Zapotrzebowanie na energię:użytkową (EU): 78,8 kWh/m² na rok; końcową (EK): 97,9 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 85,3 kWh/m² na rok
wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0266 t CO₂/m² na rok
udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
Bezpieczeństwo:domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
Wiosna to czas zmian. Zrób pierwszy krok my finansujemy pierwszy miesiąc|VOUCHER NA START!|ENG BELOW
Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie Studio o powierzchni 31.49 m², położone na siódmym piętrze apartamentowca z 2022 roku, wyposażonego w windę, całodobową ochronę oraz recepcję. Mieszkanie posiada klimatyzację, zapewniając komfort w każdej porze roku. (...)
Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie Studio o powierzchni 31.49 m², położone na siódmym piętrze apartamentowca z 2022 roku, wyposażonego w windę, całodobową ochronę oraz recepcję. Mieszkanie posiada klimatyzację, zapewniając komfort w każdej porze roku.
Apartamentowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy Browarami Warszawskimi a Fabryką Norblina, w samym sercu historycznej części Woli, w otoczeniu nowoczesnych biurowców. W pobliżu znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego, która zapewnia szybki i wygodny dojazd do różnych części miasta.
UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Salon: podwójne łóżko 160 cm x 200 cm, szafa, szafki nocne, nowoczesna szafka RTV, stół z krzesłami
Aneks kuchenny: lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap
Łazienka: prysznic, umywalka z szafką, pralka
Przedpokój
Szafy w zabudowie
Klimatyzacja
OPŁATY:
Czynsz najmu: 4 132 PLN/miesięcznie
Opłata eksploatacyjna: 693 PLN/miesięcznie
Razem: 4 825 PLN/miesięcznie
Dodatkowo:
Ubezpieczenie najmu: od 43 PLN/miesięcznie
Media (woda, prąd, ogrzewanie, śmieci) - wg zużycia na podstawie liczników
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za 550 zł/miesiąc.
ZALETY NAJMU OD HEIMSTADEN:
Heimstaden to wiodąca europejska firma zajmująca się nieruchomościami mieszkaniowymi. W Polsce działamy od 2022 roku, oferując przyjazne mieszkania, w których każdy klient może czuć się swobodnie i pewnie.
Wynajem bezpośrednio od właściciela bez prowizji
Bezpieczna i stabilna umowa z możliwością przedłużenia
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU = 78,8 kWh/(m2-rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK = 97,9 kWh/(m2-rok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 85,3 kWh/(m2-rok)
Jednostkowa wielkość emisji CO2. ECO2 = 0,02662 t CO2/(m2-rok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową Uoze = 0,00 %
-
Spring is a time for change. Take the first step we'll finance your first month. | START VOUCHER!
We offer a spacious, bright studio apartment with an area of 31.49 m², located on the seventh floor of a 2022 apartment building equipped with an elevator, 24-hour security, and a reception. The apartment is air-conditioned, ensuring comfort year-round.
The apartment building is in a prime location between Warsaw Brewery and the Norblin Factory, in the heart of the historic district of Wola, surrounded by modern office buildings. The Rondo Daszyńskiego metro station is nearby, providing quick and convenient access to various parts of the city.
ROOM LAYOUT:
Living room: double bed 160 cm x 200 cm, wardrobe, bedside tables, modern TV cabinet, table with chairs
Kitchenette: fridge with freezer, dishwasher, oven, induction hob, hood
Bathroom: shower, sink with cabinet, washing machine
Hall
Built-in wardrobes
Air conditioning
FEES:
Rent: PLN 4,132/month
Maintenance fee: PLN 693/month
Total: PLN 4,825 /month
Additionally:
Rental insurance: from PLN 43/month
Utilities (water, electricity, heating, garbage) - according to consumption based on meters
Deposit: equivalent to one month's rent + average monthly utility consumption (subject to positive result of full verification)
INTERNET included in the rental price
Offer valid for 12-month rental.
Possibility to rent a parking space in the underground garage for PLN 550/month.
ADVANTAGES OF RENTING FROM HEIMSTADEN:
Heimstaden is a leading European residential real estate company. We have been operating in Poland since 2022, offering friendly apartments where every client can feel comfortable and confident.
Rent directly from the owner no commission
Secure and stable contract with the possibility of extension
Transparent rental rules
Possibility of check-in based on a rental agreement
Pets welcome
Internet included in the rental price
ENERGY PERFORMANCE CERTIFICATE DETAILS:
Annual useful energy demand index EU = 78.8 kWh/(m2-year)
Annual final energy demand index EK = 97.9 kWh/(m2-year)
Annual demand for non-renewable primary energy EP = 85.3 kWh/(m2-year)
Unit CO2 emission value. ECO2 = 0.02662 t CO2/(m2-year)
Share of renewable energy sources in the annual final energy demand Uoze = 0.00%
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie-w-apartamentowcu,wysoki-standard/26685050.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/26685050.html