Apartament, ul. Cybernetyki
Cybernetyki, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 3 700 zł
- 38 m²
- 97,37 zł/m²
Aleksandra Pacho...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Cybernetyki
Cybernetyki, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Cybernetyki
Zaktualizowane: 20 maja 2026
3 700 zł 38 m² 97,37 zł/m²
2/6
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 700 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 3001/19413/OMW
Lokalizacja
- Adres: Cybernetyki, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, pub, centrum handlowe, bank, park
Opis nieruchomości
Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki.
Na powierzchnię składają się:
- Salon z aneksem kuchennym.
- Sypialnię.
- Łazienka z wanno-prysznicem.
- Hol. (...)