakers welcome.
- 0% prowizji
- 0% pcc
Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku.
W pobliżu powstają dwie stacje metra z terminem na koniec 2026 roku.
W ramach drugiego etapu osiedla powstaną dwa 3-piętrowe budynki, w których znajdzie się 93 mieszkania o powierzchni od 25 do 117 m², w układach od 1 do 5 pokoi. (...)
791 023...
791 023 647